Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - CutePenguin - 26.10.2012

Nijak zvlášt. Jen mě začalo bavit více krestlit i s barvami a ne jen s tužkou.
Když si tady tak pročítám, jak MLP ovlivnilo váš život, tak hodně často tu padá: "Už nemám tak časté deprese, jsem optimističtější" ... atd.
Škoda, že tohle nemůžu říci o sobě. Ajsleepy


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Tails - 26.10.2012

(26.10.2012, 12:10)CutePenguin Napsal(a): Nijak zvlášt. Jen mě začalo bavit více krestlit i s barvami a ne jen s tužkou.
Když si tady tak pročítám, jak MLP ovlivnilo váš život, tak hodně často tu padá: "Už nemám tak časté deprese, jsem optimističtější" ... atd.
Škoda, že tohle nemůžu říci o sobě. Ajsleepy

Snad se to taky časem dostaví... Ajsmug Já jsem taky nejdřív netušil, co to se mnou udělá. Pár dnů jsem si připadal jak blázen, pokládal jsem si otázky typu "Proč? Jak se to mohlo stát?", ale pak jsem se s tím tak nějak smířil a od tý doby už je to fajn. Pinkiesmile
Akorát k tomu řeknu ještě tohle. Občas, tak jednou za měsíc, se mi stane, že když se dlouhou dobu zabývám jen poníkama (nemusí se jednat o sledování MLP, stačí se jen hodně zahloubat tady do fóra), tak už toho mam plný zuby a musim si tak den odpočinout. Ale ono to většinou ani ten den nevydržim. Pinkiecrazy Tak třeba včera jsem se tady začet do jedný velice obsáhlý diskuze a účastnil se jí (zainteresovaní vědí... Pinkiecrazy) a tak se mi to pořád točilo v hlavě, až se stalo, že když jsem se dneska ráno vzbudil, tak jsem nemoh ani vidět nic, co souvisí s poníkama. Ale jelikož jsou prázdniny, tak jsem jel fotit busy do Mladý Boleslavi, čímž jsem si perfektně vyčistil hlavu, no a vidíte, už jsem zase tu. Pinkiehappy
Takže závěr: kromě jednoho dne v měsíci, kdy už toho mam plný zuby, mi MLP permanentně zlepšuje náladu a za to jsem velice rád. Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Nitram - 26.10.2012

Ako MLP ovlypnilo váš život?

No...hodně Rainbowlaugh Hlavně ve volném čase. Když si to tak shrnu, alespoň 2 hodiny denně padnou na pony related věci. Místo jim samozřejmě musely uvolnit jiné aktivity, hlavně asi hraní her nebo ostatní PC/internet aktivity. Poníci se mi vybaví při každé příležitosti, poslouchám pony remixy, hodně rozhodnutí přímo či nepřímo na nich záleželo. Ale nejvíc mě překvapuje, že to trvá už skoro rok a stále mrcha drží .. Rainbowlaugh

Díky MLP jsem získal nové přátele, pár jich možná ztratil, ale tak už to bývá. Vlastně, seriál a komunita kolem něj mě přinutila až k "neuvěřitelným" věcem.
  • mít lepší náladu a celkově se tolik nestranit lidem
  • naučit se pracovat s videoeditory a vytvářet PMV
  • pokusit se o tvorbu hudby, naučit se pracovat s FL Studiem
  • začít kreslit
Hlavně to poslední je dosti vtipné, já, takový antitalent na kreslení Rainbowlaugh ... ale je fakt vidět, že když to člověk dělá s láskou a snaží se, tak to jde Pinkiesmile

Když se teď podívám kolem sebe, tak první co vidím je Rainbow Dash plyšák, druhá Dashie se usmívá na pozadí monitoru, ve Winampu zrovna hraje Archie - Christmas In Equestria, v mobilu netrpělivě čeká Alex S. vyzvánění na tu pravou chvíli, na reproduktoru se válí kreslící tablet (který bych bez poníků opravdu neměl), nalevo na stole leží klávesy (též bych jinak asi nevlastnil), auto před domem oblepené poníkama... Prostě, můj život byl ovlivněn mnoha způsoby a kam se podívám, vidím jejich menší či větší vliv. ʸᵃʸ



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - TheDavid - 09.11.2012

Hodně mě to ovlivnilo Twilightsmile



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - MeneM - 16.11.2012

víc už nemohlo Pinkiesmile má povaha se zlepšila přestal sem být tak "chytrej"


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Antarius - 20.11.2012

Můj život to zcela změnilo! Večer místo hraní Worms 3D se dívám na MLP Ajsmug Obrovská změna Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Eryane - 20.11.2012

Jak mlp ovlivnilo můj život? Krom toho že kam kouknu vidím poníky tak asi jsem (řekl bych) citlivější a vnímavější. Vlastně jsem se přiblížil povaze Fluttershy.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Grovajl - 11.12.2012

Jak MLP ovlivňuje můj život? Asi nijak Rainbowwild Everypony okolo jsou stále stejní a já asi též *podrbe se rozpačitě kopýtkem* Tak ne, stalo se pár nečekaných věcí. Zjistil jsem, že pár lidí je bronies a to bych dřív do nich neřekl Pinkiesmile Celkově je to docela šťastný život a já jsem rád, že je na světě spoustu lidí, kteří tento zájem sdílí se mnou Heart


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - turboviking - 11.12.2012

Takže stručně, krom toho že jsem teď celkově tak nějak happier Rainbowlaugh tak jakožto flutterhy like guy jsem byl někdy na tuhle svou povahu i naštvaný, prostě je člověk někdy nervózní z banálních věcí, ... but when i discovered Fluttershy, tak prostě, už mi ani zas tak nevadí Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - PonyMaster - 11.12.2012

jsem více v pohodě,spisuju MLP příběhy, kvůli některým nemůžu ani spát týden takže tak no