Bronies.cz
Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? (/Vlakno-Jak-dlouho-a-jak-casto-MLP-sledujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Hotsteppa - 20.05.2013

Keď sa zo mňa stal brony (koncom minulého roka), pozrel som si všetky vtedy dostupné časti behom pár dní. Teraz si pozriem premerne tak jednu - dve denne, ak mám čas, náladu a ak nie je na internete daná časť zablokovaná.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - DrakeDamage - 20.05.2013

Brony skoro rok a videí s mlp skouknu každý týden několik Twilightsmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Shocke - 20.05.2013

První týden jsem se na MLP díval i do 2. hodiny ráno, v kuse asi 10-15 za den. Pinkiehappy
Teď už moc ne, spíše ty PMV, ale někdy ještě mrknu, mám přece všechny díly v mobilu Ajsmug.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Xeelee - 21.05.2013

První dvě série sem zkouknul za tři dny. Pak sem si to ještě dvakrát zopakoval, ale trvalo to přes týden, protože sem na to neměl tolik času. Když nekoukám na MLP, tak konzumuju brony obsah. Když vycházela 3. série, tak sem během týdne každou epizodu vyděl taky aspoň třikrát. Jednotlivý epizody mimo tato období sleduju jen výjimečně. Teď chci všechny díly zkouknout v krátkém čase znovu a připravit si podklady na pragofesťáckou přednášku.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Žvýkačka - 21.05.2013

My little pony sleduji jsem začal sledovat 15.5.2013 a sleduji to velice často stejně jsem nedokoukal všechny díly Pinkiesmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Hadasa - 22.05.2013

Tak....brony asi od ledna tohoto roku....a.. většinou několik denně....Pinkiehappy


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Drewon - 23.05.2013

Málo kdy Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - czAdamV - 23.05.2013

Jsem brony asi od půlky června minulého roku. Tehdy jsem byl schopen vidět několik dílů za den. Postupně jsem to omezil na jeden díl denně, aby mi to nějakou tu chvíli vydrželo. Druhou sérii jsem dokoukal tak koncem srpna. Od 6.8 jsem se začal dívat od znova. Dokoukal jsem cca měsíc před třetí sérií. Z té jsem pak viděl každý díl dvakrát, některé víckrát. Ale zhruba pro mě platí to, co napsal mpík. Uvidíme, jak to bude s příchodem čtvrté série Twilightsmile

tl;dr V podstatě to, co říkal mp Twilightsmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - LovelyMaii - 23.05.2013

za 14 dní to bude rok, co se na MLP koukám Pinkiesmile
Jinak si to pouštím každodenně, tak 4-5 dílů za den Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Johnn195 - 23.05.2013

Já jsem se prvně začal dívat začátkem minulého května. Shlédnou první dvě série mi trvalo cca měsíc, Jel jsem 1-2 epizody denně, kvůli pomalému internetu. Potom už byl červen, takže ve škole celkem klid, takže jsem se rovnou podíval na celé dvě série po druhé. Po tom už byl červenec, takže zase klid, tak jsem to zase celé zkoukl. Potom už to bylo dost nepravidelné, docházel čas. Poslední epizodu jsem viděl začátkem minulého týdne na YT(těsně předtím než to smazali), to byla první epizoda první série. Jinak epizoda předtím byla premiéra konce třetí série, takže v současnosti nějak moc nesleduji Twilightoops
Na prázdniny, ale plánuji v tomto menší maraton. Internetové připojení už mám rychlé, takže se pokusím shlédnout celé tři série najednou.