Bronies.cz
Kreslírna Pexxy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Kreslírna Pexxy (/Vlakno-Kreslirna-Pexxy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Kreslírna Pexxy - Jerriana - 21.09.2013

tak dobře pro příště Pinkiesmile


RE: Kreslírna Pexxy - Roise Madchen - 21.09.2013

Dobře, dobře.
Každý nějakým způsobem začíná, proto je dobrá kritika hned na začátku, jinak člověk bude potom delší dobu opakovat ty samé chyby. Je vidět, že ses o něco zlepšila od prvních obrázků, to je dobře a ač ostatní již ti řekli, co ti teď řeknu já, ale vysvětlím ti to víc srozumitelněji a jak se těmto chybám vyvarovat Raritywink (snad to pomůže, nejsem moc dobrá ve vysvětlování)
[Obrázek: wetrarityb.png]
Co se týče řas, nesnaž se dělat hromadu malých kolem skoro celého oka, podle mě to dělá blbý efekt a pak to vypadá, jako sasanky. Vyznačila jsem ti jak zhruba má mít Rarity řasy, podle stylu FIM, až si je naučíš můžeš je samozřejmě upravovat podle svého stylu (ale né prosím sasanky!)
U rohu si zapomněla dodělat čáry (asi chybka, které sis nevšimla).
Ještě k tomu lineartu, co děláš (lineart=ta čára kolem poníka, aby bylo jasno). Určité se ti překrývají na jiných místech, dej si na tom záležet a vyvaruj se tomu, než začneš vybarvovat zkontroluj si celý obrys poníka, protože když ho pak vybarvíš tak už je většinou pozdě pak něco upravovat, resp. to dá víc práce.
Být tebou bych nedělala ty čáry na hřívě poníka, já chápu, někde si to viděla a chtěla si to zkusit, aby to vzbuzovalo větší efekt, ale na to bys musela mít třeba tablet, aby ty čáry byly přesné na sobě po pramínkách.
Pokud chceš mít hřívu tak, aby nevypadala jako jednolitá plocha, uvědom si, že je musíš tahově dělat (ale né ty čáry, které děláš teď ), uvědom si, že každá část na hlavě má určitý odstín, to záleží i jak na něj dopadá slunce, uprostřed se vždy barvy vyjasňují, pokud chceš dělat odlesky, zkus různě vybarvovat hřívu, použij k tomu min. 3 odstíny té barvy a popřípadě blurem lehce rozmazávat, furt lepší než jen nějaké čáry na hřívě.
Rarity s mokrou hřívou nemá rozcuchaný vlasy.
Měli by zhruba vypadat takto (rovněž se těmito obrázky můžeš inspirovat ve tvorbě hřívy)
[Obrázek: b29f93e20fd6023d9aef508fb72500da.png]
[Obrázek: tumblr_lxlzmgGz6t1r6gpo9o1_500.png]
Doufám, že mé ujeté rady aspoň trochu pomůžou, v případě nejasností se klidně zeptej a pokud jsem něco řekla špatně, klidně mě opravte Ajsmug.


RE: Kreslírna Pexxy - Jerriana - 21.09.2013

Další obrázek Twilight and Smarty Pants Pinkiesmile 3*
[Obrázek: twilight_and_smarty_pants_by_pexxastar-d6n6gag.png]


RE: Kreslírna Pexxy - Roise Madchen - 21.09.2013

Yep, je to lepší, ale furt to není ono, dávej si pozor na tvar hřívy Raritywink.


RE: Kreslírna Pexxy - Monterka - 21.09.2013

Trošku jí zderpily oči Rainbowlaugh
jinak je to fajn Pinkiesmile


RE: Kreslírna Pexxy - Flattie - 21.09.2013

DERP HERE!
[Obrázek: h5725A6F8]
Já myslím že to vypadá dobře jen ty čáry připadají trochu divný... Jinak je to v celku dobrý... Pinkiesmile


RE: Kreslírna Pexxy - Pexxa - 23.09.2013

Jerriana mě už nezastupuje a jsem zpátky Pinkiesmile přináším další obrázek nakreslený před 3-2 dny Applejack and cider Pinkiesmile
[Obrázek: applejack_and_cider_by_pexxastar-d6niciy.png]

další obrázek zase Applejack Pinkiesmile
[Obrázek: applejack_by_pexxastar-d6nigg8.png]


RE: Kreslírna Pexxy - Roise Madchen - 23.09.2013

Ta druhá už mi přijde o kus lepší, mno.
Nezapomeň tam dodat originál!


RE: Kreslírna Pexxy - Oggy123 - 23.09.2013

Podľa toho, že je to odseknuté predpokladám, že to je obkreslené.. To je taký problém aspoň trošku dokresliť? Napríklad u tej 1. AJ tá noha.. U toho druhého to odseknutie už vôbec nevyzerá pekne.. Unsuresweetie


RE: Kreslírna Pexxy - Pexxa - 23.09.2013

prvni je kreslený samo sebou Pinkiesmile a druhý inspirace tímhle Pinkiesmile tady Pinkiesmile
[Obrázek: 78259%252520-%252520apologetic%252520app...520hat.png]