Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Nephala - 15.06.2014

Nejsem si si úplně jistá tím, nakolik mou rodinu můj vztah k MLP zajímá. Jedinou negativní reakci jsem zaznamenala v situaci poté, co si všiml kamarád mého bratra, který je v mých kontaktech na skypu, mé profilovky a docela se vyptával, co se mi na tom tolik líbí & stuff... Když jsem je jednou přijela navštívit (momentálně již se svou rodinou nežiji), si mě bratr pozval na kobereček s tím, co jsem to sakra provedla, že mu s tim teď nedá pokoj, takže brzo očekávám, že ho nejspíš do svého nového zájmu též uvrtá. Mimochodem viděl .MOV a líbil se mu. Trollestia

Má rodina je víceméně na mé divné zájmy celkem zvyklá. Jelikož mám o dost let staršího bratra, logicky ke spoustě věcem jsem se dostala přes něj v poměrně nízkym věku. Ať už k celkem znepokojivé fascinaci střílením zombíků (první Resident Evil) snad ještě před desátými narozeninami, nebo lásce k fantasy a jakési první tulpě založené na potvorách z Gothicu (můj ochránce před zlými šikanátory na základce). Chvíli ještě neměla maminka pochopení pro mé schůzky s stejně divně zaměřenými lidmi, kde jsme si hráli na středověký hrdiny s kostičkami a tabulkami. Rainbowlaugh Po tomhle a několikaleté (poměrně hlasitě propagované) anime obsesi už ode mne čekají celkem cokoliv. A když takhle zaznělo z tv MLP intro, akorát si mě zavolali s komentářem, že tohle je určitě něco pro mě (myšleno ironicky - v té době jsem snad dokonce neviděla ani díl). Twilightoops


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Divočák - 15.06.2014

Evidentně měli pravdu když jsi spadla stejně jako já a ostatní až zde Pinkiesmile (ostatní, berte pouze jako takovou škádlící narážku)

Odesláno pomocí Spika


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Nephala - 15.06.2014

Očividně mě znají lépe, než já sama (což, když se nad tím zamyslíme, poměrně dává smysl)... Chjo a to jsem se tomu předtim snažila tak dlouho vyhýbat. Pinkiecrazy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DarknessAngel - 15.06.2014

No... Moji rodičia mi to dosť sťažovali a zakazovali mi chodiť na srazy... No čo už... Twilightsmile. Dneska to už je ale iné... Už mi troška chápu prečo chcem chodiť na srazy a konkrétne na napr. GalaCon alebo Czequestriu... No ale keď že je to dosť ďaleko (a ešte nemám peniaze Twilightblush) tak ho musím počkať... Ale aspoň som rád že moji rodičia ma v tom aspoň trošička podporujú... (Keby že to robia aj mimo bronies Fluttercry )


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Divočák - 15.06.2014

Je to Czequestrie! (nemám rád ničení a komolení slov)

Odesláno pomocí Spika


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DarknessAngel - 16.06.2014

Prepáč... Už by to malo byť dobre... Stále pri tom robím chyby...


Re: Co říká na MLP vaše rodina? - AleXan - 28.06.2014

Ham. V poslednom čase sa moja mama stretla s nejakou [insert not good reaction] psychologičkou ktorej zasa vykecala všetko(ako je vo zvyku) o mne a nezabudla v 2. vete spomenúť MLP.
Reakcia psycho.:To je nenormálne a infaltivne musite mu to zakazť.
Moja reakcia: ha, ha, ha *smiech*
Najhoršie je že sa rodičia priklonili k psycho.
A mám o zábavu cez prázdniny postaranéTwilightoops

Odoslané z Equestrie


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Tiger Eye - 28.06.2014

Našim je to fuk. Každej přece může být brony. Sice mi táta někdy říká že je to pro malý děti, já mám stejnou výmluvu, že je každej jinej, že každému se líbí něco jiného. A on se mi do toho přestane navážet... Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 28.06.2014

(28.06.2014, 00:55)AleXan Napsal(a):
Ham. V poslednom čase sa moja mama stretla s nejakou [insert not good reaction] psychologičkou ktorej zasa vykecala všetko(ako je vo zvyku) o mne a nezabudla v 2. vete spomenúť MLP.
Reakcia psycho.:To je nenormálne a infaltivne musite mu to zakazť.
Moja reakcia: ha, ha, ha *smiech*
Najhoršie je že sa rodičia priklonili k psycho.
A mám o zábavu cez prázdniny postaranéTwilightoops

Odoslané z Equestrie

OT

Chcel by som tú ženskú vidieť. Jej názor, že poňe sú "nenormálne a infantilné" je len jeden z mnohých, cítim z toho starú školu. AleXan, máš tu psychológa - bronyho z mäsa a kostí Rainbowlaugh

Ale teraz vážne. Ako tu kedysi spomínala tuším Azu, rodičia vyrastali v úplne iných podmienkach, než my teraz, je jasné, že môžu mať obavy. Podľa mňa, ak ťa rodičia berú vážne, aspoň ťa vypočujú a poňe im môžeš dávkovať postupne. Možností je mnoho. Hudba, literatúra, brony celebrity, kresby... Ukáž im, čo ti bronies dali, že si spoznal mnohých fajn ľudí...whatever. Ty vieš, čo si pobytom medzi poňomilmi získal Twilightsmile

Držím prsty.




RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Cwossie - 28.06.2014

Když jsem byla v nemocnici, tak jejich psycholog taky nemohl zkousnout, že se tam ve volnu věnuju poníkům a celý jedno sezení jsme strávili vyprávěním "co mi to dává"... Zásadní problém vidím v tom, že psychologové obecně asi moc nemají povědomi o subkulturách, a když za nima pak přijde nějaká zděšená matka, že syn sleduje seriál pro holčičky, tak ten člověk nemá víc informací, neví jak ten seriál a dění kolem něj vypadá a vytváří si závěr jen na základě toho, co vyslechne.