Bronies.cz
STEAM a vy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: STEAM a vy (/Vlakno-STEAM-a-vy)



RE: STEAM a vy - Flippy - 28.05.2014

Hraje tu někdo Borderlands 2? Jak tam funguje MP? Musím mít hamachi abych mohl hrát COOP ?


Re: STEAM a vy - Flippy - 31.05.2014

Protože když dám já nebo kámoš pozvat taj nás to akorát hodí na hlavní stránku

@Kalkulačka


RE: STEAM a vy - Alpha - 04.06.2014

Sniper Elite V2 je nyní 24 hodin zadarmo


RE: STEAM a vy - Keranis - 22.06.2014

Doporučuju Floating Point - Neplatíte ani korunu a je to krásná oddechovka Twilightsmile


RE: STEAM a vy - Francis Splinter - 23.06.2014

Čau lidičky, potřebuji takovou malou prosbičku! Jistě víte, že se na steamu pořádájí letní výprodeje her a dneska jsem si chtěl koupit Skyrim: Legendary edition za 10 euro a rozhodl jsem se, že si koupím po práci paysafe card a jako naschvál jedinej tipáč v okolí měla zavíračku přesně v 18:00 a zítra mají otevřeno do 19:00...
Chci se zeptat, jestly se tu najde dobrá duše a koupí mi tu hru jako dárek. Na oplátku pak koupím hru za stejnou a nebo přijatelně vyšší cenu. Slevová nabídka končí za 20 minut. Muj steam id je Czesnek.

Edit: Mockrat dekuji Alpha za koupi a zitra mu koupim hru podle jeho vyberu jak jsme se domluvily!


RE: STEAM a vy - Flippy - 23.06.2014

Jo jo, Alpha je boží člověk!
Mimochodem, Steam, really?
[Obrázek: Gux0q5t.png]
[Obrázek: 8582ec97ccd039745c059bd440659efe.png]

To se mě ještě v 19 hodin místo Summer sale Steamu našetla normální Steam stránka Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - niemand - 23.06.2014

Nesmíte tolik nakupovat, potom to je přetížené a takhle to dopadá Rainbowlaugh Jinak Skyrim jsem kupoval taky, ještě Postal, Unreala 04 a minulý týden Grid Autosport (10% sleva + Dirt Showdown zdarma [jo, je to blbost, ale zadarmo], no nekup to! ) Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Flippy - 23.06.2014

Dobrý, vzhledem k brutálním slevám a hrám za Euro až dvě hledám hráče na:
Monaco (Bylo -90% za 1,09 €)
Payday: The Heist (Bylo -90% za 1,5€ !)
Castle Crasher (Bylo -90% za 1,2€)

Ti Castle Crashers a Payday furt trvají!


RE: STEAM a vy - LightDesh - 02.07.2014

Malá otázka,vyplatí se kupovat Space Engineers v současném stavu hry? Nebo raději počkat.. Jen abych to nekoupil a pak nečekal jak u DayZ,než bude hratelné.


RE: STEAM a vy - Discordian - 02.07.2014

Záleží, co od té hry očekáváš. Bohužel nevím, v jakém stavu je DayZ standalone.

Funguje survival ve smyslu generátory spotřebovávají palivo, musíš těžit různé suroviny, zpracovávat je v rafinérce a craftit z nich díly, kterýma pak stavíš jednotlivé bloky. To jde i v multiplayeru. Jen nevím, jestli automatické střílny umí samy zaměřovat výtvory ostatních hráčů, ale přidali manuální děla a raketomety i pro velké lodě, takže zkáze nic nebrání.

Funguje creative na volné stavění a vznikají tam šílené věci, které můžeš tahat z Workshopu. Máš tam nejrůznější railguny, gravitační dálnice, kráčející roboty, umělé planety, lodě ze Star Treku a Star Wars v poměru 1:1 (ale to musíš mít docela silný počítač, aby se ti takové monstrum vůbec načetlo)...všechno možné

NPC zatím v pravém slovasmyslu žádné nejsou, ale abys to neměl tak nudné, jdou zapnout náhodné spršky meteoritů před kterými se musíš bránit a taky jde zapnout spawnování NPC lodí, které prostě prolétají prostorem a můžeš je zajmout a vylootovat (ale většina jich má automatické střílny a ty už umí zaměřovat hráče. Zkusil jsem tak s lehkou stíhačkou vyletět na vojenskou eskortní loď...nedostal jsem se blíž než na kilometr a půl. Taky mívají skryté pasti a jakmile je ovládneš, tak bouchnou, pokud ty nástrahy první nezneškodníš)

Taky co lidí prudí je to, že maximální rychlost non-player objektů je 104m/s což docela omezuje účinnost railgunů a postavit proti nim gravitační štíty je dost jednoduché. Ale lidi jsou šikovní a vymysleli si spoustu jiných metod masového vraždění, poslední dobou jsou populární různé HEAT torpéda které používají výbušninu jako spoušť ke spawnutí a vystřelení meteoru na velmi krátkou vzdálenost.