Bronies.cz
STEAM a vy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: STEAM a vy (/Vlakno-STEAM-a-vy)



RE: STEAM a vy - Miku Veverka - 07.05.2015

Hej fellas, na steamu se konečně objevil black mesa. Co si o tom myslíte?


RE: STEAM a vy - Kodos - 07.05.2015

Vzhledem k tomu, že to stojí 20 euro i přes to, že to myslím mělo být free, tak nic dobrého Rainbowlaugh Těšil jsem se, že si to zahraju, ale 20 éček se mi za to doopravdy dávat nechce. Ale musím uznat, že autoři odvedli skvělou práci. Hra vypadá opravdu pěkně a celkově se jim to podle mého povedlo. Jen mě zaráží, že to na Steamu vyšlo až teď. Na internetu je necelá verze už tak dva a půl roku.


RE: STEAM a vy - Black - 08.05.2015

Black Mesa je free ale jako SDK 2007 modofikace. Moc jsem ji jeste nehral, seká mi to Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - Miku Veverka - 08.05.2015

Mohli si počkat s tou steam verzí, lepší by bylo počkat na Xen a pak to dát na Steam.  Twilightblush
Taky si myslim že 20 € za hru je moc ale je dobrý že Xen bude zdarma update. Kdyby to bylo ubisoft tak by za to chtěli šílený peníze.  Rainbowlaugh (no offense)


RE: STEAM a vy - Discordian - 08.05.2015

20 éček je normální cena. To je jako ty Age of Empires HD a Heroes HD... to je taky za 20 éček, ne? A přitom to není nic jiného, než fanouškovský mod, který je na netu už pěkných pár let zadarmo


RE: STEAM a vy - DanerDragon - 13.05.2015

Koupil jsem si teď Planetary Annihilation které je do 15.5 v 80% slevě, tak hledám poníky kteří již tuto hru vlastní nebo si ji mají v zájmu koupit a byli by ochotni ji semnou hrát Pinkiehappy

Steam: DanerDragon


RE: STEAM a vy - Discordian - 13.05.2015

Na to bych moc nesázel, ta hra a hlavně její vývojáři mají dost katastrofální pověst Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - DanerDragon - 13.05.2015

Každá hra má své mouchy, ale pochybuju že by jsi našel hru kde můžeš obsadit celou planetu jednotkama pak letět na měsíc postavit na něm motory a změnit mu oběžnou dráhu tak aby narazil do planety s nepřáteli Ajsmug Twilightsmile

A hodně her v poslední době má špatnou pověst i s výrobci, příkladu Battlefield 3 a 4 přezdívaný Bettafield, výrobci vydali hru aniž by ji dodělali, to samé Arma 3 a DayZ...

Ok DayZ je ještě alpha ale misto toho aby zpravili bugy tak tam přidají teploměry -_-


RE: STEAM a vy - Discordian - 13.05.2015

Ano, to je jediná věc, která v té hře je originální, ale co jsem slyšel a viděl videa, ani tohle není bez modů moc sranda. Horší jsou ti vývojáři. Hrál jsem jejich předešlé hry a ty mají hlavní společný prvek. Bylo do nich přidané pay2win a tím skončil vývoj a údržba. Když jsem měl nainstalované naposled třeba smnc, hra se ani nespustila,protože ji studio úplně opustilo pro PA, stejně jako rok předtím opustilo MNC pro SMNC.

via G2 ponyphone


RE: STEAM a vy - DanerDragon - 13.05.2015

Jak říkám, kdybych se řídil tím co říkáš tak bych si v životě toho moc nezahrál, navíc stejně to za co jsem si koupil tu hru byly vydělané € z CS:GO a zatím nelituju že jsem si to koupil, ale ti boti mi příjdou poněkud OP. Ale tak já nevím jaký budu mít názor na hru za týden, je možné že mě přestane bavit Pinkiesmile