Bronies.cz
Poníci ve snech - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Poníci ve snech (/Vlakno-Ponici-ve-snech)



RE: Poníci ve snech - turboviking - 13.01.2013

díky Flutterryay


RE: Poníci ve snech - Eryane - 13.01.2013

Dneska ani moc nešlo o poníky ale spíše o Bronies stuff Rainbowlaugh Jinak jsme s pár broníkama probírali Lunu a to že se mi podívá do snu a tam řekne co Fluttershy Ajsmug

Dneska se mi zdál sen...zajímavej sen. Bohužel Luna nikde. Byl jsem v nějakym zábavnym parku a vím že už jsem tam byl. Potkal jsem tam nějakýho švindlíře - takový kroužky který se mají házet na tu tyčku - kroužky byli menší než ta tyčka. Tak jsem ho chtěl pořád přesvědčovat o tom že vyhraju. Nakonec jsem si vzpoměl na Love&Tolerate a ustoupil jsem. On někde vzal kulomet, a začal na mě foukat Konfety apd. Prostě to co má Pinkie v Party Cannonu. Potom mě to tam děsně nebavilo tak už jsem chtěl jet domů ale všimnul jsem si stánku (maringotky) s prodejem retro předmětů. Prodejce se zrovna rozčiloval že mu nejdou obchody, tak jsem přišel k okýnku a chtěl si něco koupit. Vybírám..a najednou se ke mně přiřítí nějaká holka a začne se prodavače ptát na poníky a předměty spojené s MLP FiM. Prodavač jí řekne že nic takového nemá. Já už se s ní mezitím s velkým zaujetím bavím, představil jsem se i jako JakubCZECH a zeptal jsem se jak je na foru ona. Ona mi to řekla, ale to si bohužel nepamatuji. Pak už musela odejít, tak jsme si dali brohoof (brofist?) a šla. Když odcházela tak mi jeste rikala cosi o jeji oslave narozenin, ze jsem zvan. Pak odesla. No..a ja pak zjistil ze mi ujel odvoz Rainbowlaugh takze jsem byl kdesi v haji bez penez...Zajimave je ze ja si ze snu tolik nepamatuji. Nikdy. Zeby fakt Luna ? o_O


RE: Poníci ve snech - Frolda - 13.01.2013

Snů jsem měl víc, některé hodně zajímavé, některé ne, ale dnes si pamatuji, že jsem měl sen, kde se objevili poníci. Byla to OCčka, kříženci Rarity a Swetie Belle. Samozřejmě, že jsem si s nimi hrál, česal jim hřívu atd., takže splnění mnoha snů, bohužel, bylo to krátké a nebyl jsem to úplně já, spíš jsem to pozoroval.


RE: Poníci ve snech - mudrc Geri - 13.01.2013

Tady se to nějak rozjelo s těmi sny. Taky se mi zdál takový docela živý sen.

Byl jsem s menší skupinkou lidí v nějaké knihovně, ale už po zavírací době. Hledali jsme tam nějakou starou knihu a vyhíbali jsme se hlídačům. Docela úspěšně až někdo z té naší skupiny cosi shodil a začalo tam hořet. Okamžitě se spustil obrovský poplach a hlídači se tam rojili jako když nakopnete vosí hnízdo.

Začali jsme zběsile prchat, ale automaticky se vše uzavřelo a byli jsme tam v pasti. Už se knihovnou začal šířit dusivý kouř a ti co ji hlídali utekli a nás tam zavřeli. Když už to vypadalo zle, tak jsme se nějak dostali do sklepení a tam se nám podařilo uniknout skrze jedno rozbité okno.

Když jsme byli venku tak jsme se ocitli v nějakém velkém městě. Taky bylo asi léto, protože bylo velmi teplo a dusno. Taky se velmi zatáhlo a začalo se shcylovat k bouřce. Vím, že někdo a myslím, že to byla nějaká holka říkala, že jsme ani nesehnali tu knihu a ještě budeme mít legendární průser a možná i zmokneme.

To nebe bylo až děsivě černé a tak jsme pospíchali zpátky abychom aspoň nezmokli. Vím, že větší část cesty jsme šli dlouhou lípovou alejí až jsme došli k velkému parku. Byl to krásný park uprostřed města, plný stromů a zeleně. Někdo říkal, že jsme konečně zpátky a že doufá, že si nikdo nevšiml naší nepřítomnosti jinak dostaneme na odně dlouho domácí vězení.

Jediné co nám bránilo v naší cestě byla kamenná zeď co obklopovala celý park. Už začínalo silně hřmít a poprchat, tak jsme se rozhodli přelézt plot. Já šel jako poslední a když už jsem byl skoro na druhé straně, tak jsem zakopl a spadl dolů na trávu. Zvláštní bylo, že jak jsem se zvedal a rukama se opřel o ten trávník, tak jsem přímo cítil, že se té trávy dotýkám. Byla taková jemná a příjemná na dotek.

Když už jsem se pak postavil, tak se na mě ostatní dívali a pak někdo řekl, že příště tu knihu dostaneme ať se stane cokoliv a pak se uvidí co bude dál. Že najdeme cestu zpět. Potom se všichni podívali na budovu uprostřed parku. Byla to velká stará budova a v tu chvíli začalo pršet a z druhé strany svítilo slunce. To vytvořilo nad tím parkem nádhernou duhu a mi se rozběhli k té budově.

Potom jsem se už vzbudil. Na tom snu bylo nejzajímavější, že jsem pociťoval celé prostředí jako bych tam doopravdy byl. Teplo, déšť i tu trávu. Ještě teď z toho mám zvláštní pocit.


RE: Poníci ve snech - Geeshta - 13.01.2013

Vivid dream. Ty sou taky fajn, já osobně z nich pak mám takovej zvláštní ale příjemnem pocit.

Dneska se mi zdálo, že sem si psal s Andreou Libman, na nějakej sociální síti, která je primárně určená k sdílení všech možnejch tabulej. Vim, že sem si tam našel třeba rozvrh hodin, nebo periodickou tabulku.


RE: Poníci ve snech - Schimy - 14.01.2013

Mne sa ešte cez prázdniny snívalo, že nám Kiraa maľoval byt namodro, nevydarilo sa mu to a potom vrátil peniaze Pinkiecrazy


RE: Poníci ve snech - Oggy123 - 14.01.2013

Dnes som sa zobudila z veľmi šialeného sna.. Nakoniec som stoho mala dobrý pocit pretože to bol sen z poníkmi! (aj keď teda dosť šialený..)

Sen sa skladal z: Ufo lode vo tvare tanku, twilight sparkle, luny a časť príbehu ako sa po 1000 rokoch vráti NM, a ešte tam bolo nejké velké jazero ale vela si toho nepamatám Rainbowlaugh Ale viem že to bolo šialené..


RE: Poníci ve snech - pidi - 14.01.2013

Vidíš... Já dneska jezdil na výtahu a opakovaně málem padal do šachty. Paradoxně mě na tom nejvíc děsilo jak se mi prsty a kusy oblečení chytaly do toho pletiva co je s nim obehnaná šachta... ...kolem na schodech nebylo zábradlí a v pozadí pořád někdo křičel...

Njn, zkouškový... ...žádní poníci Unsuresweetie


RE: Poníci ve snech - turboviking - 14.01.2013

Nebyl jsi v tom snu náhodou ten korejec který najel na vozíčku do výtahové šachty Rainbowlaugh - Darwinova cena


RE: Poníci ve snech - mudrc Geri - 14.01.2013

To mi povídej. Já už kvůli zkouškovému období ani pořádně nespím. To, že se mi vůbec něco zdá je úspěch. Už se těším jak to bude zamnou v dobrém i zlém. Taky doufám, že se mi snad bude zdát aspoň nějaký zajímavý sen Pinkiesmile