Bronies.cz
Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? (/Vlakno-Ktery-dil-MLP-je-podle-vas-nejvhodnejsi-jako-ukazka-pro-nekoho-kdo-MLP-nezna)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Sittis Waf - 22.08.2013

Podla mňa je dobrý Huricane Fluttershy.


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - romix - 26.08.2013

U mě se zatím osvědčilo Feeling Pinkie Keen to je podle mě asi jeden z nejbláznivějších dílů Pinkiehappy


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Mr. Secret - 27.08.2013

Někdo tu píše, že je nejlepší začít od začátku, někdo říká, že první dvojdíl je na bronyfikaci nicmoc.
Já souhlasím s obojím a kompromisem je díl "The Ticket Master".
Jde o to bronyfikovat dobrým dílem, ale ne nejlepším dílem. (Dobře začat, a pak to udržovat - epické a slabší díly se více méně střídají, takže tohle není větší problém hlavně ne, že mu ukážeš nejlepší díl a pak to pojede jenom z kopce) Rainbowlaugh


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - kotja - 29.08.2013

Já jsem jako první viděl Call of the cutie, to je dobrý díl a někomu kdo prošel pubertou řekne asi víc než zamýšlené cílové skupině.


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Ebženka - 29.08.2013

Já nejvíc miluju Winter Wrap Up. A Canterlot Wedding je taky dost dobrý, ale úplně první dva díly mě kdysi moc nenadchly, ty bych nebrala.


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - sirMichael - 30.08.2013

Winter Wrap up je suprový díl, ale skusil bych dvojdíl the Return of Harmony, přecejenom Discord, co si budeme povídat, je nejlepší záporák Ajsmug


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Žeryk - 30.08.2013

Lesson Zero se mi líbí Rainbowlaugh a taky je to první co jsem viděl já.


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Hotsteppa - 30.08.2013

Hurricane Fluttershy, The Return of Harmony a možno Luna Eclipsed. Predsa len, Discord je Discord a Flutters si získa mnohých.


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - LovelyMaii - 05.09.2013

Jednou se mi můj... "kamarád" posmíval, že se na to dívám. Facehoof Nechápu Rainbowlaugh Jak už tu bylo řečeno, poslala jsem mu dvoudíl na konci druhé série - tedy díl 25+26 Pinkiesmile Přestal se mi posmívat a radši uznal, že je to dobrý Rainbowlaugh Takže říkám toto Twilightsmile


RE: Který díl MLP je podle vás nejvhodnější jako ukázka pro někoho, kdo MLP nezná? - Hadasa - 05.09.2013

(30.08.2013, 12:55)sirMichael Napsal(a): Winter Wrap up je suprový díl, ale skusil bych dvojdíl the Return of Harmony, přecejenom Discord, co si budeme povídat, je nejlepší záporák Ajsmug

Amen bro.