Bronies.cz
srazy v okoli Noveho Jicina - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: srazy v okoli Noveho Jicina (/Vlakno-srazy-v-okoli-Noveho-Jicina)



RE: srazy v okoli Noveho Jicina - TemplarBrony - 02.08.2013

V Novém jičíně je na asi 5 minut od Autobusového nádraží a 20 od čajovny, nákupní středisko. Je tam myslím Tesco, Deichmann, Takko, Electro a podobně... Tak tam je i Dráčik Pinkiesmile. Už jsem tam BB kupoval a doufám že tam budou i teď Rainbowwild. Měli by stát maximálně 70. Je možné že tam bude nějaká sleva nebo tak, ale to nevím Pinkiesmile. Nejspíše bych do Nového Jičína dorazil už kolem 12. hodiny, tak bych se tam podíval a pak informoval Rainbowwild.


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Zeus^^ - 02.08.2013

aha,tak to jo Pinkiesmile.. když tak přemýšlím ,nedávno (tak možná 3 týdny(?)) jsem tam byla a blindbagy jsem tam neviděla ale v tescu byly malé figurky twilight (jenom)-myslím že stály nějak pod stovku (70? ,80? ,90?)a pak jinak v obou sady po třech..a v tescu ještě takové ty figurky s nálepkama atd.


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - TemplarBrony - 02.08.2013

Můžeme to tam celé obejít Pinkiehappy. Jinak, nevím proč, ale připadá mi že 15:00 je docela pozdě. Někdo bydlí přímo v NJ a mohl by hned po obědě, což by mohlo být 13:00. Kdyby někdo tak brzo nemohl, vždycky by mohl někdo někdo ho počkat a třeba přivést Pinkiesmile.


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Keranis - 02.08.2013

Templář: 15:00 je hlavně kvůli tomu, že v ten čas otvírá čajovna. Kdybychom se chtěli sejít dřív, museli bychom začít jinde, třeba na náměstí, a pak se až do tří někde poflakovat. Já bych s tím problém neměl, akorát bys musel vymyslet program Twilightsmile Jo a nechtěl bys potvrdit účast, ať je nás tam v seznamu víc? Pinkiesmile

A ještě jedna věc: Jak se na srazu poznáme?


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - TemplarBrony - 02.08.2013

Já ji už potvrdil do SZ Ajsmug. O té otevírací době čajovny jsem nevěděl, ale docela se to hodí Pinkiehappy. Můžeme dát sraz na dřívější dobu a obejít ty obchody Pinkiesmile. Potom se můžeme přímo přesunout do čajovny Ajsmug. Jak se poznáme? Co budu mít na sobě řeknu až potom Rainbowlaugh, ale zkusím si udělat do té doby něco jako BB náhrdelník Twilightblush


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Escudo - 02.08.2013

ok takze domluveno, ale je ten obchod otevreny i v sobotu? ... a jestli jo, fakt by to chtelo ty tahaky Rainbowlaugh ... a pak jeste jedna vec, kde se sejdeme?


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Tobyyy - 02.08.2013

(02.08.2013, 17:37)Keranis Napsal(a): A ještě jedna věc: Jak se na srazu poznáme?

AK prídem tak ma spoznáte hneď Rainbowlaugh, len neviem či prídem.

Hlavne dajte vedieť kedy sa teda začína, mne by nerobilo problém prísť kedykoľvek.


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - TemplarBrony - 02.08.2013

Otevřeno je Ajsmug. Tahák vezmu Rainbowwild. Sejít bychom se mohli na náměstí Pinkiesmile a nebo blíž autobusovému nádraží Ajsmug


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Keranis - 02.08.2013

Pokud se sejdeme v jednu, co budeme do těch tří dělat? Lov BB nám nezabere víc jak hodinu... Měli bychom najít nějaké místo, kam zapadnout ještě před otevřením čajovny, a nasměrovat tam i ostatní, kteří přijdou v čase mezi jednou a třemi. Navrhněte něco, mně zrovna došla inspirace Applejackunsure Jo a taky bych rád věděl, kolik se nás teda sejde v jednu, ať tam nejsme jenom dva nebo tři.

Templář: BB náhrdelník? Hustý, to chci vidět! Pinkiehappy


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - TemplarBrony - 02.08.2013

No, já to spíš myslel že si na šňůrku přivážu BB Rainbowlaugh ne že si z nich udělám řetěz Rainbowlaugh Rainbowlaugh. Tak, projdeme Dráčik a Tesco Rainbowwild. A pak si sedneme na náměstí a všechny shromaždíme (píšu to jako by měl přijet 20 lidí Rainbowlaugh a přitom náš bude asi 5 Rainbowwild)