Bronies.cz
Poníci ve snech - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Poníci ve snech (/Vlakno-Ponici-ve-snech)



RE: Poníci ve snech - Antarius - 16.11.2012

Mě se cosi o MLP zdálo...ale pamatuju si jen jakousi prašnou cestu kolem plotu a AJ na nějakém kopci Rainbowlaugh

nikdy si ze svých snů nic nezapamatuju...kromě těch nejdivnějších, samozřejmě


RE: Poníci ve snech - Shadow Star - 21.11.2012

mě se jednou zdálo že mě pronásledovala Pinkamena z my little Amnesia se všemi zvuky lovila mě tak jsem se schoval za bedny ona vylezla na ty bedny já se kouknu na horu ona na demnou a řekla gatcha brrrr na to nikdy nezapomenu Twilightoops


RE: Poníci ve snech - Survivor - 25.11.2012

Stačí vysvetlenie Applejack so mnou v škole? Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - mudrc Geri - 25.11.2012

Mě by docela zajímalo proč se mi pořád zdá o živlech. Oheň a voda.
Tentokrát se mi však zdálo o nekonečné zimě. O době ledové. Probudil jsem se celý zmrzlý. Přitom to začínalo tak krásně, jak padal ten sníh z bílé oblohy. To bylo taky jediné co jsem viděl ve snu. Pak jsem jen slyšel úryvky z rozhovorů a ze zpráv. Slyšel jsem jak lidi utíkali před mrazem a sněhem. Jak ve zprávách říkali, že je to další doba ledová a že začíná hromadný exodus na jih. Jen tam máme šanci na přežití. Bylo to zvláštní. Ty sny mě vážně děsí, jen doufám, že to není nějaká předzvěst blížící se katastrofy.


RE: Poníci ve snech - Tails - 26.11.2012

Tentokrát to nebyl přímo pony sen, ale přesto ho sem napíšu: dneska se mi zdálo, že hokejovej klub v Pardubicích (nebo to bylo něco jinýho, oni maj koně ve všem) měl ve znaku jednorožce. Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - Antarius - 27.11.2012

Sny jsou divné...ale realita je občas divnější.


RE: Poníci ve snech - mudrc Geri - 27.11.2012

Mé sny jsou více a více podivnější.
Zdál se mi další podivný sen. Asi to nějak navazovalo na to o té zimě. Byl jsem ve skupině lidí a bylo nás něco kolem 20. Byli jsme v jakési zimní chatě uprostřed lesů. Kolem chaty byl vysoký drátěný plot a dál už jen temný les. Vím, že někteří z těch lidí říkali, že se v té chatě nemsíme zdržovat dlouho, že tam není bezpečno, že to co nás pronásleduje už může být blízko. Po krátkém odpočinku jsme vzali vše nutn a vydali se dál na cestu. Když už jsme opouštěli pozemek chaty, tak jsem si vzpomněl, že jsem tam něco nechal a vydal jsem se zpátky. Když už jsem byl před chatou, tak jsem si všiml, že je někdo nebo něco uvnitř. Slyšel jsem jak se tam rozbíjí skolo a kolem chaty bylo rozházeno hodně věcí. Začal jsem se k ní plížit, ale najednou jsem za sebou uslyšel kroky. Tak jsem se otočil a za mnou stál vkl. Krásný a mohutný vlk. Dívali jsme se z očí do očí a najednou se ten vlk začal dívat za mě. Zvuky z chaty utichly a ten vlk se najednou děsivě naježil, začal hrozně vrčet a jako by dvojnásobně narostl do své velikosti. Už chtěl skočit a v tu chvíli jsem se probudil celý vyděšený a zmrzlý jako bych byl kdesi v zimě.
Divné bylo jen to, že jsem se nebál toho vlka, ale bál jsem se toho něčeho co stálo za mnou. Z toho jsem měl hrůzu a bál se toho i ten vlk. Kdysi jsem měl takových snů hodně a začínají se vracet jen by mě zajímalo co to znamená.


RE: Poníci ve snech - Orion - 01.12.2012

Každý den, každou noc, každý večer před usnutím myslím na MLP. A nikdy nic. Twilightoops Ach jo, závidím.


RE: Poníci ve snech - Antarius - 01.12.2012

To bude kámen úrazu...nemysli na to během dne, nech si to na noc Ajsmug


RE: Poníci ve snech - Eryane - 01.12.2012

Mě se zdálo že nakupuju u vietnamců...a ten jeden mi furt nutil nějaký černý kalhoty. Já je nechtěl, on se proměnil v poníka...tak jsem je nakonec koupil.