Bronies.cz
srazy v okoli Noveho Jicina - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: srazy v okoli Noveho Jicina (/Vlakno-srazy-v-okoli-Noveho-Jicina)



RE: srazy v okoli Noveho Jicina - FireBolt - 30.08.2013

A ty si od kud´ Rainbowlaugh ?

No jako není to vůbec špatný další člen srazu Rainbowlaugh

No vlastně ten další Sraz je 14 a to půjdeme do čajky a neboooo na čundr to se ještě domluví Rainbowlaugh


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Icazo - 30.08.2013

Odkud jsem? Až z Pardubickýho kraje, ale chci se na ten sraz podívat =)


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Escudo - 30.08.2013

Keranis: no ja bych tu anketu rad stahnul, ale nevim jakRainbowlaugh

no kazdopadne mluvili sme o srazu se stolnimi hrami v cajovne nejspsi, ale jestli chcete neco jineho nejsem proti, vlastne mi to je uplne jedno Rainbowlaugh


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Keranis - 31.08.2013

Escudo, Laira, CotN famílie, Icazo a já. To už je šest lidí, a nepochybuji o tom, že se ozvou další Twilightsmile To už je dost lidí na sraz, jde se organizovat!


Datum je předběžně stanoveno na 14. 9., to se ještě může změnit, i když to není příliš pravděpodobné.
Máme dva plány:

Plán A: Escudo nabídl, že bychom sraz uskutečnili u něj doma (nebojte se, děcka! Rainbowlaugh). Sešli bychom se na nějakém vhodném parkovišti v NJ a nechali se odvézt těmi, co mají auta, v případě nedostatku aut prostě pojedeme nadvakrát. Můžeme se cestou i stavit na nákupy Pinkiehappy V programu by bylo hraní stolních her (Monopony, Dračák, Carcassone atd.), koukání na MLP:FiM, a pokud bude krásné počasí, tak třeba i procházka po Závišicích Pinkiesmile

Plán B: Pokud plán A z jakéhokoliv důvodu padne, zůstaneme v NJ a zalezeme do čajovny Archa, stejně jako při našem prvním srazu. V programu zůstávají stolní hry a Dráčik/Tesco, odpadává koukání na seriál.


Tak povídejte, který z plánů se vám líbí víc? Máte nějaké nápady, dotazy, připomínky? Twilightsmile


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Escudo - 31.08.2013

no kdyby se melo jit tedy ke me, tak pred tim muzeme zalest do draciku tak ci tak, tato moznost tu je Pinkiesmile


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Keranis - 31.08.2013

Aha, to je vlastně taky pravda Twilightblush


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - FireBolt - 31.08.2013

No táááákže já bych byl přece v tom NJ asi jdeme první do Dračíku/Tesco a pak do Čajky můžeme,(4 hrát osadníky a nebo můžeme hrát dostihy a sázky Rainbowlaugh ) ale je tu jeden problém včera jsem byl v Dračíku a neměli tam BB a v Tesku tam mají jenom 2 Twilight nevím jestli doplní zboží Twilightoops asi pravdě podobně ano do toho 14 fakt nevím dnes bych se ještě mohl kouknou už se na ten sraz těším ted´ Rainbowlaugh a bude další člověk no paráda Twilightsmile


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - TemplarBrony - 31.08.2013

Já bych se samozřejmě zůčastnil Pinkiesmile, se mnou počítejte vždycky! Rainbowlaugh


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - FireBolt - 31.08.2013

Jo a se mnou taky Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: srazy v okoli Noveho Jicina - Corwin - 01.09.2013

Anketa byla úspěšně odstraněna, nechť je jí křemíkové nebe lehké Pinkiesmile