Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Sareth - 03.02.2013

Jsem komunikativnější, víc se směju Pinkiehappy změna ze zapřísáhlého pesimisty na realistu Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - KovisCZ666 - 03.02.2013

lepsí pohled na svet.ovsem komunikace je stále od narození jako u fluttershy Twilightoops


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Schimy - 04.02.2013

Som optimistickejší...oveľa. Vďaka MLP som si našiel kopu úžasných kamarátov, hoci len po internete, ale predsa. Na základnej som bol terčom posmechu a jediný kamarát, čo pri mne stál sa neskôr odsťahoval. Bronies ma zmenili. Býval som veľmi depresívny. Som rád, že vás mám, bronies Pinkiesmile.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Discordian - 04.02.2013

I finally like myself!


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Treach - 04.02.2013

(04.02.2013, 10:09)Schimansky Napsal(a): Som optimistickejší...oveľa. Vďaka MLP som si našiel kopu úžasných kamarátov, hoci len po internete, ale predsa. Na základnej som bol terčom posmechu a jediný kamarát, čo pri mne stál sa neskôr odsťahoval. Bronies ma zmenili. Býval som veľmi depresívny. Som rád, že vás mám, bronies Pinkiesmile.

umne to same az nato ze kanrata tu mam zatim byl jsem optimistejcti kdyz jsem prisel k bronies ted jsem no mam neco jako kryzi stredniho veku ale to neni kvuli bronies. ale hodne jste mi pomohli proto спасибо všem Twilightsmile opravdu moc dekuji
a nenavidim se navi nekdo co delat?
co mam delat? (moc se omlouvam ze zbytecne otravuji) Pinkiesad2


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Martin - 05.02.2013

Kdysi dávno jsem psal, že na mě MLP (resp. FIM) nemělo žádný vliv.. Možná přeci jen nějaký.. Jsem asi víc asertivnější. Sice stále nemluvím skoro s nikým cizím, ale zvláštní, že s Melgarhem jsem kecal jako o život, jako kdybychom se znali od jakživa.. A ještě že jsem našel odvahu se zeptat na důvod příchodu fanoušků (měl jsem trému i ve škole, ale tam člověk referáty podávat před třídou musel).

Je ale možné, že to jen přišlo s věkem a životní otrkaností (výšek nad 1 metr jsem se také přestal bát po stavbě střechy a nikoliv díky poníkům). A ten dotaz jsem beztak položil jen proto, že mne dotatečně vytočil průběh přednášky vůči starším generacím Ajsmug
[spoiler: Rozumějte, když někdo "napadá" třetí generaci, načež prohlásí, že neviděl ani jeden díl a ukáže tam obrázek z New Born Cuties (neznalost diváctva při opravě, že to je G3.5 bych ještě pochopil, je v tom hokej), tak to jako WTF? (bez narážení na konkrétní osobu): hlavně se pak zase nezapomeňte jít vybrečet do fandomu, až vám nějaký trol/hater řekne, že FIM neviděl a nebude sledovat, protože to je 3,14, a bude se ohánět obrázkem z G3 Ajsmug Ale docela mne pobavila poznámka někoho z obecenstva, když jsem dostatečně nevyzdvihoval kvality FIM, aby se jeden šel podívat na 3.5 generaci Pinkiesmile]

No, každopádně se už asi dlouho na žádných conech neobjevím.. mám vyčerpáno na zbytek života Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Aldar - 11.02.2013

U mě by se dalo říct, že mi MLP doslova změnilo život, a to k lepšímu. Předtím sem docela často trpěl depresema, bylo to období, kdy sem byl schopnej jenom hodiny sedět a zírat na zeď zatímco se mi hlavou mihotali velmi temné a ošklivé myšlenky. Pak ale přišlo MLP. To bylo doslova jako lano poslední záchrany, a to mě z těhle depresí vytáhlo rychlostí světla. Prakticky hned se mi nálada zlepšila a deprese absolutně odezněli. Otevřelo mi to oči a díky tomu se už na svět nedívám non-stop jako pesimista, ale víc jako optimista. Náladu sem tak nízko jako tenkrát zatim neměl. Poznal sem díky tomu, že lidi nejsou jenom otravní a a nepříjemní, ale že existujou i ti, kteří nové lidi přijmou s otevřenou náručí. Za to sem MLP neskutečně zavázán. Doufám, že mi to vydrží ideálně navždy a jestli ne, tak na co nejdýl.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DerpingWork - 11.02.2013

U mě mlp změnilo celý život... Kvůli němu mám sice problémy, ale i lásku...Tou je Dashie ...To kvůli ní žiji den po dni....nevím jak by můj život bez ní vypadal, i když neexistuje...Ale já vím že se k ní jednou dostanu...je mi jedno co si o mě svět myslí...já žiju jen a pro Dashie...a nikdo to nezmění..


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Vladivoj - 11.02.2013

Za mě...no, nebudu říkat věci jako že jsem našel smysl života, ten jsem už měl. Nezamiloval jsem se ani do žádné postavy (i když kdybych hypoteticky měl strávit zbytek života v Equestrii, rozhodně bych se ucházel o Lunu), ale musím říct, že MLP: FiM mě rozhodně obohatilo a fan-made art ještě o trochu víc. Nevím ale přesně, kdy jsem se začal na MLP: FiM koukat, takže nemůžu provést korelaci s tím, kdy jsem přestal depkovat a začal se usmívat, ani s koncem mých psychostavů ohledně bejvalky.

TL; DR: Každopádně mi ale FiM dává dobrou náladu, které mám jako přirozený morous dost málo.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Discordian - 11.02.2013

Tak abych taky napsal něco smysluplného.

FiM jsem potřeboval tak o sedm let dřív, to bylo hodně drsné období... Ale tak, FiM mi rozhodně zvedlo náladu když se mi rozpadl můj pseudovztah a od té doby co chodím po ulici s ponybeatem v uších se pouze občas zakřením místo toho abych si představoval město kolem sebe v plamenech jako předtím. Pinkiecrazy

Co se týče životního postoje... Docela jsem se teď překvapil. Zkusil jsem si po dlouhé době Beckovu stupnici a...11??! Pár let zpátky jsem míval 34 když byl velmi dobrý den, průměrně to bylo 46.