Bronies.cz
The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: The Elements of Harmony: The Official Guidebook (/Vlakno-The-Elements-of-Harmony-The-Official-Guidebook)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Melgarh - 14.06.2013

Kdybych byl opravdu neslusny tak reknu ze "piratenim" teto knihy to je dalsi flusnuti do obliceje Lauren Faust ktera se na knize podilela a ma tam i uvodni slovo. (predchozi bylo kdyz lidi pirateli Brony Document.. pirateni o sobe nici tuhle komunity a MLP)

Ale protoze nejsem neslusny, tak jen doporucim at si tu knihu koupis, je to opravdu pekny kousek ktery neni delan primo cilove na puvodni cilovku MLP ale spise tak nejak stred. Sepsat to dohromady, dat tam ty pekne obrazky vcetne draftu pokud se nemylim a do vazby za tak nizkou bargain cenu, to je opravdu kousek ktery za tech par sprdliku stoji Twilightsmile


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Ferraripony - 14.06.2013

jak dlouho tsk průměrně trvá nez to sem dorazí po tom co si to člověk objedná


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Alpha - 14.06.2013

7 - 10 pracovních dnů (Evropa)

Já už na ní také čekám Pinkiehappy


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Iluzon - 14.06.2013

Toto odpoví na veškeré otázky, kdybych nešetřil na léto, tak už ji objednávám Pinkiehappy :



RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Cally - 16.06.2013

krásné popsání pocitů MBite :3
v pátek jsem ten pocit cítila a nelituji ani korunky co jsem za to dala *vlastně za dvě knihy, donutila jsem hřebce ji také mít :3* opravdu je hodně povedená a ten obal knihy chybu nemá- je překrásný, vidět to sucharsky na netu bych ani nepomyslela, jen co jsem ji viděla už byla předobjednaná Rainbowlaugh


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Ajdrianpony - 17.06.2013

Ehm lidi, omylem sem objednal 2 kusy ... kdyby někdo měl zájem jeden kus odkoupit ?

Lol ... já sem koupil 2 x po kusu za 16 euro a mrknu se tam znova a najednou to stojí 13,40 Twilightoops Ale co lepší 2 kusy než jeden Pinkiesmile ten jeden si nechám zalaminátovat Rainbowlaugh pokud ho nikdo nebude chtít koupit za 16 euro Rainbowlaugh a nebo počkám až cena stoupne na desetinásobek a pak to vydražím Rainbowlaugh


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Nopony - 17.06.2013

Cena...?Rainbowlaugh


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - Proky - 19.06.2013

Objednal jsem si to v místní knihovně. Dojde mi to za 3 týdny.


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - JanoS - 19.06.2013

Ja budu mit 2 kusy na prodej na Festivalu Fantazie.


RE: The Elements of Harmony: The Official Guidebook - evlo - 28.06.2013

No teda to byla koupe. Obal fajn, ale ani jsem to neotevrel Rainbowlaugh