Bronies.cz
Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? (/Vlakno-Jak-dlouho-a-jak-casto-MLP-sledujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Logan Raise - 18.01.2014

Nejde nijak zprůměrovat. Určité období nonstop, určité období pořád. Teď zrovna nonstop, protože jsem začal hrát MLP game a ozvala se závislost. A počítám, že dokud budu strašit tady, budu se dívat nonstop...


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Pony-Motronic - 18.01.2014

Zezačátku, když toho logicky bylo v zásobě mnoho, tak jsem dal i 3 díly denně. Pak jsem zjistil, že takhle bych to shlédl všechno během chvíle a pak bych neměl na co koukat...Stejně jsem totiž dopad u Dr. House. Tak jsem to snížil na 1 díl/ 1 den...pak 1 díl za dva dny...v současnosti tak 1-2 díly za týden. Už jsem u E04S04, takže šetřím. Rainbowlaugh
Co budu dělat, až mi dojde zásobník, nevím...asi začnu koukat od začátku...ale to již není ono.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - ThePepan - 18.01.2014

Právě si opakuju celou 2 sérii a to ve slovenskym dabingu a potom se chci vrhnout ještě shlédnout nějaké díly které jsem nestihl zkouknout Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - TockyGade - 23.01.2014

když mam na to náladu


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Mr.Tony 22 - 23.01.2014

Jááá si zrovna opakuji všechny díly abych navázal na 4. Sérii Ale jinak se zhruba jednou týdně snažím podívat aspoň tak na tři díly.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Blue Storm - 23.01.2014

Hodně často. O víkendech si dělám MLP chvilku a sjedu si na jednou 4-5 dílů, na které mám chuť. Samozřejmě, že sobotní premiéru nevynechám a ten díl mi pak projde ještě několikrát. Twilightsmile

O všedním dni si pouštím nějaký díl, který jsem už delší dobu neviděl, nebo si dávám na YT díly, kde jsou lidé, co nahrají své reakce a společně s nima si tak nějak připomenu i své reakce na určité věci, které byly nejvíc wow. Pinkiesmile

Pak, když jezdím do Prahy, tak v tabletu mám 20 mých nej dílů a za tu hoďku ty dva - tři díly zkouknu a to někdy i s ostaníma cestujícíma ( jednou to byly i děti ), kteří po očku sledují, cože si to pouštím za kreslený film a děsně se u toho bavím. Twilightsmile

Suma sumárum: Některé díly jsem viděl šestkrát, ale jsou i takové, které jsem shlédl už po třicátý a stále z toho mám krásný pocit. Pinkiesmile

PS:Když jsem byl minulý týden bez PC, tak jsem během 4 dní shlédl na 30 dílů. Pinkiecrazy


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Vited - 23.01.2014

Já jsem brony už přes rok a ještě nedávno jsem mlp sledoval hodně aktivne ale v poslední době už ne tak moc ale rozhodně když je novej díl nebo nnějaké novinky


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - loufinek - 24.01.2014

no každou sobotu a když jsem doma tak dívám na MLP v televizi ( no vlastně je mám na hatd disku Pinkiehappy v hodně dobrý kvalitě s překladem od Bronies.cz )
A každý den (někdy 2x za den ) se dívám na bronies, My little pony FB atd.


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Broseph - 26.01.2014

Takhle, MLP sleduju, ale málokdy dokoukám celou epizodu (výjímka jsou poslední díly S4), vždy si pustím část a potom se rozhodnu, jestli se na to podívat celý. U optimisty a povahy jakou mám já je těžký si vybrat dobrou epizodu, když se mi líbí většina epizod. Pinkiehappy Co se týče YouTube, na tom jsem každý den a od doby, co jsem Brony, nebylo dne, kdybych neviděl něco s poníkama. Na Bronies se též snažím být co nejčastěji, taky už dlouho nebylo dne, abych tu nebyl Pinkiesmile

Taky se těším jak oslavím moje první výročí okupace tohohle fóra Rainbowlaugh


RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - Fun1k - 26.01.2014

Od začátku S4 nemám nějak čas se podívat na epizody více než 1-2x Twilightoops(
Potřebuju to, měl bych si někdy vyhradit čas.

No zato hodně MLP věcí vidím online, art, videa a tak. (FB mi tím přetéká)