Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Neko.Cross - 13.08.2014

Mojí rodině je to jedno Rainbowlaugh Už jsem otaku tak co X'DD


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - LightDesh - 14.08.2014

Ehh.. Fotřík si při odchodu z mého pokoje povšiml mé malé sbírky postaviček poníků,divně si je prohlídl a pak prostě odešel. Rainbowlaugh Už je to delší dobu ale prakticky je mu celkem fuk co dělám či nedělám.I když je v některých věcech zpátečnický,ale to dávám za vinu tomu,že je prostě jiná "generace". spike letter

(S mámou nežiju,i když jí občas navštěvuji tak se nebavíme moc o tom,co sleduji či naopak )


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 14.08.2014

Keď som bol na tatranskom zraze, akurát sme mali návštevu - rodinnú známu s deťmi a sesternicu. Sestra zrejme využila moju neprítomnosť a keď sa pýtali, kde som, v snahe zhodiť ma im povedala, že som šiel na zraz My Little Pony ("ten seriál pre malé deti s farebnými koňmi", či ako to nazvala). Rodinná známa MLP nepoznala, sesternica len prehodila niečo v štýle "Ježišikriste".

Ešte pred zrazom sa ma sestra pýtala, koľko bude mať najstarší, či 15. Hovorím "nie, 32". Stretnutie s dvojmetrovým Creepym, ktorý pozerá kreslený seriál, ju zrejme šokovalo, ako som videl po zraze Rainbowlaugh

S maminym priateľom sa nič nezmenilo, no mama si neodpustila pár narážok (pri odchode na zraz "pozdravuj koníky" a po tom, ako sa jej nedopatrením dostalo do rúk pár fotiek zo zrazu "aha, ona má poníky").


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Theromy - 16.08.2014

Mamka to bere úplně v pohodě, ségru jsem "konvertovala" a děda si myslí, že se díváme na nějaký kočky Rainbowlaugh Ale pro všechny je to ok, možná dokud mě neuvidí v nějakém cosplayi Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - SceleRisque - 16.08.2014

Rodičia- 5 na 4.... proste im je to jedno čo pozerám Rainbowlaugh
Ségra- Ja chcem byť Rarity! Keď ma to uvidí pozerať ,,Ach ach, zase to My little Pony? Je to trápne. A tak to je nastriedavo.
Kamoši- Ja budem Soarin! Ja budem AppleJack! Ja budem Pinkie! XD


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kovu11 - 28.08.2014

Dnes menšia hádka s otcom. Oukej.

Dve veci čo nenávidí a jedna z nich sú buzeranti. Neviem prečo ich prirovnáva k bronies. (v mojom prípade nie je to myslené ako urážka)
Takže od neho pozitívnu reakciu ohľadom MLP nečakám. Kto nejde s ním ide proti nemu.

Prečooo??

Máte niekto otca ako ja?

PS: 500 comments YAY!


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Martin - 28.08.2014

(28.08.2014, 17:50)Kovu11 Napsal(a): Máte niekto otca ako ja?

OT:
Naštěstí ne, ale na jeho narozeninách jsem se dost porafal s jeho známým/sousedem, který se mi snažil vnutit názor, že homosexualita je pro lidi nepřirozená. Je fakt, že byl lehce sťatý, ale to ho tuplem neomlouvalo..

U rodičů bych to považoval za sníženou inteligenci, kdyby je vůbec napadlo spojovat sexuální orientaci a zájmy jedince..



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 28.08.2014

(28.08.2014, 17:50)Kovu11 Napsal(a): Máte niekto otca ako ja?

Kovu OT



Pokiaľ ide o môjho otca, je to do seba zahľadená chlastom zdeptaná troska, ktorú nerešpektuje nik okrem jeho kamarátov štamgastov a vlastných rodičov (tí zatiaľ asi nič nezistili). Nevidí ďalej od vlastného nosa a pripisuje mi svoje fantazmagórie, čiže ako ho poznám, keby zistil, že pozerám poňe a zbieram BB, určite by som bol uňho "buzerant", pedofil a prihodil by k tomu obvinenie z incestu alebo nejakú úchylku.

Čo sa maminho priateľa týka, ten poňe berie bez hlúpych komentárov, ak o nich vôbec vie Twilightsmile



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Margarethcat - 30.08.2014

Mám štěstí, moje rodina je velmi tolerantní a naopak mě ve všem ráda podpoří, takže s MLP nemají problém Twilightsmile a ségra na ně často kouká taky Raritywink Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kira - 23.12.2014

Mno, o tomto vi jenom sourozenci, ale tata ani mama ne Twilightoops. tata uz byl jednom urcite na tyhle strance kvuli jedne veci ... Pinkiehappy jinak kdy by se to dozvedel nwm jeho reakci. U mami nwm jak by to bylo. Ale rada bych aby se o tom dozvedeli jen nevim jak podstrcit aby jim nevadilo takze Fluttercry ale uz si myslim ze ty obrazky a to moje kecani tak asi tusi neco ale podlemne si jenom mysli ale stejne nic platne Raritydespair moje rodina je u neceho tolerantni ale u neceho ne takze jeste horsi Raritydespair Fluttercry