Bronies.cz
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) (/Vlakno-Posezeni-v-Cajovne-Praha-ctvrtky)



RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Mezurashi - 10.04.2013

Klidně Nessie Rainbowwild Raritywink, budu tvůj mluvčí Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Xin - 10.04.2013

Mezu. Ty me podvádíš již se dvěmi slečnami? Ty jsi mi ale potvora. :-D


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Nessie - 10.04.2013

Samozřejmě mě lákáte! Rainbowlaugh Jen bych si musela najít ubytování, že by Strahov? I když v téhle době asi těžko. Twilightsmile Čajovnu máte opravdu nádhernou! Flutterryay

Mezu, beru tě za slovo! Twilightsmile


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Xin - 10.04.2013

To by se už nějak vymyslelo. Twilightsmile Maximálně by jsi mohl přespat u mě. Nebo by se to mohlo domluvit s Jamisem.(pokud by ses u mě bála spát. Pinkiesmile ).

I za Mezurashiho děkujem! Pinkiesmile První písemná pochvala, kterou jsme dostali. Twilightsmile


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Mezurashi - 10.04.2013

jo no díky Nessie Raritywink Raritywink, jsi moc milá přesně jak má vypadat sestřička Rainbowwild, ale klidně přijeď mi tě rádi ubytujeme Raritywink v tom není problém u bronies komunity Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Nessie - 10.04.2013

Není zač pánové, nejde o sestřičku a jak moc je milá, ale teď o to jak to citím a čajovna se mi moc líbí. Mám to prostředí moc ráda. Twilightsmile Nemluvě o čajích Raritywink


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Xin - 10.04.2013

Tak přijeď. Twilightsmile Budeme jedině rádi. Třeba na celý víkend! Pinkiesmile S Mezurashim bychom ho naplánovali tak, aby jsi se nenudila! Pinkiesmile Je tu plno zábavných aktivit, nemluvě o tom, že by jsi poznala ostatní Broníky co se s námi stýkají. Ajsmug

(viz včerejšek viz. fotky.. Rainbowlaugh Na které se radši nekoukej, vypadám tam jak.. no to už víte. Rainbowwild)


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Mezurashi - 10.04.2013

Xine ty jsi tak užvaněnej Rainbowlaugh, vypadáš tam dobře prostě FUN musí být a znáš moje nápady Rainbowlaugh Rainbowlaugh to jsem prostě já tvoje Rarity Rainbowkiss, Xinee kde je tvoje gentlmenstvý na dámu se čeká Raritywink Rainbowkiss a na takovou jako Nessie dvoj násob Raritywink Raritywink, takže si počkáme až si uděláš čas a přijede někdy Raritywink


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Iluzon - 10.04.2013

Tak TAKHLE jsem se už dlouho nezasmál. Pinkiehappy
Ty rudý oči se k nám všem asi fakticky hodí. Twilightblush
A Xin, ten je prostě FABULOUS v každé situaci! Rainbowlaugh
A ta Applejack prostě nemá chybu!!! Applejackconfused
Jinak u nás v domě v Babicích je teď zrovna celých 8 volných postelí, takže ubytování by snad nebyl problém! Twilightsmile
A co se týče programu, tak znám jednu moc pěknou trasu co vede z Poštolky až pod sv. Václava (kostel) na Smíchově. Pod zemí! Pinkiehappy Pinkiehappy Pinkiehappy
Mimochodem, Xin by taky mohl vyprávět. Ajsmug Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! - Xin - 10.04.2013

@Mezurashi
Já neříkám, že to musí být tenhle víkend. Jen říkám, že tu ta možnost je a že ji s tím rádi pomůžeme... Ajsleepy

Jinak děkuji za komplimenty. Twilightsmile