Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DerpingWork - 11.02.2013

Jeho "rodice" si me vzali protoze jini pribuzni nezustaly...a ted je to ala Harry Potter a ja jsem v roli chlapce tyraneho rodici...

Vic nepratel...proc..?..blbe vyjadrovani, nenormalni chovani (hledani Dashie atd...) a na vrch, nerozkecanost...
Dokazu se ve 2 az 4 lidech rozkecat ale pak uz ne...
Proste bych svym vyjadrovanim udelal nepratel na mile daleko..


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Jamis - 11.02.2013

(11.02.2013, 23:06)DerpingWork Napsal(a): Jeho "rodice" si me vzali protoze jini pribuzni nezustaly...a ted je to ala Harry Potter a ja jsem v roli chlapce tyraneho rodici...

To mě mrzí Twilightoops asi jsi to slyšel už mockrát a bereš to jen jako otřepanou frázi, ale píšu, tak jak to ve skutečnosti cítím. Ok, to mnohé vysvětluje...

(11.02.2013, 23:06)DerpingWork Napsal(a): Vic nepratel...proc..?..blbe vyjadrovani, nenormalni chovani (hledani Dashie atd...) a na vrch, nerozkecanost...
Dokazu se ve 2 az 4 lidech rozkecat ale pak uz ne...
Proste bych svym vyjadrovanim udelal nepratel na mile daleko..

Blbé vyjadřování? Ne každý je řečník a navíc nejseš první ani poslední (Bronies = Too Many Fluttershies Rainbowlaugh ) a co - přinejhorším ti někdo řekne, abys přibrzdil Ajsmug that's all. Že budeš hledat Dashie je jen tvoje věc - dokud to nezahrnuje prohledávání cizích věci, tak pohoda.

A rozkecanost - no srazy nebývají o řečnění jednoho vůči padesáti lidem. Většinou jsou to menší skupinky právě do 4 lidí (více či méně) a vždycky si můžeš vybrat. Sice jsem tě nikdy na živo neslyšel (nebo si alespoň nevzpomínám - kdo ví co mojí děravou pamětí všechno prošlo), ale proč myslíš, že tvoje vyjadřování dělá nepřátele (kolik jich tu je...)? A když víš, co je špatně, dá se s tím něco dělat?

PS: Když už jsi to přirovnání zmínil... Harry Potter to taky dokázal "dotáhnout hodně daleko", ale i když se vracel domů, tak jako první krok na své cestě musel na nějaký čas odjet za sobě podobnými Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Geeshta - 11.02.2013

Derpibgu jestli se někdy potkáme tak já tě rozkecám, slibuju Pinkiehappy


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DerpingWork - 12.02.2013

No to chapu...Ale proste nejsem typ cloveka co by byl zabavny nebo by se s nim dalo normalne bavit...
S temi srazy...Nevim...Popripade bych napsal dopis o nepritomnosti, a zdrhl na vlak. Jine reseni me nenapada...
Mozna, pokud bych se domluvil s nekym a jel autem (pravdepodobnost 10Derpyderp1 na sraz... Ja jsem schopen na ten sraz dojet ale musim se dostat okolo "rodicu"...
A k tomu prohledavani... Ne, jiste bych nelezl cizym do tasek... Jen bych tam chodil do kola, jak Archimed a hledal naznak prilezitosti... Rozhodne bych rad jel ale rodice a odvoz jsou problemy c.1...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Jamis - 12.02.2013

(12.02.2013, 00:01)DerpingWork Napsal(a): No to chapu...Ale proste nejsem typ cloveka co by byl zabavny nebo by se s nim dalo normalne bavit...

Heh... s kolika lidmi jsi to zkoušel? Pinkiesmile Ono dost záleží na tom s kým a o čem se bavíš (většina lidí z mé rodné vísky by taky nezkousla moje nadšené vyprávění o využití integrodiferenciálních rovnic v teoretické fyzice Rainbowlaugh ale to je jiná story).

(12.02.2013, 00:01)DerpingWork Napsal(a): S temi srazy...Nevim...Popripade bych napsal dopis o nepritomnosti, a zdrhl na vlak. Jine reseni me nenapada...
Mozna, pokud bych se domluvil s nekym a jel autem (pravdepodobnost 10Derpyderp1 na sraz... Ja jsem schopen na ten sraz dojet ale musim se dostat okolo "rodicu"...
A k tomu prohledavani... Ne, jiste bych nelezl cizym do tasek... Jen bych tam chodil do kola, jak Archimed a hledal naznak prilezitosti... Rozhodne bych rad jel ale rodice a odvoz jsou problemy c.1...

Zdrhat bez vědomí těch, co se o tebe starají, moc nedoporučuju... přesněji řečeno vůbec - téměř nikdy to nedělá dobrotu. Zkusil ses jich zeptat? Jestli tedy o tvé zálibě v MLP alespoň tuší...

Co se týče dopravy - po cestě se možná někdo najde (doporučuju se zeptat ve vlákně ke konkrétnímu srazu).


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DerpingWork - 12.02.2013

Vedi to? Ano.
Zeptal jsem se? Ano-odpoved Ne...
------------------------------------
po ceste...hmm...zkusim se podivat do mapy uzivatelu...ale...beztak bych tam byl na obtiz...
ber me jako nepodstatny clanek komunity...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Honzdir - 12.02.2013

"Nepodstatný článek komunity"
To mi hned připomnělo citát z mého oblíbeného seriálu Doctor Who:
"Nepodstatný? Sakryš, to je úžasné. Víte, že jsem za 900 let cestování v čase a vesmíru nepotkal nikoho, kdo by byl nepodstatný?" Pinkiesmile

A každopádně doporučuji využít jakékoliv příležitosti, aby ses dostal na nějaký sraz. Já třeba bydlím 100 km severozápadně od Prahy a přesto jsem prostě sedl na vlak a jel na PragoFFest a v sobotu udělám asi to samé a pojedu tak na společné promítání. Nic není nemožné, když se chceš za něčím ubírat Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DerpingWork - 12.02.2013

Ano, ale s mymy moznostmi...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Santhiras - 12.02.2013

Zásadní odpověď, extra pro tebe DerpingWork:

Čtu tady, že jsi strašně moc depresivní, náladový a nespolečenský (jinými slovy asociální člověk).
Jednoduché shrnutí.

Teď přijde ta zásadní věc : Byl jsem taky takový. Absolutně přesně a neoddiskutovatelně, přesně takový. Jediné co mi pomohlo.. šel jsem mezi lidi. Ve společnosti se mažou rozdíly.. neskutečně velkou měrou, kterou si ani nedokážeš představit. Tam nikomu nezáleží na tom, jaký jsi, odkud jsi, nebo čím přesně jsi. Jediné co je zajímá, že jsi právě v ten daný okamžik na tom daném místě a oni tě můžou poznat, mluvit s tebou nebo se na tebe jenom dívat. Na ničem jiném nezáleží. Můžeš být kýmkoliv chceš, a společnost si tě takového zapamatuje.

Ještě jedna věc. Neboj se ničeho, protože když se bojíš, máš tendenci se k tomu vázat.

Jednoduché pravidlo, buď sám sebou (otřepaná věta) - nesmíš se nechat nakazit "normálností" - být normální není to co chceš - to co chceš je být originál. V tom tkví tvoje osobnost Pinkiehappy

P.S.: Kdykoliv a kdekoliv (takzvaná komunito) - jestli se bude něco konat v Brně, neskutečně rád se přidám Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Glann - 12.02.2013

Připadám si veselejší potom, co jsi pustím nějaký ten díl Pinkiehappy