Bronies.cz
Pokemon ( první 100) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Pokemon ( první 100) (/Vlakno-Pokemon-prvni-100)

Stran: 1 2 3 4 5


Pokemon ( první 100) - turboviking - 18.04.2013

Zdravím ^^. Nenašel by se tu nějaký fanda pokémonů? Vím že to může znít trochu detinsky, ale první stovka byla skvělá. Nevím jak to nazvat, snad prvné sérií? Twilightsmile - V době svého vypuknutí se jednalo o šílenství Rainbowlaugh . Gameboye, plyšáci, karty, figurky, ...

^^


RE: Pokemon ( první 100) - Moně - 18.04.2013

Nejstarší série Pokémonů byla nejlepší, nemám pravdu, Pikachu? - Pikááá!


RE: Pokemon ( první 100) - Claymon - 18.04.2013

turboviking: Pokud ti jde o gameboye a máš mobil s androidem, tak si můžeš stáhnout emulátor a stáhnout libovolnou ROM.

Pokud ti jde o původní verzi vybírej z verzí red,blue (pokud chceš mít na výběr z pokémonů na začátek) nebo yellow (nafasuješ pikachu)


RE: Pokemon ( první 100) - Azuliana - 18.04.2013

Prej dětinské...
Si pamatuju, jak jsem to asi tři roky zpátky (já 22, přítel 23) sledovala s bývalým přítelem a královsky jsme se bavili. A to tak, že jsme si pořídili Nintendo s kartami (myslím, že to byl Black/White).
Možná bych ještě z hlavy vydolovala texty titulních písní (I wanna be the very best like no one ever was!)


RE: Pokemon ( první 100) - Moně - 18.04.2013

Prepare for trouble and make it double Pinkiecrazy Čím jsem starší, tím víc mám ráda Rakeťáky Rainbowlaugh


RE: Pokemon ( první 100) - Azuliana - 18.04.2013

Já je žrala od začátku, hlavně Meowta Pinkiehappy já dycky byla spíš na záporáky (a kočky).


RE: Pokemon ( první 100) - Moně - 18.04.2013

Já jako dítě měla ráda ty hodné, postupem času se to měnilo...Rainbowlaugh


RE: Pokemon ( první 100) - turboviking - 18.04.2013

Strašně se mi líbí Koffing a Weezing Rainbowlaugh a celkově pokémoni záporáků Rainbowlaugh


RE: Pokemon ( první 100) - Flippy - 18.04.2013

Ne 100, ale 150 Raritywink (Pokud započítáme ten první film s Mewtwoem tak 151), ta první generace, co se týče pokémonů byla nejlepší, druhá ještě ušla, ale třetí, to už bylo moc japonský a někteří pokémoni byli jen reskiny starých (Feebas - Magicarp, Beautyfly- Butterfree), čtvrtá byla lepší jak třetí a pátá nevím Rainbowlaugh
Jinak, doma mám asi přes 300 Trading Card Game karet Rainbowlaugh, a pak ještě ty hodně starý měnící s první generací (150), ty byli společně s 1 TGC a žvýkařkou myslím Rainbowlaugh, jednou je taky dávali k jupíku Rainbowlaugh, ale ty jsou bůhví kde :-(, chybělo mi jen pár, a Pikachu byl nějaký vzácnější, teda aspoň si myslím, já vůl jsem ho jednou vyměnil za něco a pak jsem na něj už nenarazil Rainbowlaugh
Oblíbenci ? Bulbasaur, všechny vývoje Charmandera, Pikachu, Ninetales a na další si už nevzpomenu Rainbowlaugh


RE: Pokemon ( první 100) - Moně - 18.04.2013

Nejlepší je..Pikachu Rainbowlaugh A Charizard s Eeveem Rainbowkiss