Bronies.cz
Purple si čmárá - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Purple si čmárá (/Vlakno-Purple-si-cmara)



RE: snažení madam Purple - Purple - 26.01.2014

Cally: Bude toho ještě více (muhaha PinkiecrazyPinkiecrazy) těš se na pořádnou várku,páč zbytek nebudu fotit,to bude jen pro tvá očička Twilightblush

a teď ke kritice od drahouštíka Rainbowlaugh

no wow,to jsem ani nečekala,tvá kritika mi přirostla k srdci(och jak dojemnéé)TwilightsmileTwilightblush
A děkuji,že to aspoň trošku vypadá jak drak,ale já se nerada držím přesně toho jak draci vypadaj a ono to popravdě mělo být tak,že prostě letí a má ty obří ručenky prostě dole,že si je třeba nedokáže hodit za zádaRainbowlaughRainbowlaugh

ALE
k tvým připomínkám hej máš pravdu
on fakt nemá tělo na to jsem zapomněla a jop,ty ruce tam jsou bleh Rainbowlaugh

Zkoušela jsem to hlavně na pořádné stínování a musím brát v potaz,že jsem to kreslila tajně v ájině(tam velkej papír se dost těžko schovává) ale to můžeme brát u mě jak levnou made in china výmluvu


Tak či tak moc děkuju a příště si na ty chyby budu dávat pozor


RE: snažení madam Purple - Purple - 26.01.2014

Tak přináším vám várku mých starších obrázků(docela Rainbowlaugh)

Jako první je pro úúúžasnou pegasis Ely,její oc a rodinka celá Twilightblush


[Obrázek: 13b7036336_96736295_o2.png]



TOHLE JE TROŠKU ŠIBLÉ A POKUD TEN HŘEBEC NĚKOHO PŘIPOMÍNÁ..JE TO JEN NÁÁHODA

[Obrázek: cb2805d897_96736386_o2.png]

Nom a další je moje starší kresba,takže se mi moc nepovedla
Já jako vlček,Patricie Rainbowlaugh
[Obrázek: ca584b2002_96736544_o2.png]

a poslední kresleno podle živé předlohy(už není mezi náma,chudinka zkapala Rainbowlaugh)
[Obrázek: e93a74412f_96736617_o2.png]

minutu ticha za mrtvé jmelí Pinkiesad2


RE: snažení madam Purple - Antarius - 26.01.2014

Mohu Tě opět zkritizovat? Twilightsmile

Ely perfektní. Celý ten obrázek pro ni, kreslíš takovým velmi zvláštním stylem, který se mi líbí. Hodně roztomilý Pinkiesmile

Pokud jde o druhý obrázek, vidím Tvé oblíbené gumové náramky Ajsmug a pokud mohu podotknout, můj (templářský) prsten je stříbrný a nosím ho na levé ruce (třetí prst). Hodně se mi ale líbí ty sexy ponožky, co máš a ta korunka Rainbowkiss

S Tvými vlky již mám zkušenosti a musím říct, že to je bravurní práce. Co se týče stínování, dovedeš si s tím hezky vyhrát a výsledek je excelentní Twilightsmile
K té vlčici mám snad jen jednu výtku, a to, že ten podpis je špatně čitelný. I když to bude nejspíš tím, že jsi tak mizerná fotografka, jako jsi skvělá malířka Rainbowlaugh


Poslední...kytka. Je to krásně vystínováno, opět dobře nakresleno a tak. Sláva jmelí Twilightsmile

Podtrženo a sečteno...vem si křídu a trénuj Pinkiecrazy


RE: snažení madam Purple - Elyra - 26.01.2014

Twilightblush Děkuji Purpísku..ten obrázek prostě miluju! Rainbowkiss Tvé obrázky se mi velmi líbí, kreslíš moc hezky.Ajsmug


RE: snažení madam Purple - Mazlivý Kojot - 26.01.2014

ten první obrázek se mi líbí nejvíc Rainbowlaugh i ten "swag" pair je dobrý, zkus si pořídit skener Pinkiesmile potom to bude vypadat o hodně lépe ale i tak je to moc pěkné Twilightsmile


RE: snažení madam Purple - Purple - 26.01.2014

Antarius: děkuju,jop mám takovej divnej styl Rainbowlaugh
a k druhému,to jsem prostě kreslila co mě napadlo truhlíku Rainbowwild To s tím nic nemá Twilightblush

a opět děkuju za tvou krásnou kritiku drahoušku Twilightsmile

Elyra: zlatíčko jsem hrozně ráda,že se ti to líbí,chtěla jsem ti udělat radost Rainbowkiss

Mazlivý kojot: jop moc děkuju a nevím no. Jsem líná jít do máminy pracovny a nascenovat to Rainbowlaugh stejnak je půlka obrázků pro někoho...co jednou předám Pinkiehappy


RE: snažení madam Purple - Niky - 26.01.2014

Wow ten obrázek pro Ely je tak strašně roztomilý Rainbowkiss a ten šiblej je prostě cool líbí se mi tvůj styl Twilightsmile a ten vlček nemám slov Rainbowkiss je prostě dokonalý. A abych nezapomněla to jmelí vypadá vážně jako opravdové.


RE: snažení madam Purple - Antarius - 28.01.2014

Nojo, má talent, to se nezapře Raritywink A nejen na kreslení, viď, drahá? Rainbowkiss


RE: snažení madam Purple - Discordian - 28.01.2014

Už i tady?


RE: snažení madam Purple - Purple - 29.01.2014

Niky: wow to se tak nádherně čte Pinkiegasp

Antík:drahoušku děkuju,ale kušuj TwilightblushTwilightblush

Disco: všuude Pinkiecrazy

Nom a pošlu jen rychlo kresbičky

[Obrázek: WCC0240090129201472ef.jpg]

Pěkně si to rozkliknout Rainbowlaugh
(já a můj dnešní culík Rainbowlaugh)

[Obrázek: WCC023114012920148gt1.jpg]

pro jednu z nej pegasisTwilightblush


zítra přidám velkou váárku :3