Bronies.cz
STEAM a vy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: STEAM a vy (/Vlakno-STEAM-a-vy)



RE: STEAM a vy - BlaX - 14.07.2013

(14.07.2013, 08:49)Fun1k Napsal(a): Jsem si ve slevě před pár dny koupil Half Life: Source, ale pokaždý to spadne, když se to snaží načíst menu, a vyhodí to "platform error module failed to initalize" error. Nevíte někdo, co s tím?

Zkousel jsi "Verify integrity of game cache" ? Pokud ano tak potom uz google.

Ale ani google mi neporadil co se mi podelalo na SSFIV:AC takze si nezahraju ... Pinkiesick


RE: STEAM a vy - kosay - 14.07.2013

A čo tak znenie erroru dať do googlu? Isto niesi prvý s podobným problémom. Alebo napíš na steam support.


RE: STEAM a vy - DrakeDamage - 14.07.2013

(14.07.2013, 08:49)Fun1k Napsal(a): Jsem si ve slevě před pár dny koupil Half Life: Source, ale pokaždý to spadne, když se to snaží načíst menu, a vyhodí to "platform error module failed to initalize" error. Nevíte někdo, co s tím?

Steam v angličtině, zruš Enable steam cummunity in-game


RE: STEAM a vy - Fun1k - 14.07.2013

Verify cache i vypnutí služeb jsem už zkoušel, ale nepomohlo to. Ale díky za rady. Ještě vyzkouším jednu věc, co jsem viděl někde na googlu.


RE: STEAM a vy - Fun1k - 14.07.2013

True story, bro-ny! Rainbowlaugh

[Obrázek: where_luna_was_season_two_by_myminiature...6daepu.png]


RE: STEAM a vy - Mr.LaLike - 14.07.2013

YAY Už vim proč tam řekla jestly o něco přišla Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Flippy - 15.07.2013

Proboha šmarja, on byl Bioshock Franchise -75% , teď je Fallout 3 a Fallout NV -75% a já jsem v Chorvatsku :/ Rainbowlaugh
Myslíte že bude Assassins Creed Franchise ?

Edit: Já všechny karty prodávám na TF2Outpostu za Refined metaly do TF2, nějak v těch kratách nevidím užitek Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - niemand - 15.07.2013

Já se celkem těšil na slevy, jenže zjišťuju, že na steamu už neni moc her, o které bych měl zájem.... Takže jsem si naplnil peněženku, ale nemám ji na čem vyprázdnit Rainbowlaugh Ono možná lepší. Až přijde nějaká pěkná nová hra, tak aspoň budu mít prachy připravený.

Nerad kupuju ve slevě každou blbost, kterou bych potom nehrál. Vlastně jsem si na steamu nikdy nekoupil hru, kterou bych nedohrál do konce. Jen ty, které jsem dostal zadara.


EDIT: Hm, tak Machinarium a Tomb Raider Collection mě nenechalo chladným, takže jsem něco utratil... Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Flippy - 16.07.2013

Ono bylo v akci Machinarium ?! "Mlátí hlavou o zeď"
No nic Rainbowlaugh, ALE ! Rainbowlaugh
Na 6 hodin je Skyrim Legendary edition za 24 € (-40% ) a do zítřejšího večera Dishonored za 10,19 € (-66% ) a balík DLC k tomu za (6,43€)
Nevím jak vy, ale já už jsem překročil rozpočet, a do máme před sebou asi ještě týden slev Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - MrFreemanCz - 17.07.2013

Ono bylo na Steamu napsané, že ten kdo bude mit největší LVL na Steamu, tak si da high-five s Gabem na.. teď nwm jak to bylo ale něco podobné E3 když bude vyhlašovat HL3 Rainbowlaugh