Bronies.cz
Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? (/Vlakno-Jak-dlouho-a-jak-casto-MLP-sledujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - DandaLord - 09.07.2014

Ja MLP sledujem rok, a diely si dávkujem jeden za deň.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Margarethcat - 30.08.2014

MLP sleduji asi měsíc a na díly se dívám podle chuti - někdy za den jeden, jindy 10 Ajsmug


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - SceleRisque - 30.08.2014

O nejaký čas to bude 2 roky. :3


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Minetex - 30.08.2014

Zhruba na začátku března (1. - 5.) jsem začal, a skončil jsem (včetně EqG) 10 července tohoto roku (2014 Rainbowlaugh). A chvíli po tom, co vyjde 5 série, se chci začít koukat znovu, ale pravidelně. Doteď jsem koukal různě chvíli pravidelně, chvíli ob dva dny, někdy 1 díl za den, někdy 5... Ať mi to vydrží, než přeloží EqG 2 a S5 Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - LEGION_1 - 07.09.2014

To si pamätám úplne presne (na také niečo sa nezabúda Rainbowlaugh ) Začal som s tým 9. marca tohto roku. A zvykol som si ich dávkovať (prečo o tom vravím jak o nejakých liekoch? Rainbowlaugh ) jeden diel za deň, aby som to neprešiel všetko naraz. O to väčšia radosť bola na každý nový diel Twilightsmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Monique - 07.09.2014

Brony jsem cca rok a půl a letos o prázdninách jsem dal S1-S4 v jednom kuse. Myslím, že mám na nějakou dobu vystaráno Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Neko.Cross - 07.09.2014

Jak dlouho??? Pfff.... Asik od svích 5let Rainbowlaugh takže to bude cca 15let Rainbowwild Ale Brony jsem tak od 12 let hehe Rainbowlaugh Rainbowlaugh 3Pinkiesmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - blesk1j_CZ - 08.11.2014

ja jsem začal na začatku zaři (2014) když jsem zjistil že jsem brony. v tu dobu jsem začal, ,zoufale,, hledat prvni serii kde se na to da koukat ale potom jsem pravě narazil na bronies a tady sem konečně našel co hledám. trvalo mě skoro měsc nez jsem nasel to co hledam a rozhodnul jsem se že si to vše stahnu.

kolik dilu dam za den? no ja chodim na komp hodně často takže když pařim tak mám v levím horním roho ten dil. vyhoda když to mam na komp tak se mi to přehravá na pozadi a to je ok. takže dam celou jednu serii za den a pozna nakousnu dalsi dil, zaleži jak to vyjde a až dojedu na konec posledniho dilu tak bud si dam pauzu a. pujdu na power ponies radio od xsofta a nebo začnu od znova koukqt na MLP. když nebude pauza tak jedu taky odznova.
bavi mě to
potom sem dám fotku obrazovky. tet ne jsem na mobilu Twilightoops

PS: Jestli jsou nějaky chybi v textu tak se omlouvam je pulnoc a jsem na mobilu.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - TheRacet - 08.11.2014

(07.09.2014, 22:44)Huteren Napsal(a): Brony jsem cca rok a půl a letos o prázdninách jsem dal S1-S4 v jednom kuse. Myslím, že mám na nějakou dobu vystaráno Rainbowlaugh

To chci dělat tento víkend kouknout všechny série v kuse i s Eqesria Girls.Twilightblush Doufám že se mi to povede Pinkiehappy


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - ZoidySVK - 08.11.2014

výkend heh ? Dajme tomu ak začneš piatok o 15 00 a potom celá sobota, nedela tak to je 57 hodín MLP má 91 epizod po cca 22minut to jest 2002 zaokruhlime 2000 minut to je nejakých 33 a pol hodin. Plus 2 filmy čo je dva pol hodiny čiže spolu cca 36 hodín... No... Stíhaš Rainbowlaugh Rainbowlaugh Ale tento víkend už asi nie :3