Bronies.cz
Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? (/Vlakno-Jak-dlouho-a-jak-casto-MLP-sledujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Kikyo - 19.08.2013

Nevím jak je to dlouho, co jsem to poprvé shlédla, ale každopádně se teď dívám znova a jsem někde v půlce 1. série Pinkiehappy doufám, že si tím oživím všechny detaily a charaktery a pak se konečně budu moct pustit do nějaké té fan fiction povídky Pinkiesmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - kelbesh - 21.08.2013

(13.08.2013, 20:43)Hotsteppa Napsal(a): Kelbesh, dobrý nápad. Čo mi pripomína...existujú poňe s kórejským dabingom? (pustím sa aj do nemeckého Twilightsmile )

OT:
Bohuzial v korejstine najdes maximalne tak fanusikovske dabingy (napr. na youtube "mlp korean fan-dub"), a aj to skor kratke ukazky, nez cele epizody. Applejackunsure
Ak by ta nahodou zaujimala aj japoncina, tak tam uz MLP:FIM nejaku dobu davaju. Myslim ze su teraz na 10. casti 1. serie.



RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - jensy007 - 21.08.2013

Všechny dostupné díly jsem zhlédl asi před půl rokem během 2 týdnů na youtube... od té doby jsem se díval jen třeba 1-2 díly za měsíc (hlavně z časových důvodů)... už se mi dost stýskalo a teď si stahuju díly z ulož.to (díky všem, kterých se to týká, za videa i titulky Twilightsmile ) v lepší kvalitě a už se těším na skvělou podívanou, byl bych rád, kdybych pak plynule přešel k 4.sérii, ale jak se znám, tak to budu mít zkouknuté daleko dřív Rainbowlaugh
Ale třeba to stihnu celé ještě jednou nebo to vyjde akorát, záleží opět na volném čase Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - ToC.ID - 25.08.2013

sem tam jak mezi mezerama na stahování a instalací,ale když si udělám volno od her a všeho to ho dle virtuálního nepořádku tak mám den vyhrazený klidu,koupelím a papučím s co vypadají jako pikachu.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Ebženka - 29.08.2013

Dívám se pokaždé, když se na ně dívá moje čtyřletá dcera, což je momentálně tak obden a vždycky 5 epizod. Twilightsmile


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Xeelee - 31.08.2013

Netýrá tě ten příšernej překlad/dabing/falešnej zpěv? Zkus si stáhnout pár dílů s titulky.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - cpy - 11.09.2013

Poctivo cakam na dalsie dieli a vydrzim dokial nebudu nove. Zato citam comixy a pozeram artworky, cize stale nieco niekde najdem, par krat do tyzdna precitam nejaky comix, strip alebo nieco podobne.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - StoneCraftCZ - 30.09.2013

Ever day zdá se že sem závislák na PC tak sem si pořídil router a sem i na mobilu jen nemůžu stahovat díli do mobilu z ulož.to a nevim pročPinkiesad2


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - TryMyDreams - 02.10.2013

Asi tak tři týdny. Epizodu až dvě denně.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Blue Storm - 03.10.2013

Je to přesně rok a půl, co jsem shlédnul první díl. A pak po něm druhý, třetí... No však to znáte sami, kam až to došlo že? Twilightsmile
Od té doby jsem byl plný něčeho nového a krásného. Něčeho, co jsem hledal velmi dlouho a chtěl jsem je mít denně.
Já si vlastně dokoukal druhou sérii v době, kdy se dychtivě čekalo na serii třetí. Takže nastalo samozřejmě opakování všech dílů + nová videjka amatérských týmů a sem tam i nějaké spojly, které přiživovaly moji touhu vidět další serii co nejdřív. Bylo krásné, jak začalo společné promítání a tak třetí serii jsem pak uvítal s dalšími bronies kolem sebe. Pinkiesmile
No a pak začalo pravidelné čekání na ten den, kdy opět po týdnu dorazí internetem nová dávka našeho legálního opojení v podobě dalšího dílu.
Na poslední díl jsem byl opět mezi bronies a nikdy na ten den nezapomenu, protože to byl asi ten nejsilnější a nejkrásnější zážitek. Pinkiesad2

Nyní je čekání na 4. serii o hodně delší. Sice se na YT objeví krásné práce od amatérských tvůrců, kteří nám tak dávají najevo své pocity k MLP a za to jsem jim i vděčný, protože bychom pak nemuseli nikdy slyšet Lunu zpívat, nebo jak se zrodila první vločka, či že Dashie umí Sonic Rainboom a to dokonce Double Rainbowlaugh Ale jistě se všichni velmi těšíme na to, až opět uvidíme své hrdinky poníky ve svém prostředí s dalším dobrodružstvím, které je v Equestrii čeká. Pinkiesmile

Starší díly sleduji poměrně často. O víkendu, když je volněji, tak si udělám u televize několika hodinové promítání různých dílů na které mám zrovna chuť. Pokud jedu do Prahy, tak si vemu tablet a ta hodinka cesty tam a nazpět mi uteče právě nad nějakými oblíbenými díly MLP. ( Občas koukám, jak se mi přes rameno dívaj ostatní Rainbowlaugh )