Bronies.cz
Trička CZ/SK bronies - objednávka - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Trička CZ/SK bronies - objednávka (/Vlakno-Tricka-CZ-SK-bronies-objednavka)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Tom0147 - 16.10.2013

Taky bych si trička převzal v sobotu. Alespoň je hned dál rozdistribuuju Pinkiesmile


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - NikolPegasister - 17.10.2013

V úterý to byl můj děda platit tak snad to přišlo Twilightsmile


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Jamis - 17.10.2013

Trička včera vyzvednuta - mám je u sebe. Rovněž doplněny platby za včerejšek a předvčerejšek.

S distribucí začnu na Velkém sraze v Praze tenhle víkend (beru sebou všem, kteří se zde ozvou do pátku 21:00). Budu mít sebou i těch pár triček vytištěných nad plán Ajsmug

@NikolPegasister: Platba přišla v pořádku Twilightsmile


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Žeryk - 06.11.2013

Zdar, jak to vypadá ? Jelikož jsem to původně plánoval jako dárek pro někoho v říjnu, tak bych to rád měl do Vánoc doma.


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Jamis - 07.11.2013

Ahoj - většinu triček jsem rozdal na Pražském sraze a od té doby jsem v poměrně silném časovém presu Twilightoops zítra mě čekají certifikační zkoušky a pokud to půjde dobře, vydají se balíky s tričkama na cestu v pondělí.

anyway... téměř všechna trička vyrobená nad plán byla na srazu okamžitě rozebrána.


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Hotsteppa - 24.11.2013

Zdar Jamis, aká je situácia? Už pár týždňov žiadne info, ani zoznam platcov sa neupdatoval...


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Jamis - 26.11.2013

Status update! Aktualizován první příspěvek - prosím ověřte si, zda status u vašeho jména odpovídá skutečnosti. Pokud nikoliv, dejte mi co vědět. Stejně tak máte-li nějaké další otázky.

Seznam zájemců - čeká na vyřízení (viz. první příspěvek) - Čeká se na akci z vaší strany - zkontrolujte si prosím PM. Dával jsem vám před časem vědět a chtěl jsem nějakou informaci, která stále nedorazila

Seznam zájemců - vyřizuje se: Omlouvám se za několikeré zdržení termínu odeslání poštou - konečně se to pohnulo kupředu. Těm, kteří mají v seznamu napsáno "zaplaceno, posláno poštou", budou trička poslána zítra dneska ráno (už jsou zabalená a připravená - jen ráno odnesu na poštu). Stav u ostatních indikuje, co se bude dít dál, či na co se čeká.

Tričko doručeno:
Vyřízeno - tričko předáno ať už osobně, nebo prostřednictvím někoho dalšího

EDIT: Už je zase po půlnoci, ach jo...


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Žeryk - 30.11.2013

Cus tričko došlo a je suprovy :-D dík


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Cernokneznik - 01.12.2013

Jedno bych si taky vzal.. Platba a převzetí na Pragoffestu? Ajsmug


RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - Jamis - 20.12.2013

Seznam aktualizován! Těm, kteří tričko ještě nemají a vytrvale se mi neozývají doporučuji, aby tak učinili co nejdříve - některé zprávy se možná ztratili při pádu databáze fóra, takže pokud jste mi psali PM, nebo sem, mohla se ztratit v kybernetickém pekle.

@Katrinka: tričko pro tebe odesláno poštou dnes ráno.