Bronies.cz
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) (/Vlakno-Posezeni-v-Cajovne-Praha-ctvrtky)



RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Bori - 22.05.2014

Nejspíš dorazím, ale nejspíš až někdy po 20. hodině. Twilightsmile


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Darex - 22.05.2014

Já asi tk dorazím ale nvm v kolik Rainbowlaugh


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - KRAJKHOUR - 28.05.2014

(21.05.2014, 21:20)Nephala Napsal(a): Co se týče Šamanky: neměla jsem momentálně moc času to řešit, proto to píšu až teď. AJ lie

Jak to bude zítra s čajovnou?


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Nephala - 28.05.2014

Samanku jsem uz zarezervovala (nakonec nahlasit neurcity pocet lidi byl mensi problem, nez jsem cekala a celkem zbytecne jsem plasila). Je to (originalne) na Applejack od 17:00 a jsme u stolecku v koutku hned u dveri.

EDIT: Zítra Dneska (29.5) v Šamance od 17:00 (pro Cukříka: čajovna otevírá už od 11:00) na rezervaci Applejack Ajsmug. Do čajovny se dostanete pěšky krásně 5 minut od stanice I.P. Pavlova. Já se tam bohužel nebudu moct zastavit, neb od zítra začínám pracovat v jiné čajovně, ale jsem si celkem jistá, že vám postačí přítomnost vašeho milovaného dýmkového servisního technika. Určitě se na vás bude těšit, až zjistí, co jsem na něj narafičila. Heart

mapa k čajovně
web čajovny


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Pajzl - 29.05.2014

Rainbowlaugh Tak se budu těšit Pinkiesmile


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - houpe - 29.05.2014

Budu se těsit na jistě příjemnou změnu.

Gůgl mapy se mi moc nelíbí přidávám obrázek na seznamovou mapu. Účast zatím moc valně nevypadá tak snad aspoň nebudete bloudit někde na Cestě Rainbowlaugh

[Obrázek: ZVbkOag.jpg]


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - KRAJKHOUR - 29.05.2014

Mám rozbitý mobil. Takze pokud nekdo chce pomoc nalézt cestě do Šamanky tak pockejte na I.P Pavlova napiste sms a já provás dojdu.

Pff. Bloudit. Teda já bloudil hodinu, než jsem přišel na to, že jdu zrcadlově obráceně. Pak sem to konečně našel a nikdo tu nebyl, tak jsem odešel do kebabu - přece v tomhle počasí mi celkem vyhládlo.
Za půl hodiny jsem se vrátil a pořad tu nikdo nebyl.

Šamanka
Seznam tabáků:
Kód:
Růže
Malina
Máta
Hoznove víno
Liči
Citron
Pomeranč
Jablko
Merunka
Kokos
Cena 110 kč

Jo a sedím tu sám. Je tu místo pro 15 bronies.

Tak jsme houpe a já objednali dýmku - Růže s Malinou.


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Nephala - 29.05.2014

Aktuálně je zde 7 bronies a stále je tu spousta místa, tak choďte choďte. Máme tu skvělou společenskou hru zvanou Hoň na Xina s originální akční figurkou a Houpe shání větší počet lidí, které by mohl uvrtat do tantrického workshopu - očividně chce dostat množstevní slevu. Trollestia


RE: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - Bori - 29.05.2014

Pokusím se dorazit co nejdříve to půjde, ale vůbec netuším kdy.


Re: Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky) - D'Artagnan - 29.05.2014

Nemusis spechat. Prave jsem Xina dohonil :sleepy: :angel: