Bronies.cz
Knižní koutek - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Knižní koutek (/Vlakno-Knizni-koutek)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Knižní koutek - Frolda - 11.06.2013

Právě čtu nejnovější knížku od mého favorita Miroslava Žambocha - Ve službách klanu.

Žamboch je vždycky na jistotu, člověk se u té knížky nenudí, postavy jsou poctivě udělané a čte se skoro sama. Doporučuji Pinkiesmile


RE: Knižní koutek - Azuliana - 11.06.2013

(07.06.2013, 08:45)MidnightShadow Napsal(a): Prvni kniha sla, u druhe jsem se cukala, treti byla vylozene volovina a i ted lituju toho, ze jsem si na zlepsovani skillu anglictiny koupila ctvrtou (ale byla za 4 libry, vazana, no neberte to Rainbowlaugh )

Tak to máš výdrž, já nevydržela ani první Pinkiehappy bo mi neustále šlo na mysl "tohle je opsané odtud, tohle odtud, tohle odtud". A tím myslím opsané, ne inspirované.


RE: Knižní koutek - Hotsteppa - 11.06.2013

Azu, na Eragona si tiež niekedy chcem nájsť čas. Teda keď tak pozerám na rozsah tých kníh, asi DOSŤ času... Pre mňa je a bude numero uno vo fantasy žánri Tolkien, no keď už toľko toho Eragona vychvaľovali (a zatracovali), nebolo by zlé si ho prečítať.


RE: Knižní koutek - Azuliana - 11.06.2013

Já si ho přečetla tak nějak páč o tom všichni mluvili a páč to byla fantasy s draky, ale můj šálek medoviny to nebyl, spíš naopak. Přišlo mi to na ten humbuk slabé...


RE: Knižní koutek - Baterka - 11.06.2013

A mě se na tyhle knihy práší. vypadají jako nové. není nad ošahanou edici oko a nerozum do kapsy Pinkiehappy


RE: Knižní koutek - RadlanJay - 12.06.2013

No co se týče Paoliniho, tak podle mě byla první kniha pěkný slátanina, ale dvojka už byla zajímavější (ale pořád slátanina).
Moc se mi to nechce přiznat, ale Brisingr mě docela bavil. Teď se chystám na Inheritaci, tak doufám, že nesklame.


RE: Knižní koutek - Baterka - 12.06.2013

Ale obálky knih jsou krásné... (paolini)


RE: Knižní koutek - Aidrien Assagir - 12.06.2013

Paoliniho obálky jsou krásné, ale teprve u třetího dílu mi došlo, jak mizerné ty knížky vlastně jsou a jakých hloupostí a nelogičností se vlastně dopustil. Říká se, že mu hodně uškodil český překlad, ale kdoví. Angličtinář nejsem, takže to neposoudím. Každopádně se mi do čtvrtého dílu nechce.



RE: Knižní koutek - Ferraripony - 12.06.2013

Co se týče serie inheritance tak první dva díly me bavily hodně a mám je prečtené několikrát od trojky to slob dolu t coz značí v mém případě ze jsem to precetl jednou a víckrát se mi do tiho nějak nechce. Ale na druhou stranu na tu serii nedám dopustit, protože jsou tam draci a jakmile jsou tam draci tak to hidnotim značně zkreslene. Nqvic jsem osobně potkal autora a mam od nej všechny dily podepsáný což jim dává úplně jiný rozměr.


Pardon za případné chyny píšu z mobilu


RE: Knižní koutek - Lampička - 13.06.2013

Mě obecně celej Eragon moc nechytil. Jo, jsou tam draci a tak dále, ale prostě to bylo takové... obyčejné, nevím, jak to popsat.