Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Annon. - 07.12.2013

Mamka se myslela ,ze jsem homosexual ,ale pak pochopila co doopravdy sem.
Otíkovi je to stejnak jedno ikdyz mam figurky po celem pokoji Rainbowlaugh
A dalsi to toleruji a berou to v pohode. Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Decimus - 07.12.2013

Tak celá rodina to bere s respektem, jen můj 19ti letý brácha se tomu občas směje, ale já to beru s nadhledem. Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Raider - 08.12.2013

Ja žijem v podmienkach kde rodičia absolútne nasledujú udalosti na internete tak si asi viete predstaviť čo by si pomysleli plus sú tvrdohlavý a nedajú sa na nič presvedčiť a kamošom by som to povedal len keby sa spýtali.

Odoslané z ST21i pomocou Tapatalku


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Frantisek24_CZ - 08.12.2013

Rodice na to nerikaji nic,,kdyz sem Mámě ukázal poprvý v hračkářství co chci tak řekla něco jako: mhm? nějaký koníky..
Bratr mě k mlp dostal (ponystepem Rainbowlaugh ) ale nijak se o tom spolu nabavíme, a 2 mladší sestry se o to nijak nezajímaj


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - PonyfikatorJOE - 18.12.2013

Dalo by se říct, že mně v tom rodina i podporuje.Jednou když vyrazila mamka do obchodu tak mi sama od sebe koupila MLP blindbag ze série Crystal Ponies. Byl jsem z toho velice nadšený Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Mystery - 02.01.2014

Můj strejda říká Fluttershy "Flůropotvora"!RainbowlaughRainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Dex - 02.01.2014

Moje mamka začala mít "vtipné" poznámky při sebemenším náznaku poníků/koní v okolí. Začíná mě to trochu štvát Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Pony-Motronic - 03.01.2014

Nooo...moje rodina to neví...a ani jim to na nos věšet nebudu. Rainbowlaugh Že by mě našli sledovat MLP FiM mi nevadí, protože na animáky jsou u mě zvyklí (animák ale musí mít hlavu a patu). Ajsmug Figurky a ani nic podobnýho s tématikou MLP nevlastním, ale kdyby se u mě objevila třeba figurka, nebo plyšák, pravděpodobně by jim to vůbec nepřišlo divný. Je to proto, že již asi 15 let mám za svůj talisman jednorožce - mám tedy i nějaký figurky a plyšáka...no a taky mám jednorožce vytetovanýho. Twilightsmile V případě nějaké Twilight, Rarity nebo Luny atd., by pak nešlo o žádnou novotu. Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - ThePepan - 07.01.2014

Je jim to jedno Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Polkacik - 07.01.2014

Nič extra Rainbowlaugh rodičia sa nestaraju čo pozeram Rainbowlaugh a občas si so sesterkou pozriem nejaký ten diel.

Odoslané z GSmart Sierra S1