Bronies.cz
Purple si čmárá - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Purple si čmárá (/Vlakno-Purple-si-cmara)



RE: Purple si čmárá - Purple - 10.12.2014

děkuju za chválu a Disco lehni Rainbowlaugh

--------------------------------------------------------------------

Dnes další kolo obrázků

U tohoto obrázku mám příběh jen ten,že kamarádky ze třídy mě hecovaly,
tak dostaly číču.

[Obrázek: _at__cat_by_purplewish23-d86xsvf.jpg]

Za zmínku stojí také moje včerejší a dnešní dodělaná AT poníková

[Obrázek: _at__rosel_by_purplewish23-d89cntl.jpg]


Ano vím,nějak jsem kamarádka se štětci,ale s pastelkama obyč moc ne a asi to jde poznat
Musím trénovat
(Když ono nic jiného u mě nebylo a voda taky nebyla)

Další,co bych mohla ukázat je taká blbinka pro jednu kamarádku

[Obrázek: small_little_bonus_gift_by_purplewish23-d871ycu.jpg]

To co má na čele není co si myslíte

A večerní blbnutíčko u filmu,dárek pro Starli
[Obrázek: _gift__naomi_like_a_puppy_by_purplewish23-d88u8ur.jpg]

To by pro dnešek stačilo
děkuju za pozornost








RE: Purple si čmárá - SceleRisque - 10.12.2014

Tá číča wow! Myslím že to by som nenakreslila ani za mesiac Rainbowlaugh Taký ten pohľadík ako keby bola niečim zaujatá :3
K druhému obrázku som sa vyjadrovala. Je úžasný :o čo by som dala aby som tak vedela kresliť :,D možno ti pastelky nejdú ale ja verím že sa raz-dva s nimi naučíš krásne vyfarbovať Flutterryay
Neviem čo to je (neže by som to nevedela pretože to si načarbala zle ale ja takéto zvieratká ti nepoznám Twilightoops) ale je to strašne podarené a cute :3 úplne je to ňuňaté strášne sa mi to páči Pinkiehappy
Ten darčok pre Starli sa mi tiež strášne páči ta kosťa =3 to zohnuté ušíčko robí ho úplne viacej cute :o


Proste ja nemám čo vytknúť Twilightblush


RE: Purple si čmárá - Dragea - 11.12.2014

Ta kočička je úžasná, jako živá o.o Twilightsmile


RE: Purple si čmárá - Purple - 16.12.2014

Sabri: jop,pastelky jsou pro mě odvěkým nepřítelem.
A um moc děkuju.

Dragea: wow od tebe si toho moc cením,děkuju.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tak další várka čmáranic, jelikož to není dílo,ale činnost,kterou dělám pro zábavu

Tak jako první je má poslední AT s Wild,její hybridí (má to ve svém vlákně)

[Obrázek: _art_trade__hiseya_by_purplewish23-d89yifl.jpg]

Dál jsem kreslila malý dárek pro kamarádku,jelikož měla narozeniny Ajsmug
Kreslila jsem si to v IC jak jsem jela jednou do školy,když mi bylo lépe

[Obrázek: _b_day_gift__mico_grey_by_purplewish23-d89gu5s.jpg]

Dále mám nové hybridí démoc oc,nevím líbí se mi zlé postavy.

[Obrázek: my_demono_oc_salpsan_by_purplewish23-d88r7q0.jpg]




RE: Purple si čmárá - Nikolkax3 - 17.12.2014

Hej...Právě jsem tě prohlásila ve známém vesmíru z mého místa na MARSU jako umělkyni kterou od této chvíle obdivuju :333
Fakt tvoje kresby nemají chybu, jenom u toho okřídelného poníka v posledním obrázku sem i to jedno z části zakryté křídlo zdá divné..Nevím proč ale prostě zdá Rainbowlaugh Jestli je to mojim plesnivym viděním to nevim xD
KONEC HLÁŠENÍ !


RE: Purple si čmárá - Fire Heart - 17.12.2014

Umět aspon tak malinko malovat (podle tvého čmárat Rainbowlaugh) jako ty tak by to byl mazej já ani nekreslím lip ani s předlohou Rainbowlaugh
A jen tak dál seš Krutopřísná malířka!! Rainbowlaugh


RE: Purple si čmárá - Purple - 22.12.2014

Nikolkax3: Jop, to se zdálo více lidem heh, pokusím se nastudovat lépe křídla.

Fire Heart: to si nemyslím, už proto,že dělán pořád spoustu chyb, které nevidím,ale tak děkuju

---------------------------------------------------------------------------------

další jen poník na AT

[Obrázek: _at__with_niky_by_purplewish23-d8a9yxr.jpg]





RE: Purple si čmárá - Nikolkax3 - 23.12.2014

.....O.O Sorry ale příjde mi to divný jako poník ve vaně s hadrem v nose Rainbowlaugh Ne dělám si srandu je to super jenom jak jsem řekla příjde mi to divný nevím proč Rainbowlaugh
Podle mě trochu moc velký kopyta, zase křídlo by mohlo být vidět víc nad zá...Já nevím jak to vysvětlit xD Nad zádama ? RainbowlaughD To je jedno ale hlavně mi přišel divnej...Hrudník ? Rainbowlaugh A zadní nohy hlavně za zakrytá Rainbowlaugh A taky mi přišla malá hlava (když odečtu tu bujnou hřívu Rainbowlaugh)
PS: Jestli má být to zadní křídlo složený tak myslím že je Good ale jestli má bejt složený tak by mohlo být míň vidět...Toť vše od Nikolky jakožto Plesnívého kritika....KONEC HLÁŠENÍ!


RE: Purple si čmárá - Purple - 23.12.2014

Nom jop, u křídel jsem to přehnaně dala dolů,to uznávám,ale kopýtka tak kreslím naschvál,pokusím se jim zmenšit objem,ale víc nezaručuju.
Hlavičku mám tak malou právě kvůli tak bujné hřívě Ajsmug

a jop,složený, nebo složený? vybírám si odpověď složený xD

dík za názor

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Chci všem popřát krásné prožití zítřejších svátků

a teď k obrázkům

Prvně tu mám obrázek pro přítele,steampunk postava

[Obrázek: picture_1_040_by_purplewish23-d8axp16.jpg]

a teď po dlouhé době jsem nakreslila mé první oc poníkovské a tudíž i nejstarší oc

[Obrázek: picture_1_037_by_purplewish23_d8axdk7_by...8axtzg.jpg]

Další mám dneska kreslené mě jako poníka,přítele a děti z RP.

[Obrázek: picture_1_039_by_purplewish23_d8axoxn_by...8axuq3.jpg]

a jako poslední ukážu acea pro DA vánoční výměnu Ajsmug

[Obrázek: picture_1_017_by_purplewish23-d8a5usa.jpg]

VESELÉ VÁNOCE




RE: Purple si čmárá - Oggy123 - 23.12.2014

1. obrázok - má divný ksicht (tvar) Rainbowlaugh
2. obrázok - to koleno na zadnej ľavej nohe je také až veľmi výrazné a udrelo mi to do očí. Ďalej mi nesedí tá tvár.
3. obrázok - toho "dymu" z nosa som si najprv ani nevšimla ale potom si povedala: lel Rainbowlaugh
A to dieťa farby srsti hnedooranžovej [spoiler: Adriana??] má čumák veľmi vpravo. Troška by som ho posunula do ľava.

Celkovo máš na obrázkoch podľa mňa až veľa tých bielych odleskov. Keď už tak by to mohlo byť niekde menej výrazné.
Acea máš tak ako vždy naozaj podarené a stále sa mi páči ako sa s tým dokážeš vyhrať (obtiahnutie čiernou a potom ešte okolo inou farbou a tak.

Inak veselé Vianoce prajem a pozdravuj odomňa aj Antara Pinkiesmile