Bronies.cz
Prečo máte radi MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Prečo máte radi MLP? (/Vlakno-Preco-mate-radi-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Prečo máte radi MLP? - da old horse - 20.09.2012

Páči sa mi štýl humoru, charaktery postáv, hoci je animácia riadne štylizovaná, v tomto prípade mi sadla perfektne (a aj sa dobre tie poníky kreslia), sú to kone, skvelé sú referencie na rôzne filmy........and Pinke Pie is so random.


RE: Prečo máte radi MLP? - Usama - 23.09.2012

Protože se dostávají do šílených a nelogických situací, které vyřeší ještě šílenějším způsobem a nebo to 'nějak' vyřeší Pinkie Pie (což je synonymum pro nejvyšší stupeň šílenosti a smysluprostoty) Rainbowlaugh
Celkově ten seriál má báječnou atmosféru, člověk má možnost se u něj upřímně zasmát, není však přitom vůbec náročný na mozkovou aktivitu, ale i přes svou jednoduchost má vyjímečný psychologický podtext Pinkiesmile
A v poslední řadě se mi moc líbí artikulace všech postav, takže každému poníkovi přesně rozumím každé slovo i v angličtině bez titulků Twilightsmile Jedinou vyjímkou je zase Pinkie Pie, ale ta je naopak tak neuvěřitelně emocionální, že není třeba ji vůbec poslouchat, jenom koukat Rainbowlaugh

Prostě a jednoduše, mám z toho seriálu radost a ještě se mi nestalo, aby mi nezvedl náladu Raritywink


RE: Prečo máte radi MLP? - Tails - 23.09.2012

Usama: Velice pěkně řečeno. Když mam špatnou náladu, pustim si MLP a všechno ze mně spadne. Když mam dobrou náladu a pustim si MLP, je to ještě lepší. Pinkiehappy Ta atmosféra je přímo nádherná a neuvěřitelně inspirativní a fascinující. Stačí, když si pustím jenom minutu a bavím se stejně dobře, jako třeba u Futuramy. Rainbowlaugh
Srozumitelnost je též velmi pěkná věc, zatímco u normálních filmů rozumím obvykle tak 25 - 35%, tady se to pohybuje někde kolem 70 - 75%. Ajsmug Výjimkou je samozřejmě Pinkie, která je prostě Pinkiecrazy a když jí jede huba, tak to fakt nejde pochytit. Dále taky je trochu hůř rozumět Applejack díky tomu jejímu přízvuku, kterej je ale skvělej, Ajsmug a samozřejmě některejm hysterickejm reakcím i u ostatních. Někdy až se budu nudit, tak si to pustím i bez titulků. Twilightsmile


RE: Prečo máte radi MLP? - Vlče - 23.09.2012

Souhlasím s Tails co se týče té srozumitelnosti Twilightsmile Nejsem moc dobré v ajině, ale tomuhle jsem rozuměla ve většině případů. Líbí se mi samozřejmě příběh, propracované charaktery, hudba,... ale nejraději jsem měla takové ty detaily, které mě naprosto uzemnily. ([spoiler: Když dal Angel facku Fluttershy, nebo v díle s Trixie záběr na Velkou medvědici apod.])
A rozhodně humor Pinkiehappy



RE: Prečo máte radi MLP? - Tails - 23.09.2012

To já jsem zase pro změnu v ájině možná nejlepší ve třídě, ale něco jinýho je anglicky psát a mluvit a něco jinýho je poslech. Na Pinkie potřebuje člověk English lvl: Master Rainbowwild


RE: Prečo máte radi MLP? - DrakeDamage - 23.09.2012

(23.09.2012, 22:15)Tails Napsal(a): Na Pinkie potřebuje člověk English lvl: Master Rainbowwild

Tak, stihnout se to dá. Stačí umět si to rychle přeložit, než začne novou sekvenci mluvení.


RE: Prečo máte radi MLP? - Vlče - 23.09.2012

(23.09.2012, 22:15)Tails Napsal(a): To já jsem zase pro změnu v ájině možná nejlepší ve třídě, ale něco jinýho je anglicky psát a mluvit a něco jinýho je poslech. Na Pinkie potřebuje člověk English lvl: Master Rainbowwild

Pinkiehappy dobře, co se týče úrovně mé třídy dalo by se říct to samé... i když tady jde spíš o to, že jsem trochu neprávem v pomalejší skupině v ajině Twilightblush a řekla bych, že právě ten poslech je ze všeho nejtěžší (rychlost, srozumitelnost, hloubka hlasu,... šíleně moc faktorů) Pinkiegasp a Pinkie... je prostě Pinkie (ten, kdo ji daboval... je mistr v jazykolamech asiPinkiehappy)


RE: Prečo máte radi MLP? - Usama - 23.09.2012

Reaguji na všechny poslední příspěvky ohledně srozumitelnosti.
Takhle, já osobně s angličtinou problémy nemám, proto je pro mě asi nejvýhodnější sledovat MLP v originále přímo z youtube, kde jsou všechny díly a v dobré kvalitě. Jinak samozřejmě titulky, titulky a ještě jednou titulky, protože když někomu ta angličtina prostě nejde, tak nemá smysl se přemáhat a ničit si divácký zážitek, že Pinkiesmile A co se pak týče dabingu... Řekněme, že dabing u MLP (a potažmo vlastně u většiny zahraničních seriálů) je naprosto otřesný a je použitelný asi jenom jako slabší berlička pro někoho, kdo má od poníků absťák a nutně si potřebuje šlehnout trošku té Fluttershy a Pinkie Pie Rainbowlaugh


RE: Prečo máte radi MLP? - Blue Storm - 24.09.2012

Ano...S tím absťákem a šlehnutím některých dílů(ale i třeba různých sekvencí či MLP hudby),plně souhlasím.Pinkiesmile.
Byl jsem teď tři dny v Německu a díky za MP4 s velkým displayem a MLP dílama,který jsem využil nejen v autě,ale i k zapojení přes USB rovnou do 107" plazmy v pokoji.Takže jsem to vydržel s poníkama ten výlet celkem v pohodě.Pinkiesmile
PS:Nemít denní dávku MLP v sobě?.Toď pro mne nekonečná muka a bál bych se vystřízlivěníRainbowlaugh


RE: Prečo máte radi MLP? - Usama - 24.09.2012

(24.09.2012, 00:06)Blue Storm Napsal(a): Toď pro mne nekonečná muka a bál bych se vystřízlivěníRainbowlaugh

Tak vystřízlivění se vážně nebojím, poníci jsou pro mě jako methanol - navždy zaslepen Rainbowlaugh