Bronies.cz
.::Cally-Dream::. - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: .::Cally-Dream::. (/Vlakno-Cally-Dream)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: .::Cally-Dream::. - Frolda - 14.11.2013

Celestie! Jupí, je to nádhera Pinkiesmile a ten sombra je taky krásné pokoukáníčko Pinkiehappy


RE: .::Cally-Dream::. - Cally - 24.11.2013

Princezny čekající na vybarvení "srsti" -taky brzy na prodej Pinkiesmile *ale líbí se mi to i takto bílé*
[Obrázek: tumblr_mzpjilmL6d1rqv6kdo1_1280.jpg]
a nějaké záložky co jsem posílala jako bonus že si koupili art *přesněji mou Lunu co zde byl jako první obrázek, a Chryss s kytkou Pinkiesmile* Prodali se docela dobře, teď už je jedna v Německu a Luna dává dobré sny v Rusku
[Obrázek: princess_luna_by_cally_dream-d7vg51p.jpg]

Bohužel teď kreslím obrázky jako překvapení a nebo objednávky k vánocům, tak že to nemohu zveřejnit, taky se mi do toho motá škola Ajsleepy
ale příště tu bude konečně Zagami, protože si ji beru zítra do školy Rainbowlaugh


Baterka: něco jsem o MS zaslechla, ale je někde větší vysvětlení ?Rainbowlaugh
Alexandros: Děkuji Pinkiesmile
Niky: Děkuji mockrát Pinkiesmile
Monterka: škoda jen že se i nádherně neprojevil více v seriálu, ale děkuji mockrát, princezny przy dorazí Rainbowlaugh
Frolda: a víš že když jsem ji kreslila nějako jsem si vzpomněla na tebe Rainbowlaugh, neznám moc lidí co jí maji rádi Pinkiesmile, a děkuji Pinkiesmile


RE: .::Cally-Dream::. - Zagami - 24.11.2013

YAY!! Flutterryay

Princezny se mi taky líbí víc bílé, ono už takhle je tam těch barviček celkem dost. Rainbowlaugh

A záložky jsou moc pěkné, na mě možná trochu moc... řekněme, chaotické? Ale to je otázka vkusu, jsou parádní. Pinkiehappy (hned bych si vzala tu s Lunou-no, snad poslouží obě dobře těm ostatním. Pinkiehappy )

When I am wondering about that...Kolik Chrysalis stála?


RE: .::Cally-Dream::. - Cally - 24.11.2013

Právě nevím zda se bílé prodají :/ ale díky za stejný názorRainbowlaugh

chaotické?Rainbowlaugh asi že byly kresleny narychlo ve škole, aby se pak mohli rovnou poslat Rainbowlaugh

Myslím že nakonec v aukci okolo 650?, teď nevím vím že za oba obrázky jsem dostala 1100,-


RE: .::Cally-Dream::. - Zagami - 24.11.2013

No, spíš jsem myslela, že je tam "moc" věcí, ale jak říkám, je to jen můj osobní názor (however, je to super. :3 )

Ah... tak to je cool. Pinkiesmile

Btw, s těma záložkama jsi mě inspirovala, taky jednu, dvě zkusím. Pinkiehappy


RE: .::Cally-Dream::. - Purple - 24.11.2013

wow princezny jsou krásně zpracované,vybarvené,nakreslené a Twi a Luna jsou dokonalé(a není to tím,že je mám nejradšiAJ lie )

a záložky,zaujala mě ta druhá víc,víc jsem se na ni koukala

a gratuluji k prodaným obrázkům(mám malou otázku: kolik by stál ten,který jsi pro mě kreslila?Twilightblush)


RE: .::Cally-Dream::. - Baterka - 24.11.2013

Chrysi se mi líbí...
Marry sue je přehaný barevný prostě frikulínský charakter..

Princezny vypadají báječně.. jen se mi nelíbí barvení hřívy.. je hm.. takové odbyté ? (ty čáry)


RE: .::Cally-Dream::. - Cally - 24.11.2013

Zagami: tvůj názor ti neberu Pinkiesmile, naštěstí majitelé byly z bonusu nadšení Pinkiesmile, a s inspirací? paráda těším se :3

Purple: zavraždi mne za to že nejsem schopná to stále poslati Ajsleepy poslední dobou mám už toho tolik že na vše zapomínám a stávám se pro ostatní nespolehlivá, kolik by stál? A5 obrázek pro čechy asi okolo 150+/-, ale prodala jsem ho za 300, ale pro přátelé a ještě k tomu AT nezpoplatňuji, nejsem sobec, a jinak děkuji Pinkiesmile, tento týden se možná i na poštu dostanu !

Baterka: aha tak že prostě volná fantazie, a heslo - v jednoduchosti je krása- je asi neplatné Rainbowlaugh
odbyté? tak to mě mrzí že to tak působí, za těch +/- 13 hodin co jsem na tom strávila, já jsem se právě na tom s těmi "čáry" zařádila, stejně brzy asi s poníky končím-kreslit je budu ale né tak hodně,jako teď- jen co si přivydělám *chci si splnit sen a koupit si československého vlčáka*, a vrátím se k vlkům a ti už by tu zveřejňováni být neměli, ale děkuji za tvůj názor, i když přiznávám, že mě mrzí


RE: .::Cally-Dream::. - Zagami - 24.11.2013

Proč by ne?

IMO vůbec nevadí, když se tu objeví něco jiného, než ponies, hlavně v tvorbě. Pěkně se to pak pročistí. Rainbowlaugh


RE: .::Cally-Dream::. - Oggy123 - 24.11.2013

Ešte nemajú vyfarbenú srsť ale aj tak to vyzerá úžasne! Twilightsmile A tie záložky sú tiež super. Hlavne sa teším na ďalšiu tvoju tvorbu.
Len tak mimochodom. Aj ja mám rada Celestiu Twilightblush