Bronies.cz
Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? (/Vlakno-Jak-dlouho-a-jak-casto-MLP-sledujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - xsmajlik - 07.03.2015

No tak hlavně to záleží kdy mám čas a kdy se mi chce... ale jinak pokud někde jsou tak je sleduji ať už to je český, anglický nebo japonský dabing Rainbowwild


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - BatygameCZ - 18.06.2015

Bude to asi půl rok
A jak často? Když mám náladu, tak zhruba dvě, tři epizody, ale když jsem MLP (znovu)objevil, CELÝ víkend jsem se díval na poníky ( ,,Prokládaným" hraním GW2 a jezením fůry sendvičů. Sakra, zatím nejlepší víkend mého života Rainbowlaugh )


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Black - 18.06.2015

Nesleduji kolik mlp sleduji, ale muže to být tak vyše pul roku určitě .
Když mě schytilo hype, tak múj víkend vypadal podobně jako batyho, s rozdílem že jsem měl občas i pauzu ale jen na životní potřeby Rainbowlaugh . Tedy, já jedl Nutellu, a kdyby jenom jednu c: . Aktuálně jenom nové díly, mám na ně vyhrazenej čas o 17:30 každou sobotu.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - blesk1j_CZ - 18.06.2015

Já. jsem asi šílenec. Když pařim a nejlip hraju MC tak mi to hraje ve hře. A jedu díl za dílem každý den. Já vim, jsem šilenec Twilightblush MC mám ve fullscreenu a to video ktere se přehrává přes media player tak ho vidim v fullsceerynu minecraftu. určitě to skuste.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - [_______] - 29.06.2015

Jsem brony už 2 rokya MLP jsem zatím shlédnul dvakrát (kromě páté série samozřejmě).
jsem celkem rád že jsem se přes hry stal bronym Twilightsmile je to úžasný fandom :33


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Lachtan - 23.07.2015

MLP sleduji zhruba od 21.10. 2013. Ze začátku to bylo asi 5 dílů za den, ale později jsem to snížil na 1 díl za týden. Jednoho dne chci uskutečnit MLP maraton, protože by mělo být teoreticky možné shlédnout S1 až S3 v jediném dnu (jenom nevím jestli bych se pak nezbláznil Pinkiecrazy)


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - ColdFire - 23.07.2015

Já sleduju mlp od října 2011. Tehdy jsem si pustil v jednom dni všechny díly Rainbowlaugh od té doby Sleduji seriál jen když vyjdou nové díly .

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Discordian - 23.07.2015

Jak dlouho? Od prosince 2012
Jak často? cca jednou týdně, pokud vychází nové díly. Po zbytek času většinou jen když si chci něco ověřit, nebo vyscreenovat


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - LEGION_1 - 01.02.2016

No vidíš, mal si si to nechať aspoň na každý deň jeden diel, to by bolo ideálne Pinkiesmile Takto ti už len ostáva aj s nami ostatnými čakať na 6. sériu.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Eryane - 01.02.2016

Poslední dobou každý den pár dílů, hlavně u MLP usínám (respektive spíše neusínám Rainbowlaugh).