Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Santhiras - 28.06.2014

OT HTTP, AleX:

Víte, já mám zase spíš pocit, že všichni Ti "studovaní" páni a dámy přišli na to, že je pro ně mnohem výhodnější člověka přesvědčit, že je potřebuje, než aby pomáhali jenom těm, kteří to potřebují doopravdy. Je to pro ně lukrativnější. A když nemůžou pomoct Vám, tak proč ne Vašim hloupouškým mališkým dětiškám, které potřebují postrčit správným směrem. MLP je taková .. no .. prostě velmi dobrá záminka. Imho, je to na facku.


Re: Co říká na MLP vaše rodina? - AleXan - 28.06.2014

1.Dakujem vám všetkým za rady.
2. Ukázal som rodičom tento obraz
   
a na to povedali, že sú aj podobné ilustrácie do detských knížok, proste nieje to ničím špeciálne.
(Ja mám len strašnú(ozaj strašnú) vlastnoť: neviem správne argumentovať(a vyjadrovať)(dôsledky si odvodte))
Pokial mi nezačnú brať BB,nadávať alebo mazať z disku tak sa tým nebudem zapodievať(ajtak ich to po 1-2 týždňoh prejde)

Odoslané z Equestrie


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Iluzon - 28.06.2014

A povedal si im, že toto dakto robil zadarmo? A koľko úsilia to dá?


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Rini - 28.06.2014

Má mladší ségra je nadšená, že si s někým může o ponících (a animácích všeobecně) popovídat. Má rodina to ví, tolerují to (kvůli ségře), ale nepodporují mě. Toť vše.Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - AleXan - 28.06.2014

(28.06.2014, 18:00)Iluzon Napsal(a): A povedal si im, že toto dakto robil zadarmo? A koľko úsilia to dá?
NE! JA som ale hlupákTwilightangry2Facehoof
keď na to dojde, tak sa opravím.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Divočák - 29.06.2014

No abych to doplnil, sestřenice se mi smějí a neřeším to rodina vidí moje BB figurky a mamka si z toho udělala srandu že mi stačí koupit na vánoce poníka Twilightsmile takže jsem aspoň v suchu


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - LightDesh - 30.06.2014

(28.06.2014, 17:25)AleXan Napsal(a): 1.Dakujem vám všetkým za rady.
2. Ukázal som rodičom tento obraz
a na to povedali, že sú aj podobné ilustrácie do detských knížok, proste nieje to ničím špeciálne.
(Ja mám len strašnú(ozaj strašnú) vlastnoť: neviem správne argumentovať(a vyjadrovať)(dôsledky si odvodte))
Pokial mi nezačnú brať BB,nadávať alebo mazať z disku tak sa tým nebudem zapodievať(ajtak ich to po 1-2 týždňoh prejde)

Odoslané z Equestrie

Heh.. Ve tvém případě bych to asi řešil přes dokumenty o bronies.BronyDoc by se na to asi nejlépe hodil,když holt neumíš správně argumentovat/vyjadřovat se,tak dle mého nejlepší volba. (Tedy záleží jestli dokážeš nahnat rodinu ke sledování) Rainbowderp
Odkaz ke stažení mohu dodat.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Elchar - 01.07.2014

Jelikož mám hodně rád i Pokémony a Digimony a Transformery a podobně, tak už jsou na podobné věci zvyklí Rainbowlaugh a tátovi jsem pouštěl pár mlp písniček a líbily se mu Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Koxi - 02.07.2014

Naši ví že mám ráda poníky , nic konkrétního na to neříkají. Jenom občas donesu ukázat mamce nějaký obrázek tak skoro vždycky řekne "Sabo, ty ty jsi blázen" nebo něco podobnéhoTwilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DandaLord - 02.07.2014

Moja rodina o tom, že som brony, ešte nevie. No plánujem prezradenie, preto uvítam akúkoľvek raduTwilightsmile