Bronies.cz
STEAM a vy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: STEAM a vy (/Vlakno-STEAM-a-vy)



RE: STEAM a vy - Discordian - 13.07.2014

já mám kulometný tank a vznášedlo s artilerií, jen takový pokus. Musím ho předělat na lepší materiály, takhle je sice fajn, ale moc toho nevydrží.

Kola vlastně ani nechráním. Málokdy se stává, že kola nejdou jako poslední. Většina lidí prostě střílí na střed vozidla a tím to hasne. Testnul jsem to tak, že jsem ze zbytku horších kostek udělal kolem vozidla ještě takový improvizovaný val, docela se to osvědčilo.


RE: STEAM a vy - LightDesh - 13.07.2014

Pravda,většina prostě střílí a je jim jedno kam,já se nejprve vždy zaměřuji na jejich palebnou sílu. Pinkiesmile


RE: STEAM a vy - AwFast - 13.07.2014

Heh, Robocraft Pinkiesmile Hraju jak dívý Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Mr.LaLike - 13.07.2014

Ta hra Robocraft je zajímavá. Podíval sem se na pár videí a chtěl bych vědět co mi o tom řeknete.


RE: STEAM a vy - Discordian - 13.07.2014

Coby. Stavíš tam různé vozidla. Kolové (netřeba vysvětlovat), vznášedla (ty vystoupají tak cca 10 metrů nad zem) a letadla (ty se chovají jak klasické tryskáče, ale člověk musí být extra opatrný pokud jde o vyvážení, protože to pak lítá asi jak cihla, což v bitvě není příjemné zjištění.

Bojem získáváš RP (robot points)- což je základní měna na nakupování dalších bloků, zbraní a vybavení a TP (tech points) za které si odemykáš další bloky. Bloků a vozidel je 10 tierů a funguje to tak, že dejme tomu Tier 2 bloky se musí odemykat pomocí Tier 2 TP, které získáš za bitvy ve kterých řídíš Tier 2 vozidlo (Tiery vozidel se počítají podle celkové hodnoty výbavy)

Zatím je to cca tak, že každý tier zdvojnásobí své vlastnosti (a cenu)

Taky získáváš expy na player level. To má být asi "vyspělost" AI, která řídí všechny tvoje výtvory a ovlivňuje to maximální "výpočetní sílu" která je asi tak jediným omezením při stavbě vozidel. Každá součástka má uvedenou "náročnost" v pFLOPS a ta nesmí přesáhnout hranici určenou levelem hráče, tím je omezená stavba "troll" cipin hráčů, kteří tam jsou první den a chtěli by ostatním kazit hru valící se kostkou 50x50 metrů.

Zbraní jsou tři typy. Kulomety- nepřesné, střílí rychle, malý dmg. Plazma- AoE dmg, střílí obloukem asi jako granátomet. Railgun- víceméně sniper, ale střílí zatraceně pomalu. Každá salva se nabíjí dvacet sekund. Nová se nezačne nabíjet, dokud nevystřelíš ze všech zbraní. Maximum je myslím 6 aktivních zbraní najednou (můžeš mít víc, jen všechny nebudou aktivní najednou, ale v případě, že ti nějakou zničí, okamžitě naskočí ta "záložní").

Boj funguje tak, že každá kostka má svůj "armor" a jakmile ji zasáhne něco, co by její hodnotu armor snížilo na nulu, kostka se rozpadne. Rozpadnou se taky jakékoliv kostky, které nejsou něčím připojeny k sedadlu s pilotem. Jinými slovy, můžeš protivníka rozstřílet na kousky. Zvlášť u letadel a vznášedel je to efektní, když jim šikovně upálíš křídla nebo motor. Což vede ke srandě a někdy frustraci, když někoho rozmasíš tak, že mu z obrovského tanku zbyde jen pilot a dvě kola a on ti ještě na těch dvou kolech zvládne ujet Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Mr.LaLike - 13.07.2014

Hehehe... Tak si to asi zejtre pořídím. A už mě napadá letadlo s plasma dělama.


RE: STEAM a vy - Murlock - 13.07.2014

Tak to nejsi první koho to už napadlo Rainbowlaugh Nakonec tento nápad je jedna z nejvíce OP stylu hraní stačí si vyletět tam kam tě to vynese a odstřelovat... Je to pěkně na pytel ale svůj učel to splňuje Twilightsmile


RE: STEAM a vy - Discordian - 13.07.2014

Jo, letadla se dělají téměř výhradně s plazma dělama. Kulomety jsou na tu vzdálenost proti většímu pancíři na nic. Fajnšmekři dělají i extra stabilní railgunový letadla, ale těch není tolik.


A právě kvůli oblíbenosti takových letadel jsem si tank osadil šesti railgunama Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Mr.LaLike - 13.07.2014

Takže... Půjdu do railgunu. Jen si to musím předkreslit v hlavě.


RE: STEAM a vy - Discordian - 13.07.2014

Zatím předkreslovat nemusíš. Budeš rád, že jsi rád. Musíš odehrát pár bitev, nežnasbíráš dost bloků na větší akce