Bronies.cz
Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+--- Téma: Sunset Shimmer... [spoiler] ? (/Vlakno-Sunset-Shimmer-spoiler)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Geeshta - 22.03.2013

Jedinej kdo zatím dokázal něco podobnýho neni žaadnej pegas, ale Pinkie Pie. Pinkboom




RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Xeelee - 22.03.2013

A ještě Lightning Dust. Wonderbolts to neumí. Tady ale jde o podzvukový rychlosti.


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Formus - 23.03.2013

A já slyšel, že se v S4 objeví Šemík, kterej svrhne Celestii za pomoci Discorda, Lunu pošlou zpátky na temnou stranu měsíce aby mohli amíci o čem polemizovat, Twilight bude muset na pouti vyrábět origami z jejích knih, Cadance pude dělat chůvu Chrysalisinejm changelingům a Shining Armor bude cvičit armádní nabušený DiscordVeverky, se kterýma pudou dobít Phylidelphii. Come on lidi, podle mě ještě hasbro vyrobí asi tak bambilion novejch figurek než začne S4. Neni nic lehčího, než vypustit fámu, že ten a ten novej poník bude mít tu a tu roli v S4 aby ho každý nezbedný dítko chtělo mít doma připravený ve sbírce.


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - harodd - 23.03.2013

Na druhou stranu ale Hasbro tomu šéfuje, ti jsou ti, co rozhodují.... Když budou chtít nového poníka v seriálu (EG či mlp-fim ), tak ho tam mít budou.
Je to koneckonců jejich zájem. Nemusí to být ale vždy tragédie..Raritywink


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Deeter Spirit - 23.03.2013

(23.03.2013, 18:31)Formus Napsal(a): A já slyšel, že se v S4 objeví Šemík, kterej svrhne Celestii za pomoci Discorda, Lunu pošlou zpátky na temnou stranu měsíce aby mohli amíci o čem polemizovat, Twilight bude muset na pouti vyrábět origami z jejích knih, Cadance pude dělat chůvu Chrysalisinejm changelingům a Shining Armor bude cvičit armádní nabušený DiscordVeverky, se kterýma pudou dobít Phylidelphii.

Ok, nevím co jsi hulil ale musíš mi toho poslat aspoň pytlík Pinkiecrazy


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Sissi - 23.03.2013

(23.03.2013, 20:18)Deeter Napsal(a):
(23.03.2013, 18:31)Formus Napsal(a): A já slyšel, že se v S4 objeví Šemík, kterej svrhne Celestii za pomoci Discorda, Lunu pošlou zpátky na temnou stranu měsíce aby mohli amíci o čem polemizovat, Twilight bude muset na pouti vyrábět origami z jejích knih, Cadance pude dělat chůvu Chrysalisinejm changelingům a Shining Armor bude cvičit armádní nabušený DiscordVeverky, se kterýma pudou dobít Phylidelphii.

Ok, nevím co jsi hulil ale musíš mi toho poslat aspoň pytlík Pinkiecrazy

Já chci taky Flutterryay


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Formus - 23.03.2013

nene, to jsem já bez jakýchkoliv povzbuzujících látek. Nerad do plic pouštím kouř v jakékoliv podobě. Z toho matroše na zahradě si jen babča dělá mast a listí dává sestra králíkovi. Viděli ste někdy králíka smát se? Soooo funny.


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Sissi - 23.03.2013

Hmm, jak ted budu vysvetlovat policii, ze u vas nefetuji lide, ale kralik...


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - W3RT0UR - 23.03.2013

A ja se tesil ze mi taky date....FacehoofRainbowlaugh


RE: Sunset Shimmer... [spoiler] ? - Sissi - 23.03.2013

Se budes muset zeptat toho kralika...