Bronies.cz
The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: The Elements of Harmony: The Official Guidebook (/Vlakno-The-Elements-of-Harmony-The-Official-Guidebook)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Black_Dashie_Cat - 13.06.2013

(13.06.2013, 10:44)Michy Napsal(a): Konečně dorazila...
Po zběžném prolistování peněz určitě nelituju. Jak zpracování, tak ilustrace jsou přesně dle očekávání, krátká zmínka o fanoušcích na konci potěšila Twilightsmile
Jojo...dneska...yay! Rainbowlaugh ... pošťačka mě dostala... sem si to musel vyzvednout na poště, důvod: "moc velké, neunesu"... Rainbowlaugh 0,7kg ... 15,5 x 21 x 1,8
cituji mámu když jsem to přinesl... "Tohle neunesla? Velké? To si dělá z nás pr*el, ne?" Rainbowlaugh
   
   

pro víc si knihu kupte, nebo půjčte od někoho Rainbowlaugh


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Cally - 13.06.2013

dneska nám taky dorazili Pinkiesmile taky extra velké a težkéRainbowlaughRainbowlaugh
zítra je budem rozbalovat moc se na ni těším:3


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - evlo - 13.06.2013

Taky me tam skocilo 11.88, tak jsem neodolal Rainbowlaugh


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - kosay - 13.06.2013

nechcelo by sa to dakomu naskenovať a hodiť na internet? Scootangel


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Tom0147 - 13.06.2013

Safra. No a já to koupil za těch 16 Twilightoops Whatever. Hlavně ať už mi to dorazí! Expedovali v pondělí Pinkiesmile


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Cwossie - 14.06.2013

Nakonec jsem taky neodolala...< 320 Kč s dopravou z UK je skvělá cena... moje ubohá kreditka po uplynulém týdnu pláče, ale má smůlu Rainbowlaugh


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - JanoS - 14.06.2013

kosay: to si delas prdel, ze?

nebat se a nekrast.


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - MBite - 14.06.2013

(13.06.2013, 23:25)kosay Napsal(a): nechcelo by sa to dakomu naskenovať a hodiť na internet? Scootangel

Vieš koľko to má strán? To budeš skenovať celý deň... Rainbowlaugh
I keď by som mal povedať vety v štýle: nekradni. Typujem že to už nejaký zahraničný brony skenuje, stačí vydržať a nájdeš.

Ale pozri sa ako tá knižka vyzerá fyzicky, aká je krásna, nechceš ju mať doma? Flutterryay


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - kosay - 14.06.2013

Tak ja to beriem ako jeden zo spôsobov ako z ľudí vylákať peniaze, a nerád podporujem kadejaký merchandising, sprevádzajúci čokoľvek, neviem či to má dostatočne hodnotný obsah, aby sa mi to oplatilo vlastniť fyzicky. Čo tam všetko je, okrem popisov koníkov a rôznych "omáčok" okolo toho ktoré si každý človek s IQ nad 20 domyslí sám ? Twilightsmile Ako ono to vo mne vzbudilo zvedavosť, ale to čo som zatiaľ videl z toho ma veľmi nepresvedčilo Pinkiesmile


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - MBite - 14.06.2013

Ale pozri sa na jej pekný matný obal, tú orgiu obrázkov a farieb. Tie citáty od autorov vnútri. Tie lyriky k pesničkám na konci. Tá vôňa čerstvo vytlačenej knižky. To že ju budeš mať v poličke, každý deň sa na ňu pozrieš s úsmevom...
...
kurník-šopa, nedokážem hypnotizovať cez internet. Twilightangry2