Bronies.cz
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) (/Vlakno-Posezeni-v-Cajovne-Praha-ctvrtky)



RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Tom0147 - 14.06.2013

Zítra čajovna? Můžu se přidat? Rainbowlaugh Výjimečně budu o víkendu ve velkoměstě.


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Xin - 14.06.2013

Rezervováno na 16:00 pro +- 10 lidí.


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 14.06.2013

A sakra, oni v Shangri-le kleště vlastně dávají, spletl jsem si to se Shi-sha II Rainbowlaugh Chtěl jsem tam zajít spíš z nostaligie + mají tam Starbuzz, ale na to máme fúru jiných dní Pinkiehappy

Ale stejně, Mezu, budu chtít slyšet tipy na čajky, takže koukej dorazit Pinkiehappy

A Xine, M´lady, díky za rezervaci Twilightsmile

Tome, ano, smíš se přidat (co to máš sakra za otázky?) Rainbowlaugh

BlaX: tak mírně změň trajektorii, ono to není vůbec daleko od sebe Pinkiecrazy


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - KRAJKHOUR - 15.06.2013

Skoda ze nemuzu prijit protoze mam uz neco domluveneho jinde.


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - BlaX - 15.06.2013

Pajzl: Jenze v tej kam jdete vy, nemaj Shogi! Pinkiesad2 Ale tak jo, ja tam na 80% budu, takze me zkuste najit! Poznavaci znameni: Derpy na stole Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Dex - 15.06.2013

Možná se tam stavím, ještě o tom přemýšlím...


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 15.06.2013

Supčupr Pinkiehappy Tak když tam dorazíte a nebudete vědět, ptejte se po rezervaci na Applejack Pinkiesmile

Kraigu, mnojo, bylo to narychlo Unsuresweetie Budeme na tvůj třtinový cukr vzpomínat Twilightsmile


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Xin - 15.06.2013

Mohutné INFO pro ty, co hodlají dorazit a ještě tam nebyli!

-Takže, pro ty, co tam ještě nebyli. Když vejdete do čajovny (Pokud bude zavřeno, tak JEMNĚ! Rainbowlaugh Zatáhněte za provázek) sundáte si boty a půjdete první odbočkou doprava, projdete malinkatou místnůstkou která je zakončena dveřmi. Ty otevřete a tadá! Nacházíte se v kuřácké místnosti, kde vždycky sedáme. Twilightsmile

-Pokud by nás někdo přesto nemohl najít, zeptejte se u baru/obsluhy na rezervaci na jméno Applejack. (Znají nás tam, takže budou vědět, nemusíte se bát. Koušou jen malinko a když už tak jen malíčky)

-Pajzle, možná bychom to mohli přesunout na tu zahrádku, pokud tam zas nebude ta ježibaba. Co ty na to?

-Kontakt na mě je v prvním příspěvku, ale kdyby to někdo nemohl najít hodím to i sem: 728 076 319

Toť vše. Těším se na vás!


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - BlaX - 15.06.2013

Tak kde ste, vy flakaci?


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Dex - 15.06.2013

Tak jsem nakonec nedorazil. Snad příští/popříští týden budu mít víc času Pinkiesmile