Bronies.cz
BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Zahraniční srazy (https://bronies.cz/Forum-Zahranicni-srazy--71)
+---- Téma: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! (/Vlakno-BronyDays-2013-Draw-me-like-one-of-your-French-cons)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - KRAJKHOUR - 14.08.2013

Sam nevím kdy se me podaří sehnat peníze. To znamená ze nevím kdy ti ty peníze můžu splatit. Jisté příští měsíc budu mít další výplatu ale porat budu se dvěma polozkama ve skluzu.
1.leteny
2.ubytování
3.lístek
4.eura (záleží kolik me zbyde peněz)

Tyhle problémy radši řeším osobně.


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - BlaX - 14.08.2013

info@bronydays.org Napsal(a):your Frenchy Ticket for the BronyDays has been successfully ordered...

Cool. Maj pekny listky. Anyway, chci upozornit na 2 veci. Nemam paypal (!) a nevim jak budu mit v patek pristup k internetu, takze pokud by to bylo mozne, rad bych vsechny operace s penezi provedl dnes nebo zitra (tj. ve ctvrtek)


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Melgarh - 14.08.2013

[Obrázek: ohnoes-43288.jpg]

Uplne jsem zapomnel se zeptat na vase jmena co mate na cestovnich dokladech abych to mohl vyplnit do letenek..

Posilam PM spam vsem, co jsou na Prvnim postu jako Zucastneni. Pokud se nekdo jeste rozhybe a zajisti si finance tak dejte vedet, diky.

DEADLINE PATEK 16.8. 18:00

Kauce na letenky zacnu uz vybirat at to mam pripravene na velko-platbu.
Check-in Zavazadla - davam 1x zavazadlo na 2 lidi. Pokud nekdo VYSLOVNE nechce cestovat se zavazadlem a bude mit jen to prirucni (56x45x25 cm, ~8kg vaha) tak odpovezde tez.







Pokud nemate jak koupit vstupenky (paypal) tak dejte vedet v PM at to mam vsechno pekne pokupe, dikes!


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Melgarh - 15.08.2013

Update:
Letenky EasyJet:
Pri 6 lidech to vyjde na 3222Kc a jsou v tom 3x check-in zavazadlo a palubni zavazadlo o velikosti 50x40x20 GARANTOVANE.

Rozmery 56x45x25 nemusi byt 100% povoleno v pripade ze se jedna o preplneny let.. dalsi totalni blbinka od nizkonakladovych letu..

A nebo muzeme letet ve skoro stejne casy s AirFrance LikeABoss a kazdy bude mit svoje Check-In zavazadlo ale vyjde to na 3977Kc. Takze asi Easyjet vyhrava.

DEADLINE PATEK 16.8. 18:00


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Melgarh - 16.08.2013

Update:
Raise the cash, raise the cash, 1 2 3 4..

Penize obdrzeny od:
Pidi, Alkel_u3, Blax
Na ceste:
Jamis, Tom0147
Cekam na info:
Michy

DEADLINE PATEK 16.8. 18:00

V cas uzavirky zakoupim letenky, ubytovani bud o vikendu a nebo v pondeli.
Dekuji za spolupraci =)

Poznamka:
Deadline neznamena ze s nama dalsi uz nemuzou jet - akorat holt chceme ty letenky a veci okolo vyresit rychle a ekonomicky proto kdyby se nekdo jeste rozhodl jet v nasledujicim mesici tak samozrejme bude do skupiny vitan Twilightsmile


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Melgarh - 18.08.2013

UPDATE:

Listky FANCY ticket uz budou skoro vyprodany, zbyva poslednich mene nez 10 kusu!

Zajistete si listky ASAP, aby se nestalo ze by nekdo letel a nemel listek. V pripade problemu s listky me kontaktujte, dikes!



Pripominka:
Toto je financni zaloha pro letenky na BronyDays 2013!
Ubytovani budu zarizovat ja a to se financne muze vyrovnat pozdeji.

Prosim zaslete mi zalohu na letenky v castce:
3200 Kc

1053174017/3030 (AirBank)
Do poznamky pro prijemce napiste vas nick + jmeno pro identifikaci.




Po sraze mam docela vypalenou pamet v hlave takze jsem poslal 1x PM a 1x email (na srazu) takze pokud chcete jet a nedostali jste ode me zadnou zpravu, prosim kontaktujte me pres PM/FB, diky Twilightsmile


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Melgarh - 19.08.2013

Prosim o poslani penez od vsech krom tech, s kterymi jsem se vyslovne domluvil pomoci PMek.

Odeslani Dneska pred koncem uzaviraci doby bankovnich instituci aby to bylo zapocitano zitra =)

Letenky se hnuli a smerem nahoru, nic dramatickeho, mist 3220 je to 3270Kc. (rozdil se vyresi s ubytovanim)
Informace jsou v predchozim postu.

Dikes!
-Mel


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Melgarh - 20.08.2013

Kontrola probehla uspesne


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - Tom0147 - 20.08.2013

Za KRAJKHOURa mám vzkázat, že vše sedí. A koneckonců, za mě taky Pinkiesmile


RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - BlaX - 21.08.2013

Eyyup! Je to OK.