Bronies.cz
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) (/Vlakno-Posezeni-v-Cajovne-Praha-ctvrtky)



RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Rwakk - 30.05.2013

Tak to nevím. To se uvidí. Rainbowlaugh
každpádně se těším že konečně někoho i poznám. Do ted jsem byl jen pouhá myš krčící se v díře.


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 30.05.2013

Všichni jsme nějak začínali Twilightsmile

Ještě tady malá ukázka, která naše čajové dýchánky celkem vystihuje Rainbowlaugh



RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Xin - 30.05.2013

Bože... to naprosto sedí. První příspěvek je již změněn. Jen chci oznámit pozdní příchod. Musím zařídit několik věcí, které jsem již moc dlouho odkládal. Twilightoops Avšak dorazím!

Jinak ohledně toho "dojmu". Pokud rád tančíš, děláš kotouly či spidermany a nebo se jen tak rád válíš po okolí a popadáš se za břicho. (Většinou smíchy, pokud neděláš koně pro Pajzla, který ti pak rozdrtí nohu Rainbowlaugh) Tak se nemáš čeho bát.. Rainbowwild


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 30.05.2013

Tak ať se tě brzo dočkáme Rainbowlaugh

Hezké barvičky v prvním postu Pinkiesmile Jen si říkám, že ty první tři modré odstavce by šli udělat jako jeden s tím, že "Kde, kdy a v kolik?:" Pinkiehappy

(Každopádně je to koní vina, že jsem drtil nohu, neměl se splašit Rainbowlaugh )


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 31.05.2013

Tak dnes to bylo epické, chtělo by to přejmenovat na Pán čajovny a společenstvo hmyzí říše Rainbowlaugh

Šváb v Krajkhourovém obleku se neskutečně sjel čajem (radši nebudu říkat kterým Rainbowlaugh ) s cukrem (toho měl asi půl kila čistýho a beze srandy) a když mu omylem zavolala nějaká slečna z Prahy, úžasným, neskutečným, až barneystinsonovským způsobem využil situace a doslova ji zbalil... pokud dotyčná věří na osud, tak má rande jistý Rainbowlaugh

Já se zkouřil jak houseňák Absolom vodnicí, která vydržela 11 kokosáků a pořád tahala jak divá (ke konci jsme jich tam měli 5 najednou a ono se to vůbec nespálilo Pinkiegasp ), nakonec nás od ní museli vyhodit dávno po zavíračce, ale jistě by snesla další Rainbowlaugh A Breezie byl překřten na můru, neboť tahá až do konce Rainbowlaugh

Fakt to tam dnes vypadalo jak na čajové párty z Alenky v říši divů Rainbowlaugh



RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - DoctorPickle - 31.05.2013

Oh, spoon. A cup.


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Autumnbreeze - 31.05.2013

Na včerejší/dnešní čajovnu jen tak nezapomenu. Krajkhour na cukru poskakoval po celé budově jako Pinkie Pie a z večerního telefonátu, který měl být původně jen omyl, se vyklubal takový sladký osud. Nejšílenější bylo, když se po náloži cukru šel vyvětrat ven a místo procházky skončil náhodou v Sugar-Café (haha, the fun has been doubled!). Rainbowlaugh Té "nekonečné" vodní dýmky mi bylo líto. Kdybychom tam dnes ráno přišli, určitě by na nás čekala a nechala se rozdýmat další porcí kokosáků. Pinkiesad2

Citace:Rwakk: Rád se ukážu....snad nezanechám moc špatný dojem Rainbowlaugh

Teď je otázka, zda jsme špatný dojem nezanechali spíše my. Pinkiehappy

Díky všem zúčastněným za mimořádně vydařený lepkavý večer. Ajsmug




RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Rwakk - 31.05.2013

Ne...rozhodně jsme si to užil i když to možná tak nevypadalo....a zaběhal jsem si. Sugar-Café bylo taky fajn. Když zase dostanu možnost určitě se zase někde ukážu. Pinkiehappy


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Bori - 31.05.2013

Co to tak čtu, tak začínám litovat, že jsem šel do toho kina a byl v čajovně jenom chvíli. Twilightsmile


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Xin - 31.05.2013

DAMN! Tak mě mrzí, že jsem odcházel už po desáté... Takové zážitky a já u toho nebyl.. Twilightoops Blbé přijímačky...