Bronies.cz
Purple si čmárá - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Purple si čmárá (/Vlakno-Purple-si-cmara)



RE: Purple se "snaží" kreslit :D - kelsey - 11.07.2013

Wháu o,o Len tie nohy u FS mi prídu tak zahnuté,až neprirodzené.A tie linearty .. proste,keď chceš mať linearty krátko-hrubé-krátke tak ich sprav tak všetky,pretože potom to zle vyzerá.
A tá tvoja OC je amazing,aj ten jej evil pohlad.Nebude vadiť keď ti tú tvoju OC nakreslím ako upíra? Rainbowlaugh


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Purple - 11.07.2013

Kelsey: měla jsem tu nejhroší náladu.Kreslila jsem to taky u pláče(proto brečí) a to hubené a tlusté(jen jsem zkoušela xD)

a to oc..to není Purple(ale její dcerka jako větší) a jako upíra? wow to by bylo bájo(když je upírka má červené oči a tesáky xD)


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Thalia - 21.07.2013

Tvé začátky se vůbec nepodobají těm mým. Ty víš xD Ano... ty novější jsou o dost lepší a protože tě znám, tak vím, že se zlepšuješ Pinkiesmile Máš talent, tak ho nepromarni


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Purple - 21.07.2013

tak zase něco přidám...

jinak až se vrátím tak sem dám várku asik 10 obrázků co jsem kreslila na chatě,když jsem ležela na lehátku

[Obrázek: new_cutie_mark_crusaders_nope_official__...6eap3t.jpg]

ty dvě klisničky jsou Purple dcerky jako větší (Blueflame a Violetta)
a te zebřička je dcerka mé kamarádky Lovery Ajsmug


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Purple - 30.07.2013

opět žádná odezva..asik se vám to tolik nelíbí...mno Pinkiesad2

jinak byla jsem nemocná..docela dlouho(slepák,hlava břicho) a tak když mi nebylo tak blbě jsem si do postele vzala papír a začala kreslit(mám toho moc..ale budu dávat postupně)

jinak mám ještě dárek pro Vlče a Flatiiho(bo jak xD sorry) ale ten mám jen jak náčrt



jako první krátka Celestie(berte v potaz že jsem byla nemocná a to fotil brácha xD já bych se nezvedla xD)
jinak já vím ta stehna jsou weird a byla by lepší delší...jinak jsem zkoušela kreslit naštvaný výraz a nevím jestli je správně barva hřívy(bo jsem měla na mobilu Celestii,ale nebyla tam celá...tak jsem to nějak....) xD

[Obrázek: mlp__princess_celestia_by_purplewish23-d6ftah7.jpg]

jako další tu máme Rarity s opět krátkýma nožkama a dlouhým tělem(u toho jsem také ležela takže nic moc)
[Obrázek: mlp__rarity_by_purplewish23-d6ftbk1.jpg]

no a tady mám jeden,co jsem aano sláva kreslila u stolu(ale byl to stoleček u postele)
Flutyy(úplně z hlavy..nevím jestli ta hříva měla tak být a nepamatovala jsem si její oči(byly zelené že? xD)
[Obrázek: mlp_fluttershy_by_purplewish23-d6ft8m3.jpg]

a když mě bylo líp jela jsem na chatu a na lehátku ve stínu našeho mega ořecháče(tak mu říkám)
jsem kreslila Cad..ale protože jsem neměla u sebe její obrázek udělala jsem to mazaně a nakreslila ji jako "zlou Cad"

[Obrázek: mlp__evil_cadence_by_purplewish23-d6ftbpj.jpg]

děkuji za kritiku(už jsem se zkritizovala to já mít ráda) nebo chválu nebo aspoň odezvu..zítra čekejte další Ajsmug

stále nic? achjo..

tak když mi bylo lépe našla jsem v mobilu obrázek Apple farmy...

ale pár věcí jsem si udělala sama..takže to je spíše
"něco jako Apple farma"

[Obrázek: mlp__something_like_apple_farm_by_purple...6ftgi0.jpg]



RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Laira - 30.07.2013

Ta applefarma je opravdu povedená.
Na té Rarity se mi líbí hříva a ocas.

(a neboj, u mě jsou sice odezvy, ale malé Rainbowlaugh)


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Purple - 30.07.2013

aha díky a zbytek? xD
a díky za odezvu už mi začalo
hrabat z té prázdnoty


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Laira - 30.07.2013

Tlusté stehna Rainbowlaugh jinak dobrý.


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Purple - 30.07.2013

nepsala jsem to k tomu? xD

a byla jsem nemocná Twilightoops


RE: Purple se "snaží" kreslit :D - Laira - 30.07.2013

Já vím. Tak já moc na tu kritiku nejsem, vím že jsi byla nemocná. Šak to je jinak dobrý.