Bronies.cz
Poníci ve snech - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Poníci ve snech (/Vlakno-Ponici-ve-snech)



RE: Poníci ve snech - Nitram - 27.07.2012

AverageHanzo: Yay, to bych byl na tělocviku pořád. Twilightblush


RE: Poníci ve snech - AverageHanzo - 27.07.2012

Nitram: Mě by to zabilo Rainbowlaugh Vzhledem k tomu, že jsem se tělocvikem prokousal prakticky tak, že moje vůle necvičit byla mnohem větší než vůle tělocvikářů mě cvičit donutit, tak to se mnou vždy vzdali. Nemyslím si, že bych s Rainbow Dash měl takové štěstí. Twilightoops


RE: Poníci ve snech - Antošík - 27.07.2012

Myslim, že by zarytí bronies bychom už přežili i českej dabing - mozek by vypnul audiostárnnku a my bychom jen tupě koukali na super obrázky Rainbowlaugh

Akorát nechápu, že mě se zdál jen jjeden "lehce" pony sen, a to že hrála v rádiu brony-made písnička ... ato je vše, žádný poník, nic. Na to kolik času s poníkama denně trávim ... curse you brain, i wanna poniez!


RE: Poníci ve snech - Cwossie - 27.07.2012

You want to poniez? Rainbowwild


RE: Poníci ve snech - Ferraripony - 27.07.2012

(27.07.2012, 21:33)Antošík Napsal(a): Myslim, že by zarytí bronies bychom už přežili i českej dabing - mozek by vypnul audiostárnnku a my bychom jen tupě koukali na super obrázky Rainbowlaugh

Akorát nechápu, že mě se zdál jen jjeden "lehce" pony sen, a to že hrála v rádiu brony-made písnička ... ato je vše, žádný poník, nic. Na to kolik času s poníkama denně trávim ... curse you brain, i wanna poniez!

českej dabing není tak špatnej, ovšem jenom do doby dokud člověk neuvidí a neuslyší originálRainbowlaugh pak už je to horší Twilightsmile


RE: Poníci ve snech - red - 28.07.2012

Mne sa dnes snívalo, že som sa ráno prebral, otvoril fórum a mal som forum karmu -50 nebo tak něco Rainbowhuh Fluttershyouch počíta sa aj to? Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - Nitram - 28.07.2012

Vzpomínám si, jak před pár měsíci jsem měl sen, že jsem se ocitl v Ponyvillu a snažil jsem se z Twilight vydolovat odpověď na mojí otázku. Bohužel mě totálně ignorovala Twilightoops Ba se přímo vyhýbala odpovědi... možná je dobře, že nevím, co to bylo za otázku ... Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - Tobiena - 28.07.2012

Yeah! Konečně se mi zdálo něco s poníky Rainbowlaugh
Byla jsem v nějaké místosti, či co (byla to pravděpodobně škola), vypadalo to tam jak u bezdomovců Rainbowlaugh
Podívala jsem se po místosti, s kým bych s sedla, a potom jsem uviděla v zadní lavici sedět PINKIE PIE jak se na mě tlemí. Já si řekla, jo tam si sednu, aspoň je tu nějaká moje kamarádka Rainbowlaugh Když jsem doběhla k lavici, tak se ze mě zničeho nic stala Twilight, udělala jsem salto dozadu a dopadla jsem na židli vedle Pinkie Rainbowlaugh Toť vše Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - Frolda - 29.07.2012

Tak díky pony srazu se mi dostaly poníci i do snů Rainbowlaugh (podruhé v životě Ajsmug )

Byl jsem v nějakém hračkářství a snažil si tam koupit plyšové poníky, ale kromě Pinkie v děsné kapuci a Twillight, která měla hrozné oči jsem nic nenašel. Strašně jsem chtěl Rarity, Celestii, Lunu nebo FLuttershy, ale prostě nic Raritycry

Nakonec jsem našel Twillight s normálníma očima a domluvil se s jedním prodavačem, že příště mi dá nějakou podpultovku, pokud pro něj udělám nějakou laskavost. (Vyčistit mu dům od parazitů Rainbowlaugh)


Re: Poníci ve snech - Dumbass_CZ - 29.07.2012

Ja jsem chudak. Me se zdalo, ze jsem byl na srazu xD Ale privolal jsem RD xD

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S A510e pomocí Tapatalk 2