Bronies.cz
Poníci ve snech - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Poníci ve snech (/Vlakno-Ponici-ve-snech)



RE: Poníci ve snech - Flogron - 04.04.2013

Můj sen byl extrémně dlouhý ale schrnu to Trollestia strikes again.


RE: Poníci ve snech - Geeshta - 04.04.2013

Takže se s váma podělim o jeden non-pony full-brony sen.
První obraz - nějaký ples, jakoby maturák, ale neni to žádný konkrétní třídy a só tam samý bronies, hlavně ty, se kterýma z fóra se tady hodně bavim. Tancuju s RushariaGleam. Na baru je someone a klopí jednu vodku za druhou.

Druhý obraz - DerpingWork pozve mě a ještě někoho (Treache myslim) k sobě na večeři. Bydlí v takový věži, celý je to jedna obrovská místnost a všude sou samý zbraně. Večeři jíme na streše Hummera což je jedno ze 4 Derpinogov aut, protože je hrozně bohatej a živý se půjčováním zbraní.

Třetí obraz - v lese na nějakym místě. mezi stromy kousek od okraje lesa. Je tam spousta lidí, každej něco dělá. Někdo občas chytne takovou nemoc která mu dodá obrovskou sílu a chuť všechny si zotročit ale po chvíli vždycky začne kašlat krev a umře.
Chvíli jsem s turbovikingem a pár neznámýma lidma na výuce Kendo. Pak příjde Discordian a oznamuje mi, že Lampička se rozhodla pro eutanázii a začne si stěžovat, že to je konec, že život nemá smysl a že spáchá sebevraždu.

Potom se mě mamka pokusila probudit mě a na chvilku se jí to povedlo, hned sem ale zase usnul a vrátil se do toho lesa. Tentokrát tu nákazu chytl PonyMaster a zotročil si pár lidí, nutí je postavit obrovskej oltář Dashie. Po pár minutách ale kašle krev a umře, DerpingWork se mu vysměje.


RE: Poníci ve snech - Fingscher - 07.04.2013

OMG! Mě se zdál sen. Sedim na posteli, jako vždy prohlížím nová videa na YT a najednou za mnou Pinkie a říká: ,,Hey, PewDiePie nahrál nové video!". Tak jsme se tam dívaly na Slendera. Pak přišla AJ Ajsmug vzala mi noťas a šla pařit Crysis. DAT LOGIC Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - Lampička - 07.04.2013

Normálně se mi poníkovské sny nikdy nezdají... Poslední noc jsem měla jednu ze svých typických nočních můr. Ale to, co vůbec nebylo typické, bylo to, že v pozadí toho snu v jednu chvíli proběhla poskakující Pinkie Pie. Veškerá děsivá atmosféra byla najednou v tahu, sláva Pinkie! Pinkiehappy


RE: Poníci ve snech - Discordian - 07.04.2013

To je vlastně docela hezké Rainbowlaugh


RE: Poníci ve snech - Dex - 07.04.2013

Já chci taky poníkovské sny!


RE: Poníci ve snech - Hotsteppa - 07.04.2013

Ako trénujem, tak trénujem, no do Equestrie sa mi ešte presnívať nepodarilo Twilightsmile Nejaké návrhy?


RE: Poníci ve snech - kotja - 07.04.2013

(07.04.2013, 13:42)Lampička Napsal(a): Normálně se mi poníkovské sny nikdy nezdají... Poslední noc jsem měla jednu ze svých typických nočních můr. Ale to, co vůbec nebylo typické, bylo to, že v pozadí toho snu v jednu chvíli proběhla poskakující Pinkie Pie. Veškerá děsivá atmosféra byla najednou v tahu, sláva Pinkie! Pinkiehappy

Luna byla na dovolené?


RE: Poníci ve snech - Skriller - 07.04.2013

Škoda že muj mozek nechce ponikovske sny udělat Twilightoops .


RE: Poníci ve snech - Yin - 07.04.2013

Hmpft nedávno se mi zdálo že jsme šli do kina na film o Zecoře, a pak sem seděla doma a na ten film jsem se dívala na youtube a furt se to sekalo a přetáčelo se to zpátky. Zecora si zpívala "Home-Zecora's song" a já sem říkala že konečně nějakej film o poníkách.
Hosteppa: když ležíš v posteli mysli na poníky a představuj si že si v Equestrii. U mě to takhle funguje, pak se mi zdá buď přímo o nich nebo si prostě jen tak pobíhají v pozadí úplně nedotčený dějem okolo Ajsmug
Nebo třeba furt myslím na kluka co se mi líbí, a bum, už se mi o něm zdálo asi 10x a ty sny byly... hezký Ajsmug
Um jinak nic moc.. a žádný brutální kraviny se mi nezdají.. AJ lie
[spoiler: Až na Slendermana co mě kousal do ruky...]