Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Twingo - 10.01.2015

Nikto to nevie Pinkiegasp
Načo aj.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Crazy11 - 14.01.2015

No, rodiče často po ránu vidí, že se třeba dívám na barrandov na animáček a nic k tomu neříkají, ale proč by taky říkali.
Máma s tátou jsou rádi když se nějak bavím a neodrazují mě od seriálů. Ale popravdě ani neví, že jsem tu zaregistrovaná. Twilightblush Ale máma viděla i moji složku na počítači plnou obrázků poníků z internetu. Já si myslím, že jim to je jedno o co se zajímám. Hlavní je, když člověka něco baví, tak ať v tom pokračuje. Ajsmug


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Mácaman - 14.01.2015

Crazy11

no to zalezi na tom kolim ti je Crazy11 - ne nepis to sem Rainbowlaugh ale proste v jistem veku neni na koukani na MLP nic divnehoPinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Black - 15.01.2015

Heh, moje zlozka s poniky ma uz 1Gb Rainbowlaugh je hezky zálohovaná v mém mobilu, kdybych nahodou měl nutkaní se podívat Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Twingo - 15.01.2015

Moja zložka s ponystuff má cca 50gb Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Blue Elis - 22.01.2015

Takže co na MLP říkají moji rodiče?
Máma je tak trochu ráda že mám konečně ráda něco jiného než Pokemony(Tehdy jsem na pkm byla závislá)a taky něco holčičího,ale už jí leze na nervy že toho mám plnej pokoj.
Tátovi je to úplně jedno,ale občast to komentuje že jsem na to velká atd...
Bráchu nekomentuji a přátelé...no někdo začal mít MLP taky rád,někdo si ze mně utahuje,ale jinak v poho Twilightsmile
Moc jim to nevadí což jsem ráda Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - ZoidySVK - 22.01.2015

(05.01.2015, 02:20)Hotsteppa Napsal(a):
(04.01.2015, 16:10)Toffee Cake Napsal(a): Počúvajú hudbu čo má 30 rokov... Tiež som jediný brony :/ Neboj u nás sa s hatermi nestretneš máme tu moderátorov a adminov čo sa o nich postarajú.

OT

To s "hudbou, čo má 30 rokov" by som ako problém nevidel. Mnohé kapely, ktoré vznikli v 60.-80. rokoch sú dodnes legendami a priekopníkmi vo svojom žánri a inšpirovali mnohých dnešných hudobníkov. Veľké množstvo dnešných hviezdičiek im nesiaha ani po členky.
A ak je problém taká 30-ročná hudba, čo taký Mozart alebo Beethoven? Twilightsmile

Pokiaľ ide o haterov, tí sa tu nezvyknú dlho ohriať a skončia s permabanom. Často sú takí vypatlaní, že sa odpíšu vlastnými príspevkami a správaním.

Toto ! TOTO !!! Ako aj moderná hudba (výnimka pop) je dobrá EDM nedám dopustiť ale klasiky su proste klasiky. A hlavne SK tvorba starších ročnikov je neporovnateľne lepšie než to básničkárov čo máme tu teraz.

K téme. Vedia o tom (To by som sa divil ak by si doteraz nevšimli tých plyšakov Rarity a Vinyl čo mam za reprakmi popri monitoru Rainbowhuh) Ale neriešia to. Proste vedia že je to jeden zo seriálov ktorým fandím a čo no... Rainbowlaugh

(15.01.2015, 17:25)Twingo Napsal(a): Moja zložka s ponystuff má cca 50gb Rainbowlaugh

Pod na môj powerlevel bratu
http://s7.postimg.org/r2c5o60q3/Untitled.pngBTW: Ten komix čo je na pravo v preview úplne žeriem ! Rainbowlaugh Nerdy Twi si best Twi



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Twingo - 23.01.2015

Bratu, no ja som bronym asi ešte len 3 mesiace Rainbowlaugh
A diely mám v hd, stačí, keďže to je jednoduchá animácia, v fhd by to bolo...90Gb len serial Rainbowwild a 4k 3d... uf, ani nechcem radšej vedieť Rainbowlaugh

A to mi tam ešte chýba hudba vo flacu, keďže tu nejako nemôžem nájsť...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DoktorPetr - 23.01.2015

Rodina...
Rodině jsem to říkal. Sem tam se o tom také zmiňuji a oni to celkem respektují. I když na začátku v rodině začalo panovat jisté napětí, ale dnes mi dotují i cesty na srazy.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - pink-bobik - 24.01.2015

Moja mama si myslela že som spadol volakde Rainbowlaugh ale musela si zviknúť otcovi to je jedno .
Mam 3 sestri a dvoch bratov jeden brat starší tomu sa to moc nepáči asi skôr čakal že s nim budem chodiť po krčmách ostatný súrodenci to pozerajú tiež.