Bronies.cz
Gothic 1-3 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Gothic 1-3 (/Vlakno-Gothic-1-3)

Stran: 1 2 3


RE: Gothic 1-3 - Tuxik - 01.06.2013

Gothic 3 a dobrá hra? Příběhově chabá a vlci jsou vcelku OP - postava na lvlu 40, v pohodě si dá draka, ale na vlka si netroufne Rainbowlaugh


RE: Gothic 1-3 - Fun1k - 01.06.2013

Gothic 1 mám, no ještě jsem ho nikdy nedohrál. Možná se mnou lidé budou nesouhlasit, ale dost mi vadí to ovládání. Je to jednoduché, ale nezvyklé a pro mě děsně nemotorné.


RE: Gothic 1-3 - Nopony - 01.06.2013

Mám 1 2 3 i 4 (Arcania) Rainbowlaugh a jsou to super hry..dohrála jsem všechny díly..ale ..dalo to zabrat..


RE: Gothic 1-3 - Pajzl - 01.06.2013

Fun1k: Jo, to ovládání je vyřešeno příšerně, ale to mně díkybohu neodradilo Rainbowlaugh Na některé ovládací prvky jsem dokonce přišel až při druhém rozehání Rainbowlaugh


RE: Gothic 1-3 - Quintus Rohlíkus - 16.06.2013

(01.06.2013, 11:45)Tuxik Napsal(a): Gothic 3 a dobrá hra? Příběhově chabá a vlci jsou vcelku OP - postava na lvlu 40, v pohodě si dá draka, ale na vlka si netroufne Rainbowlaugh

Vlci a OP?
Vždyť jediné jak útočí je zepředu. Když budeš útočit sekundárním útokem tak nemají šanci Ajsmug

(01.06.2013, 14:29)Dbleki Napsal(a): Mám 1 2 3 i 4 (Arcania) Rainbowlaugh a jsou to super hry..dohrála jsem všechny díly..ale ..dalo to zabrat..

Souhlasím s tebou (kromě té Acanie Rainbowlaugh)
Gothic 3 mám projete 3x za každou stranu
Gothic 2 jen 2 krát
A Gothic jen jednou Twilightblush


RE: Gothic 1-3 - Discordian - 17.06.2013

Jednička byla fajn, dvojka byla dobrá, trojka mě nějak nechytla. Nebavilo mě to ani s tím komunitním megapatchem. Arcanii jsem ani nedohrál, přišlo mi to pitomý.


RE: Gothic 1-3 - Sergant Flippy - 11.10.2014

(31.05.2013, 14:04)Tuxik Napsal(a): Když už jste zmínili Gothic sérii, dovolím se ještě optat, jestli někdo hrál Risen I. Pracovali na tom Pyranha Bytes (studio, které stvořilo Gothic 1) a je to vcelku dost povedený kousek.

Když už mluvit o Gothicu, tak snad o jedničce a dvojce. Gothic III je s prominutím blbost - JoWood (studio se kterým Piraně spolupracovaly) si to dělali hlavně podle svého a na názory Piraní nebrali moc ohledy. Po trojce to dopadlo tak, že Piraně si udělali Risen a JoWood Arcanii.
Súhlasím stebou Gothic III je lol. Čítal som že JoWood sa odtrhlo od Piraní a samo vitvorilo G III.
Inak dvojku som prešiel za 2 tíždne bez cheatou.

(16.06.2013, 18:48)Quintus Rohlíkus Napsal(a):
(01.06.2013, 11:45)Tuxik Napsal(a): Gothic 3 a dobrá hra? Příběhově chabá a vlci jsou vcelku OP - postava na lvlu 40, v pohodě si dá draka, ale na vlka si netroufne Rainbowlaugh

Vlci a OP?
Vždyť jediné jak útočí je zepředu. Když budeš útočit sekundárním útokem tak nemají šanci Ajsmug

(01.06.2013, 14:29)Dbleki Napsal(a): Mám 1 2 3 i 4 (Arcania) Rainbowlaugh a jsou to super hry..dohrála jsem všechny díly..ale ..dalo to zabrat..

Souhlasím s tebou (kromě té Acanie Rainbowlaugh)
Gothic 3 mám projete 3x za každou stranu
Gothic 2 jen 2 krát
A Gothic jen jednou Twilightblush
Dragona som zmenčil kúzlom a privolal som zombiho a on ho zabyl.


RE: Gothic 1-3 - Pajzl - 11.10.2014

(11.10.2014, 19:17)Sergant Flippy Napsal(a):
(31.05.2013, 14:04)Tuxik Napsal(a): Když už jste zmínili Gothic sérii, dovolím se ještě optat, jestli někdo hrál Risen I. Pracovali na tom Pyranha Bytes (studio, které stvořilo Gothic 1) a je to vcelku dost povedený kousek.

Když už mluvit o Gothicu, tak snad o jedničce a dvojce. Gothic III je s prominutím blbost - JoWood (studio se kterým Piraně spolupracovaly) si to dělali hlavně podle svého a na názory Piraní nebrali moc ohledy. Po trojce to dopadlo tak, že Piraně si udělali Risen a JoWood Arcanii.
Súhlasím stebou Gothic III je lol. Čítal som že JoWood sa odtrhlo od Piraní a samo vitvorilo G III.

Nope, Piraně se odtrhli od JoWoodu který je, jakožto distributor, donutil vydat Gothic 3 nedodělaný (chtěli stihnout vánoční prodeje) a ten se tak stal totálním propadákem (do hratelného stavu ho museli uvést sami fanoušci Rainbowlaugh). JoWoodu pak smluvně zůstali práva a sám si vydal Gothic 4: Arcania, kde, nejspíš symbolicky, udělali z hrdiny předešlých dílů hlavního padoucha Rainbowlaugh


RE: Gothic 1-3 - Andy FoxHoof - 12.10.2014

Gothic jedničku jsem kdysi dávno hrával, ale už tomu bude šest/sedm let zpátky. Jakožto RPGčko mě opravdu hodně bavilo, jen mě děsně štval systém "Neuložíš si to a chcípneš? Haha, začni znovu!". Rainbowlaugh Poslední dobou mám docela chuť si znovu zahrát, a když vidím tenhle topic... Pinkiehappy Přes den tedy nejspíš vyhrabu CD a nainstaluju si to. Jenom co si pamatuju, měl bych s tím asi malý problém. Před nějakou dobou jsem si to chtěl nainstalovat, jenže ochrana mi hlásila, že to má v sobě virus. Co je na tom pravdy netuším, tak jsem to radši ani neinstaloval. Mohl by někdo prosím popřípadě poradit, co by za tím mohlo být? Jestli skutečný virus a nebo jenom nějaký bug?

Ale teď ke Gothic 2. Tu jsem si koupil taky jako CD, ale bohužel to už nebylo v češtině stejně jako Gothic jednička. A jelikož mi v té době bylo asi tak deset let, angličtinu jsem prakticky vůbec neuměl, takže jsem si vůbec nezahrál. No a tak jsme hru reklamovali s tím, že blbne grafika a taky to prošlo... Rainbowlaugh


RE: Gothic 1-3 - Elevea - 12.10.2014

Gothica jedničku jsem dohrál a dost mě to bavilo. Jediné, co mě ale štvalo, bylo takřka neustálé pobíhání po lese ve snaze najít nějaké slabší vlky, abych se dostal na další úroveň a mohl používat lepší zbraň. Když potom stojíte na pařezu a pižláte raptory lukem, tak na to po delší době s nostalgií vzpomínáte, ale v ten daný okamžik jsem proklínal celý Piraňa games i s Levelem, kde byl přiložený.

Dvojka se ke mě taky dostala, ale tu už jsem nedohrál, protože mi přišla strašně rozvláčná, ale hlavně bylo WoWko no...