Bronies.cz
Purple si čmárá - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Purple si čmárá (/Vlakno-Purple-si-cmara)



RE: Purple si čmárá - Purple - 24.12.2014

Oggy: u toho prvního, já lidi neumím, držím se zvířat
další (2) obrázek: To koleno je tak jen proto, že ta noha je z pohledu zepředu (když se podíváš na boty mělo by to člověku docvaknout Rainbowlaugh
další (3) obrázek: to s tím čumáčkem, to jsem tak měla v plánu, to nemůže mít poník takto vepředu?
poslední obrázek: děkuji tedy

a Veselé Vánoce i tobě a pozdravím ho,jasně jasně Ajsmug


RE: Purple si čmárá - Milda - 24.12.2014

No sáááákraaaa , moc pěkné ! Flutterryay Pokračuj ve své tvorbě


RE: Purple si čmárá - smilex - 24.12.2014

Hezké kreslení,jen divná anatomie.hezké ^^


RE: Purple si čmárá - Purple - 24.12.2014

miluju lidi,co řeknou hezké,ale máš to blbě a tečka...to mi opravdu moc pomůže


RE: Purple si čmárá - smilex - 24.12.2014

promin jestli ti to vadí,ale prostě nemužeš čekat že je to vždy perfektní u každého Pinkiesmile


RE: Purple si čmárá - Purple - 24.12.2014

tys asi nepochopila mou větu Rainbowlaugh napsala jsi,že je tam něco špatně,to beru,ale jako anatomie je moc obecně,šlo by to nějak upřesnit?


RE: Purple si čmárá - smilex - 24.12.2014

Aha , promin Rainbowlaugh
No tak přesněji čumák a křídla ale když se na to kouknu tak to k sobě docela zapadá a není to tak vydět Pinkiesmile


RE: Purple si čmárá - Purple - 29.12.2014

Oky,tak zas po nějaké době, tedy když mám volno a mohu si kreslit mám další čmáraničky.
(Prosím kdo mi dá kritiku,ať napíše přesně,co se mu nezdá a i možnou variantu,děkuju)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pár vánočních obrázků, i když už je po Vánocích


[Obrázek: _x_mas_gift__for_my_sweetheart_by_purple...8b0kyl.jpg]

Pro Wild Star :33

[Obrázek: _x_mas_gift__for_blackie_by_purplewish23-d8aw1c2.jpg]

Blackie

[Obrázek: _x_mas_gift__for_ely_by_purplewish23-d8avvc0.jpg]
pro Elyrku(Elyra)

[Obrázek: _x__mas_gift__for_bloody_by_purplewish23-d8as8a4.jpg]

pro Rainbow Blood(bo jak je tu Bloody na bronies)

[Obrázek: _x_mas_gift__for_siri_by_purplewish23-d8avuyt.jpg]

pro Siri


To bylo pár vánočních obrázků,teď sem hodím ještě poníka,které je zároveň mé nové oc
(náčrt,nebudu dodělávat)

[Obrázek: new_oc__dante_by_purplewish23-d8bnzoz.jpg]

Už je tu toho dost, více příště





RE: Purple si čmárá - Oggy123 - 29.12.2014

Kde bereš toľko nálady/času/chuti na kreslenie? Zatiaľ čo ty nakreslíš X Vianočných obrázkov ja nakreslím 2 Rainbowlaugh Tie Vianočné sú také tvoje klasické a nemám k nim čo povedať.

Náčrt sa mi naozaj páči. Každý deň sa zlepšuješ a zlepšuješ. Páči sa mi ako si nakreslila tie predné nohy + krídla. Ja osobne by som posunula chvost troška viacej k telu a u pravej zadnej (jeho pravej) by som tú jednu časť ktorá sa neviem ako volá (proste to pod stehnom) troška zhrubšila.


RE: Purple si čmárá - Purple - 30.12.2014

Oggynko, ty nikdy nezklameš Twilightsmile

Kde beru čas a chuť? Věř mi, díky škole mám čas kreslit pouze ve vlaku(a to v případě pokud píšem jen jednu písemku) takže přes prázdniny jsem se rozjela, jelikož takto já relaxuju. Pinkiesad2

Jen se děsím, až mi skončej prázky...

A zlepšuju? To nevím, jako po tom roce co už kreslím vidím velké změny,ale ne že bych se každým obrázkem zlepšovala, to zas ne, ale děkuji ,že si to myslíš, to mě i potěší. Twilightblush

k náčrtu.
Chvostík má od těla, jelikož tam když se koukneš blíž má taký "mini" ocásek.
Všimla jsem si toho u koně mé kamarádky a dala mi kázaní o tom, že to bude nejlepší

A u toho stehna máš pravdu, jedna je trošku tlustší jak druhá,kreslím klouby podle kruhů a u něj jsem si troufla bez něj

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes bych se s vámi podělali o další z mých obrázků, u kterých jsem též relaxovala u hlídání nezbedného bratrance.

Jako první,co jsem okusila před pár dny byl,tedy byla hlava orla.
Inspiroval mě přítel,že jsem mu chtěla něco nakreslit, tak jsem začala.
(Prvně to neměla být hlava tak blízko,ale neodhadla jsem papír, jelikož jsem zvyklá kreslit na menší plochy.)

Abych řekla pravdu, nějak se mi moc nelíbí,ale nelituju pár hodin strávených nad tímto obrázkem, jelikož jsem nespěchala a měla u toho klid.

[Obrázek: eagle_by_purplewish23-d8bft1q.jpg]

Jako další jsem nedávno kreslila dráčka na jedno art trade.
Opět jsem si s tím pokusila vyhrát, použila na to můj oblíbený vodovkový papír a výsledek se mi líbí.
Měl jakože létat na obloze, zády k nám, křídla zrovna rozpažená, aby udržel rovnováhu a tu posléze narušoval nohou.

[Obrázek: _at__styames_by_purplewish23-d8bo8ok.jpg]

A jako úplně poslední, jedno z mojich mála nezvířecích oc. Tedy, toto je démoní oc, i když na démona je docela hodná
(Složité)

To je fuk, hlavní na co upozorňuji, že oči se mi nepovedly.
Teprv je dolaďuju, jedno mám trošku výš jak druhé,ale tak s lidma začínám zrovna teď, nejsou mi moc k lásce,takže se je teprv učím. Tímto mě samozřejmě nemusíte omlouvat, omlouvám tím jen sama sebe.

[Obrázek: picture_1_042_by_purplewish23-d8bjrpt.jpg]

To je jen její typické domácí oblečení Twilightblush

Děkuji za pozornost