Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Rainboom - 04.03.2013

Ako zmenilo? No... snažím sa byť viac milší Twilightsmile no ja sa asi nikdy nezmením a dúfam že mi pomôže nájsť môj talent... stretol som úžasných ľudí
Milujem vás Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - W3RT0UR - 04.03.2013

MLP muj zivot zatim nijak zasadne neovlivnilo.Vzdycky sem byl magor to imitace a ted jsem akorat zmenil osobnosti co napodobuju.Takze asi jeste nemelo cas se projevit Twilightoops


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Pexxa - 11.03.2013

Jak jsem psala v seznamce jsem závislá na MLp joo Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Fahu - 12.03.2013

Vdaka mlp som zacal intenzivnejsie kreslit (vidim, ze serial v mnohych ludoch vybudil kreativitu), som menej cynicky a viac verim v ludi. A pravdaze mam super zabavu na zahnanie nudy.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - LUKO - 14.03.2013

Ja som presnej povahy ako Fluttershy ale ked ma niekto nas... tak viem byt velmi nebezpečny ale najprv sa ho opytam že či chce dostat bitku a ked povie ano tak to nečaka a je na zemi Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Fasty - 03.04.2013

Seriál sám o sobě ? Akorát si pár lidí myslí, že jsem malé dítě.
Hihi, ale já jim jejich názor neberu.
Celkem dost mě to změnilo, k lepšímu.
V chování, povaze tak k pohledu na svět jinýma očima, v podstatě si teď bez MLP nedokáži představit život, dejme tomu, že je to něco co mě naplňuje, co mě dokáže udělat šťastným.
Prostě nebyl by den, kdy bych si nevzpomněl na MLP, ať už jenom tím, že se kouknu na své figurky, nebo seriál, nebo si pustím nějakou písničku ( PMV, remixy ) a nebo nějaké hlášky přímo ze serouše a NEBO jídla Rainbowlaugh ( muffins, apples .. aww, slintám Rainbowwild)
Well, prostě už to beru jako součást mého života, hodně lidí mě tak i zná.
A hele ho *brohoof* Fasty přišel...sice se těm spolužákům do toho nechce, ale kvůli mně to přetrpí Rainbowlaugh aspoň brohoofs, když se nechtějí kouknout na seriál.
Nu a když už jsem u těch spolužácích, v podstatě .. se mohu dostat k věci.
Přátelé, rodina. Poslyšte, bez tutoho seriálu, bez tutoho fora bych nepoznal pravé friendship ( pipa, Jakub, Monica, Sissi, Dbleki, someone, Treach, klusik, Makkak, Jimram, Claymon, Drake, DragonsCz, Lumitron, ZipDry, Geeshta a ostatní, které ještě mile rád poznám ). Nikdy není problém si pokecat, ať už je každý jakkýkoliv, v něčem se shodujeme a to je ''láska k tomuto seriálu''. Vím, není to zrovna nejlépe podané, ale ať už se pohádáme, ať už se stane cokoli, tak nikdy nesmíme zapomenout, proč vlastně to všechno, musíme si vzpomenout na to, že se známe jen v podstatě díky tomuto ( někteří, někteří se znají z reálu a přivádějí další ) a bla bla bla.
Celkem jedna velká pohádka, která je založena na čem ? MLP ... Raritywink (ano, jsem originální.. pohádka založená na pohádce... někdy nepřemýšlím Pinkiecrazy )
I bez vás bych byl celkem odpad, heh. Mám vás všechny rád a nejlepší by bylo si zakoupit nějaký ostrov, přejmenovat ho na Equestrii a přemístit tam celou bronies komunitu.
Však jsme skoro jako jedna rodina... na srazy se těším neskutečně moc, budu zase mezi svýma...
Ach a rodiče ? No, tím jsem myslel to, že záleží jak vás pochopí. U mě to podpořují, kupujou všelijaké věci týkající se My little pony a jsem za to vděčný, že i v něčem se někdy shodneme.
No, plácal jsem to páté přes déváté, snad je to k přečtení a někteří si to neberte zas k srdci, je to jen můj názor.
Vypsal jsem ovšem jen pár lidí, mám rád celou bronies komunitu... Twilightblush


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - turboviking - 04.04.2013

Friendship is the most powerful magic indeed :yay Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - reinbow brony - 04.04.2013

No vlastne jsem si diky MLP znenil povest ve skoleTwilightsmile
Jinak celkem mi otevrela zivot reinbow dash.
Jako bych se dival sam na sebePinkiehappyRainbowlaugh
Taky jsem se tak predvadel a vychloubal ale ted jsem se diky tomu polepsil
a nemyslim az tak sam na sebe i kdyz vzdycky pro mi pratele bylo misto.
A jeste mi to zvisilo optimizmus.
Priklad pinki pie.
Je to uzasne vtipny ponik a nebo fluttershy zase ustraseny ponik.
Proste od te doby co sleduju MLP friendship is magic je muj zivot ruzovejsiPinkiesmile

P.S nepisu carky ani hacky protoze sem liny prase.Twilightblush


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Moně - 04.04.2013

Ovlivňuje...čím dál tím víc...a víte, možná na to koukám díky někomu, kdo...ale to je jedno. Prostě fandím mnoha věcem, ale v žádném jiném fandomu jsem nikdy nebyla takto aktivní a tolik nepoznávala ostatní fanoušky, jako tady. Vždycky jsem přemítala nad tím, kam patřím. Nikde pro mě nebylo místo. Hledala jsem...marně...dokud jsem se nedostala sem. Nemůžu být vděčnější za to, že jsem pegasis. Nejradši bych teď někam vyběhla a vykřikovala veselá hesla. Kdo ví, co by se teď dělo, kdybych nebyla tady, kdo ví...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Corwin - 05.04.2013

Krásně sepsáno, nemám slov Pinkiesmile Rád tě někdy potkám na srazu Pinkiesmile