Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Johnn195 - 18.03.2013

(18.03.2013, 19:32)Sissi Napsal(a): U me to sice dava vetsi smysl, to uznavam, ale pokud je tva teorie spravna, tak meli o hodne vice duvodu ti zablokovat internet Rainbowlaugh
To už dávno není v jejich moci, už dávno je to spíše naopak. Jestli se dostanou k internetu záleží na mě Rainbowlaugh

(18.03.2013, 19:35)Martin Napsal(a): Myslím, že tvé rodiče ani netoužím poznat.. Pinkiesmile pokud to nejsou profesionální trollové Rainbowlaugh
To byl jen počáteční odpor. Pořád to moc nechápou, ale jak jsem psal tolerate Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Rainboom - 18.03.2013

Asi by bolo najlepšie keby o tom moja rodina nevedela... no mamča už videla (na youtube) Fluttershy, potom shoutbox :d a ešte kresliť RD


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - czAdamV - 18.03.2013

U mě si brácha pořád myslí, že si dělám srandu. A rodiče to ještě neví.

(18.03.2013, 20:20)Johnn195 Napsal(a):
(18.03.2013, 19:32)Sissi Napsal(a): U me to sice dava vetsi smysl, to uznavam, ale pokud je tva teorie spravna, tak meli o hodne vice duvodu ti zablokovat internet Rainbowlaugh
To už dávno není v jejich moci, už dávno je to spíše naopak. Jestli se dostanou k internetu záleží na mě Rainbowlaugh

Jojo, skvělej pocit, když jsem v domácnosti jedinej, kdo alespoň trochu rozumí počítačům. Sice jsem pořád u rodičů/bráchy, protože tam na ně "něco vyskočilo" Rainbowlaugh, ale zase na druhou stranu neznám takový to "Žádnej internet", "Počítač je pod heslem, když tam chceš, tak se přijď zeptat" atd Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Pajzl - 18.03.2013

(18.03.2013, 19:35)Martin Napsal(a): Copak o to, moje máma paradoxně brala fandom docela dobře do doby, než se s ním seznámila na Prago Festu.. ale spíš v tom cítím jistou formu zklamání, protože jsem vás vylíčil v růžových barvách, a pak se tam dle vlastních slov "nudila".. (trochu OffT: pro koho ty přednášky byly? Já o ponících vím, a téměř nic nového tam nebylo, ale když se nic nového nedozvěděla ani ona?).. A Corwin to zabil s tím svým růžovým "pyžamem" Rainbowlaugh (alespoň myslím, že to byl on).. Pak už slova "ale oni jsou fakt (celkem) normální" moc nezaberou Pinkiesmile

No, nebyla jediná Twilightblush Dle mého jsi zvolil špatnou akci na první kontakt s fandomem, to kterákoli jiná větší (pro mě i menší) mimoconová akce by byla mnohem vhodnější. A v těch barech to je taky příjeměji, než bylo v tom akváriu.

Přednášky byly povětšinou mířeny na nonbronies, kterých však bylo v publiku minimum, takže tak no...

A co se pyžama týká: na conech jsou takové věci vítané. Přímo, čím úchylnější, či příšernější, tím větší sranda se s tím dá zažít, ale na to musí být ten druhý na stejné vlně, proto se tvé mámě ani nedivím Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Nasut - 18.03.2013

Vzhledem k tomu, že se s rodinou snažim komunikovat co nejmíň (přesto, že žijem ve stejnym rodinnym domku Rainbowlaugh), tak nic moc. Vědí o tom, že na to koukám, ale kromě občasnýho: "Nemáš náhodou překládat tu knížku místo čumění na poníky?" je jim to celkem jedno. Njn, jsme zvyklí starat se o sebe a neplést se ostatním z rodiny do jejich starání se o sebe Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Mr.Desolator - 18.03.2013

S rodinou jako takovou (otec, matka, bratr) už nějaký pátek nežiju a absolutně nemám potřebu jim o tom říkat, natož se snažit je ponyfikovat. Mají svoje zájmy, já zase svoje. Možná je to tím, že já svůj "brony-ismus" beru jako doplňkovou záležitost, né jako to hlavní a jediné.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Ferraripony - 18.03.2013

tak u mě už si na to rodiče zvykly i když ze začátku jsem slýchával že sem magor a že jsem se zbláznil Pinkiesmile. bratr je jeho slovy 20% brony a sestra mi krade figurky Twilightangry2


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Martin - 19.03.2013

(18.03.2013, 21:02)Pajzl Napsal(a): No, nebyla jediná Twilightblush Dle mého jsi zvolil špatnou akci na první kontakt s fandomem, to kterákoli jiná větší (pro mě i menší) mimoconová akce by byla mnohem vhodnější. A v těch barech to je taky příjeměji, než bylo v tom akváriu.

Přednášky byly povětšinou mířeny na nonbronies, kterých však bylo v publiku minimum, takže tak no...

A co se pyžama týká: na conech jsou takové věci vítané. Přímo, čím úchylnější, či příšernější, tím větší sranda se s tím dá zažít, ale na to musí být ten druhý na stejné vlně, proto se tvé mámě ani nedivím Twilightsmile

První setkání bylo na Festivalu Fantazie "Proč muži sledují My Little Pony s radostí bez újmy na zdraví" (nebo tak nějak), a tohle nás asi dost namlsalo.. Jenže to ještě nebyl přímo kontakt s fandomem.. alespoň ne s "celým". Ale asi jedna věc je dívat se na seriál a druhá je stýkat se s lidmi. Já taky nejsem zrovna společenský typ, nerad chodím i na oslavy narozenin, natož do barů Pinkiesmile

Tak jsem se poptal, a co se týče "pyžama", prostě čekala něco víc "na úrovni".. asi jí moc často krmím záznamy z různých lepších furry cosplayů, a tam je přeci jen kvalita ztvárnění o něco jiná.. Ale pamatuje si jen "Pinkie Pie". Na Jamise byla připravená už z videí, a ostatní hodnotí veskrze kladně.. Ajsmug


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Geeshta - 19.03.2013

Tak taťka říká, že je to hnusný, že se mu vůbec nelíbí ta animace a zpracování a že mu to příjde hrozně zženštilý. Mamka říká, že je to modla, že na tom neni nic tak skvělýho, že je to prostě pohádka a ve všech pohádkách to končí dobře takže MLP neni žádná výjímka od jakýhokoliv jinýho animáku a že chlapy dneska hrozně měknou, že by se měla zase zavést povinná vojna, protože když neni, tak to dopadá tak že dospělí chlapy koukaj na pohádky pro malý holky. Ségra je pegasis, brácha... ani nevim. Kočka je se kouká na mlp na počítači když je sama doma a nikdo ji nevidí, psy sou blbý a neví co to je. Babičků a dědečků sem se neptal Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Discordian - 19.03.2013

Nikdo nic neví a doufejme, že to tak i zůstane