Bronies.cz
.::Cally-Dream::. - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: .::Cally-Dream::. (/Vlakno-Cally-Dream)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: .::Cally-Dream::. - Cally - 11.12.2016

blesk1j_CZ skicky počítám cca 50,- printy ještě nevím, nemám páru, za kolik se normálně prodávají
Aelipse Oh no to víš,, lenost a spíše mě zase stáhlo tvoření furry obrázků Rainbowlaugh,,ale děkuji Pinkiesmile, pokusím se přispívat
Mácaman Yap she is and MOAR powerful!
Jita32 ale plánuji jet i jinam, pokud se něco dalšího naskytne  Ajsmug

Dneska přidávám spíše takový collab s přítelem Mikym Pinkiesmile,, za protestujících slov "já digitálně nekreslím" jsem mu udělala skicku(FS a trávu za ní), kde jsem chtěla dokázat, že si s tabletem nerozumím.... On si však vzal tablet do svých rukou a vybarvoval, dosti mě překvapil, protože se mu to moc povedlo Pinkiesmile
Tož naše spolupráce :
[Obrázek: tumblr_oi19fd92hf1rqv6kdo1_1280.jpg]

ale i tak stále odmítám kreslit digitálně Rainbowlaugh


RE: .::Cally-Dream::. - Miky - 11.12.2016

No myslím, že ze mě žádný kreslíř nebude. Hlavně mě zaujal kreslící tablet a celkem se Cally divím, že s tím nekreslí, byla to celkem sranda. Obvzlášť když si po nějaké době uvědomila, že kreslím hmm spíš vybarvuji FS za poslechu metalové muziky. Rainbowlaugh


RE: .::Cally-Dream::. - Purple - 12.12.2016

Má zlatá Cally, kdyby ses mi ozvala, že jedeš na zimní karaoke, mohla jsem i chodit častěji na brigádu a jít taky na zimní karaoke. (Taky když ma ignoruješ, bych ti mohla pomáhat. To víš, donášet horké kakao a být tvou múzou  Rainbowkiss   Twilightblush

btw úžasná spolupráce, jde vidět, že Vám to spolu jde. Miky má moc pěkné stínování a samozřejmě tvá roztomilá Fluttershy je kouzelná (jen si dneska nanesla trošku víc černé linky pod oko,ale ono to je vlastně cool) No a teď naopak prosím. Rainbowlaugh
Jinak jako vždy, krása. Tvé kreslení je rok od roku lepší.



Přeji mnoho prodaných děl a elán kreslit dále i ty čtyřnohé kamarádské kopytníky.
A zastav se tady ve své malé svatyni častěji, zlepší mi to můj zimní blátový den.



RE: .::Cally-Dream::. - Aelipse - 13.12.2016

Souhlasím s Purple ve všech bodech obžaloby. Twilightsmile


RE: .::Cally-Dream::. - Frolda - 14.12.2016

OT Purple:

Aspoň bych se konečně dozvěděl, proč že mě to vlastně nemáš ráda Rainbowwild Rainbowwild Rainbowwild

Callie zase kreslí! Callie zase kreslí! Jupí Pinkiehappy

Fluttershy vypadá jako já po ránu. S kruhy pod očima, neví kde je, co se děje a jen se kouká, který zlosyn ji to vlastně vzbudil Scootangel


RE: .::Cally-Dream::. - Cally - 21.12.2016

Miky: však neboj, bude tvrdý výcvik Rainbowlaugh a brzo už si založíš vlákno Rainbowlaugh Miky kreslí digitálně Rainbowlaugh
Purple Ono Purplíčku, moc se za sebe stydím Pinkiesad2  :c,, byla to taková nečekaná věc, která zas tak moc v plánu nebyla, ale chtěla jsem to zkusit,,, ale ano,, kafe od tebe by určitě chutnalo dobře  Pinkiesad2
JInak děkuji a na badge pro tebe kreslím,, ale stále od tebe odmítám peníze! Rainbowhuh


NO,, po srazu v sobotu, kdy jsem opravdu prodala spoustu obrázků (printů) (No spíš to prodal Miky, tak že ještě jednou mu děkuji za všechnu pomoc ohledně prodeje, jídla a pití) a hlavě 12! 12 nakreslených skicek za tu dobu co jsem byla na srazu,, což to číslo bylo poměrně vražedné,, udělala jsem vždy max 3 obrázky za den Rainbowlaugh,,ale mám z toho opravdu velkou radost a motivační kopanec ke kreslení MLP charakterů(po pravdě už jsem trochu na MLP téma kašlala,, vrátila jsem se zpět k furry).
NU největší poptávka byla po Ember a Daring,, tak že ano, na těch dvou se pracuje Pinkiesmile
[Obrázek: wKy65SW.jpg]
[Obrázek: 3SFn5Zu.jpg]


RE: .::Cally-Dream::. - HungZ - 21.12.2016

Ta Ember je úžasná *-*.


RE: .::Cally-Dream::. - Aldar - 22.12.2016

Aaaaah, ta Ember je... naprosto dech-beroucí, amazing job! Pinkiegasp


RE: .::Cally-Dream::. - Mácaman - 22.12.2016

jup, tak ona ta Daring Do taky neni k zahozeni Twilightblush


RE: .::Cally-Dream::. - blesk1j_CZ - 22.12.2016

Tak tet mě napadá...
Kolik si už namalovala Twilinek?