Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Milda - 23.12.2014

Držím si to v tajnosti , má rodina to neví


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Jerry Heartlead - 04.01.2015

U nás si fotrovci myslia, že mi preskakuje, ale napríklad moja teta má k MLP veľmi pozitívny postoj, pretože jej sa páči všetko pekné, milé, rozkošné, proste ADORABLE a presne to MLP je. Seriál síce nevidela, ale obrázky sa jej páčia ako aj moja tvorba (kreslím poníkov, hateri do mňáááááááá!). Jedine rodičia si nejak nahovárajú, že ich s tým (s prepáčením) nasie*am, ale oni sú proste len takí staromódni. Takže musím byť zmierený s faktom, že som doma jediný bronyPinkiesad2. Inak okrem obrázkov mám už len prívesok poníka na mobile, bohužiaľ to nie je z MLP, ale len nejaký čínsky šunt... Ale časom hádam zoženiem aspoň kľúčenku s Rainbow DashPinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Toffee Cake - 04.01.2015

Moji sú tiež staromódny, napr. otec z duše nenávidí ľudí čo sú orientovaný na svoje pohlavie no ja s nimi problém nemám. Počúvajú hudbu čo má 30 rokov... Tiež som jediný brony :/ Neboj u nás sa s hatermi nestretneš máme tu moderátorov a adminov čo sa o nich postarajú.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - sc@lix - 04.01.2015

Na to, že se dívám na MLP, ví u mě úplně všichni, jak naši tak ségra a dokonce i její přítel a nemají s tím vůbec žádný problém. Z počátku si sice z toho chvilku dělali srandu, ale pak to pochopily a teď už to nijak neřeší a berou to úplně v pohodě.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 05.01.2015

(04.01.2015, 16:10)Toffee Cake Napsal(a): Počúvajú hudbu čo má 30 rokov... Tiež som jediný brony :/ Neboj u nás sa s hatermi nestretneš máme tu moderátorov a adminov čo sa o nich postarajú.

OT

To s "hudbou, čo má 30 rokov" by som ako problém nevidel. Mnohé kapely, ktoré vznikli v 60.-80. rokoch sú dodnes legendami a priekopníkmi vo svojom žánri a inšpirovali mnohých dnešných hudobníkov. Veľké množstvo dnešných hviezdičiek im nesiaha ani po členky.
A ak je problém taká 30-ročná hudba, čo taký Mozart alebo Beethoven? Twilightsmile

Pokiaľ ide o haterov, tí sa tu nezvyknú dlho ohriať a skončia s permabanom. Často sú takí vypatlaní, že sa odpíšu vlastnými príspevkami a správaním.



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Melgarh - 05.01.2015

OT:
(04.01.2015, 16:10)Toffee Cake Napsal(a): Moji sú tiež staromódny, napr. otec z duše nenávidí ľudí čo sú orientovaný na svoje pohlavie no ja s nimi problém nemám. Počúvajú hudbu čo má 30 rokov... Tiež som jediný brony :/ Neboj u nás sa s hatermi nestretneš máme tu moderátorov a adminov čo sa o nich postarajú.
Dneska jsem poslouchal nejlepsi EDM remixy a byl tam Eye of the Tiger, do Trancu nacpali dokonce i rick roll apod. Songy a filmy z 80 a 90 let jsou legendarnimi - protoze tahle generace je momentalne u "kormidla" a ma prachy, takze si to uzivame vsichni s plnou paradou Rainbowlaugh




RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Shiro neko - 09.01.2015

No má rodina to neví aspoň co já vím bratranec to stále vykřikuje.Facehoof a pořád opakuju ať toho nechá ale mě ignoruje. Jinak asi to neví dělám jen kresby. A trosku mluvím. Já jen doufám že až se to zjístí tak to bude v pohodě a nikdo se nebude štvát. Pokud by vadilo tak asi bych musela předstat Unsuresweetie ale s bronies nikdy nepřestanu. Prostě bronies 4Ever . Já věřím ale že když se to stane že na to přijdou tak jim to vadit nebude. Je to milé a proto nevím co by proti tomu měli. Nikdy se nevzdám bez boje a stále se budu pokoušet o to aby jim to nevadilo.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - BublinkaS - 09.01.2015

rodičům to neva, myslim že ségra je dokonce taky brony, ale nejsem si jistá Rainbowlaugh ale podle mě mi mlp spíš tolerujou proto, že si myslí, že sem pořád malá (ach těch mých 11 Facehoof)


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Toffee Cake - 09.01.2015

Bublinka buď rada že ti to tolerujú, mám 16 chcel by som aby mi to torelovali. Buď rada že si taká mladá nemáš toľko starostí.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Minetex - 09.01.2015

Tofffifffeee filosofuje Rainbowlaugh No offence, just fun. A co u mě? No, bratr to nesnáší (všechno co se točí kolem mlp, má na to čuch, takže veškerej bronystep jde do kytek po 10 sekundách, rodina se nad tím směje @PoličkaFullOffPonySwag, ale nic jako hate. Dokud to není extrénismus, nikdo nemá problém Rainbowlaugh