Bronies.cz
Prečo máte radi MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Prečo máte radi MLP? (/Vlakno-Preco-mate-radi-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Prečo máte radi MLP? - Ravhasin - 20.04.2012

Beacuse it's awesome


RE: Prečo máte radi MLP? - Blue Storm - 21.04.2012

U mě je to jednoduché..V tomto seriálu se totiž pro mě sešlo dost aspektů k vytvoření(už kultovního)zdroje zábavy..1.Mám rád koně a v tomto seriálu jsou koníci poníci.2.Mám rád humor a v MLP je originálních vtipných scén požehnaně.3.Jsem romantik a i v tomto je dost romantiky,ať je to grafikou,či příběhem.(scéna,kdy Celestia příjde k Luně a nabídne jí přátelství i po těch tisíci letech,mě opravdu dojala k slzám).4.Mám rád upřímnost,přátelství a to je hlavní bod MLP.
Tohle všechno pak vytváří v mém případě jeden z nejlépe udělaných animovaných seriálů. Ajsmug


RE: Prečo máte radi MLP? - Space horse - 21.04.2012

je to super. má to zujímavé dianie a človekovi prirastie k srdcu Twilightsmile Rainbowlaugh


RE: Prečo máte radi MLP? - DashDash! - 06.05.2012

-Roztomilý
-Vtipný
-Krásně animovaný
-Má to hlavu a patu Rainbowlaugh
-Simply awesome.

MLP FiM 4ever Pinkiehappy


RE: Prečo máte radi MLP? - ..::Foal::.. - 09.05.2012

Tak všechno už bylo snad řečeno,
komunita
útěk od reality, vyčištění mysli
hudba, animace
zábava




RE: Prečo máte radi MLP? - Drakasin - 10.05.2012

To, co řekli ostatní. Ale hlavně komunita, jelikož je to jedna z mála těch, které nebyly zničené poté, co se zdroj komunity stal populární *kuck**kuck* Minecraft forums *kuck*.*kuck*


RE: Prečo máte radi MLP? - Mirnas - 10.05.2012

[Philosopher mode]

Seriál samotný je rozhodně minimálně v porovnání se svou konkurencí velice kvalitní, o tom žádná,
ale myslím že to, co mě k MLP přitáhlo, a co taky stálo za částí komunity, která přišla z /b/,
je to, jak se v internetové kultuře, kde se od každého čeká stupeň nenávisti ke všem ostatním,
cynismus a obecně odpor ke světu, najednou objevila skupina lidí, kteří si místo "fag" říkali "bro",
nechovali se k ostatním jak nejhůř dokázali a hlavním mottem byla "láska a tolerance".

Tenhle kontrast, spolu s ironií mužů sledujících My Little Pony, která zatlačila na vnitřního hipstera a možná trochu davovou psychózou dokonale sedly na běžného memujícího návštěvníka internetu.

Když jsem poprvé uviděl brony thready ještě v začátcích fandomu a byl zasažen vlnou lásky a tolerance,
oblíbit si seriál už bylo víceméně samozřejmostí.

[/Philosopher mode]


Mám rád postavy a animaci. Pinkiesmile


RE: Prečo máte radi MLP? - ..::Foal::.. - 10.05.2012

(10.05.2012, 15:55)Mirnas Napsal(a): ...

Je to příjemná změna, ale stejně mě ser...mrzí, že tu není( je schovaná) sekce 18+


RE: Prečo máte radi MLP? - Antošík - 10.05.2012

Mě se hrozně líbí motto Love and tolerate ... a doufám, že to sdružuje lidi s podobnym pohodovym názorem Pinkiesmile i v českym fandomu .. aspon pár jedinců Rainbowlaugh

Foal: dočkej času, všechno bude ... jinak máš net a kdo hledá najde vše


RE: Prečo máte radi MLP? - Ballonnn - 06.09.2012

krásně vymyslený postavy
jejich jména jsou awesome Rainbowkiss
ta grafika Pinkiehappy
a ty pěkný příběhy Ajsmug