Bronies.cz
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) (/Vlakno-Posezeni-v-Cajovne-Praha-ctvrtky)



RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - BlaX - 15.06.2013

No, sice jsem tam s vama byl asi jenom pul hodiny... ale i tak super Rainbowlaugh Snad se pristi tejden dostavim na trochu dyl...


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - IJK_Principle - 16.06.2013

Tak jsem odjel špatnou tramvají.
Pánové, taky jste mi mohli poradit, že lezu do 53 a ne 52. Twilightsmile
Curse you, pražská MHD!! Flutterrage


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Autumnbreeze - 16.06.2013

IJK_Principle: Tuto "malou" nepřesnost jsme si uvědomili až tehdy, kdy zlá tramvaj zaklapla dveře a vydala se směrem k botanické zahradě. Sám bych do ní nastoupil, protože jela přesně na čas a v dáli zrovna nic jiného nebylo. Rainbowderp Pak jsme dalších 5 minut poskakovali po refýži a snažili se na tebe získat kontakt a najít nové spojení, což už nevyšlo. Twilightsmile

Jinak moc děkuji Pajzlovi, že se sem rozhodl zajít v trochu neobvyklý den a pojmout to rovnou jako sraz. Sobota byla mým jediným volnem uprostřed třítýdenního maratonu, takže jsem moc rád, že jsem vás všechny mohl potkat. Budu se těšit na FF! Pinkiehappy


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - IJK_Principle - 16.06.2013

(16.06.2013, 02:00)Autumnbreeze Napsal(a): IJK_Principle: Tuto "malou" nepřesnost jsme si uvědomili až tehdy, kdy zlá tramvaj zaklapla dveře a vydala se směrem k botanické zahradě. Sám bych do ní nastoupil, protože jela přesně na čas a v dáli zrovna nic jiného nebylo. Rainbowderp Pak jsme dalších 5 minut poskakovali po refýži a snažili se na tebe získat kontakt a najít nové spojení, což už nevyšlo. Twilightsmile

V pohodě, chybička se vloudí. Taky mě to sakra zmátlo, když ta tramvaj prostě přijela přesně v ten čas, kdy měla přijet ta moje. Když jsem tam vlez - až moc pozdě jsem si uvědomil, že jsem něco udělal špatně, nebylo cesty zpět. Tak jsem si dal 30 minutovou procházku po nábřeží, no big D. Pinkiehappy


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 16.06.2013

Jo, Principle, jak jsem kdysi dávno říkal Breeziemu, kontakt se vždycky hodí, takže naval do PMka Rainbowlaugh

Btw, Xine, ty dva nepřijaté hovory jsou kvůli tomu, pokud jsi začal vyzváňet při obřadu, tak se moc moc omlouvám Rainbowlaugh
A jak zmiňuješ tu ježibabu, tak ta tam bydlí, takže no chance Rainbowlaugh

A Breezie, nemáš zač, you gotta care Pinkiehappy


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Xin - 16.06.2013

Pardon, hrozně se omlouvám! Všiml jsem si toho až teď. Doufám, že všichni dorazili v pořádku!

Jinak si vyvolal docela pozdvižení. Omluvil jsem se ze společnosti a šel na toalety, v momentě, kdy jsem zavřel dveře mi začal vyzvánět mobil. Což by nebylo nic divného, kdybych jako vyzvánění neměl sirénu. Když jsem otevřel dveře, koukala se na mě celá místnost. Dotazy typu "Co jsi tam dělal tak hrozného, že se rozezněly sirény" pak byly na denním pořádku.. Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 16.06.2013

Achievement unlocked: Bringing fun without even being there Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Xin - 16.06.2013

Pinkiesmile Alespoň máme představu, co bude tvůj speciální talent.

@Mezurashi
Pošleš mi prosím ty fotky? :3


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Mezurashi - 17.06.2013

Jop jen co dojdu domů tak ty fotky dodám Rainbowwild Raritywink


RE: Posezení v Čajovně s Xinem a Mezurashim! (Praha, čtvrtky) - Anemonis - 17.06.2013

Tenhle čtvrtek 20.6. vás poctím svou přítomností. Těšte se, protože do Prahy už znovu jen tak nepojedu (hlavně z finančních důvodů). Tak doufám, že to bude stát za to. Mám dvě otázky:

1) Kdy to začne, tj. od kdy tam už někdo bude?
2) Kdy tak obvykle končíte?