Bronies.cz
Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? (/Vlakno-Jak-dlouho-a-jak-casto-MLP-sledujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - AngelF1re - 07.02.2016

Zavisi podla casu, ale aspon tych 5 dielov vzdy chcem dat. Jednak som zvedavy na dej, ale aj na oblubene postavy .. Ak sa mi to nepodari, tak snivam Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - LEGION_1 - 07.02.2016

A potom sú z toho doslova dúhové sny, čo? Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Jamis - 07.02.2016

To teda Rainbowlaugh začal jsem po delší sledovat díly opět od začátku - tentokrát ve větším formátu (projekce na zeď, cca 3m na šířku), jeden až dva díly za den (podle podmínek a nálady).

Je úžas občas sledovat ty proměny postav i to, jak se vyvíjel pohled na celé univerzum MLP:FiM.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - blesk1j_CZ - 07.02.2016

Tykráso Jamisi, tak to si musíš pořádně uživat Twilightblush


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Mystery Fox - 07.02.2016

Na MLP si najdu čas každý den. Jak na seriál, tak i na komiksy, FanFicy, a všechno možné. Vzhledem k tomu, že jsem milovník PostApokalyptické série Fallout a právě procházím světem Fallout: New Vegas, stáhl jsem si do hry modifikaci poníků, takže mě už doprovázejí i tam a tak o ně nepřicházím, i když si užívám herní prožitek Twilightsmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Glory Rogue - 07.02.2016

Vždycky v noci :3 pár songů a pár dílů...

Twilight Universe


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - AngelF1re - 07.02.2016

(07.02.2016, 14:04)LEGION-1 Napsal(a): A potom sú z toho doslova dúhové sny, čo? Rainbowlaugh

V ktorých ma po novom zvyknú navštíviť jak Luna, tak aj Applejack Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Linzerony - 07.02.2016

Tak ... sledoval s březen 2013. Na začatku random epizody season 2, nato po pořadku.
1-2 epizoda za vеčer.

Sledoval do S05Е13. Season 5 byl dobry, ale ztratil radost sledovat dale.   Applejackconfused

ANO, nevidel konec season 5. Pinkiegasp

_______

So ... I began in March 2013. In the beginning watched random episodes from season 2, then in the right order.
1-2 episodes per evening.

Watched until S05E13 (and also just because a friend from Bratislava told me to. [Obrázek: 01-ohyou_lyra.png]), but I lost the appetite for more.

YES, I didn't watched the end of the season 5 yet.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Crunchy Burst - 08.02.2016

Mno, já se sledováním poníků začala před pár lety, nějak v létě 2012 myslím. Strašně se mi líbila fluttershy Heart Ale pak už jsem na to neměla čas. Teďka už sleduju jen občas, když mám náladu a hlavně volný čas Twilightblush

Odesláno z mého C6903 pomocí Tapatalk


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - EresielRanwa - 22.02.2016

MLP si pouštím tak od prosince  Twilightsmile . Někdy sjedu 10 dílů za den a někdy (jako teď) třeba týden nebo 2 ani díleček  Twilightblush . Záleží na času a jestli nedělám něco mimo dohled PC (nefunguje mi wifi...)  Rainbowlaugh